• Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Explosion

    Položka č.: 238484

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:54

    suchá jehla, 1998, 49,5 x 32 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 1/4

    Aktuální cena: 3.900 CZK (140 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Procházka v čase

    Položka č.: 238487

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:55

    lept, suchá jehla, 67 x 50 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 1/10

    Aktuální cena: 2.900 CZK (104 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Tváří v tvář

    Položka č.: 238488

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (129 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:56

    lept, suchá jehla, 49 x 53 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 5/10

    Aktuální cena: 3.600 CZK (129 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Nový druh

    Položka č.: 238506

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:57

    litografie, 2010, 60 x 45 cm, sign. PD GRIMMICH 10, autorský tisk, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

  • Alena Kupčíková

    (1976)

    Kdo je kdo?

    Položka č.: 238511

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:58

    litografie, 2017, 61 x 49 cm, sign. PD Alena Kupčíková 2017, 30/38, absolvovala pražskou Akademii výtvarného umění, ateliér prof. Aleš Veselého a prof. M.Knížáka - studium zakončila titulem Ph.D.;studium v zahraničí - Jihoafrické republika, Technikon Natal,Durban; Francie,pařížská École Nationale Su…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Loďka

    Položka č.: 238518

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 20:59

    akvatinta, 2002, 6 x 6 cm, sign. PD Jan Otava 2002, č. 3/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Miroslav Pesch

    Madonna ve skalách

    Položka č.: 238544

    Vyvolávací cena: 850 CZK (31 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 21:00

    litografie, 26,5 x 35,7 cm, sign. PD Miroslav Pesch, č. 5/8

    Aktuální cena: 850 CZK (31 €)

  • Miloš Sláma

    Vanutí

    Položka č.: 238557

    Vyvolávací cena: 3.550 CZK (127 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 21:01

    kombinovaná technika, 1998, 50,5 x 36,5 cm, sign. DU M. Sláma 98, žák prof. I. Brtny, M. Kunové a Z. Vimra na Výtvarné škole V. Hollara

    Aktuální cena: 3.550 CZK (127 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Pražské okno

    Položka č.: 238573

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 21:02

    kombinovaná technika, 1982, 9 x 6 cm, sign. PD Jan Otava 82, II. 73/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Vladimír Kopecký

    Jaro

    Položka č.: 238579

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (358 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 21:03

    serigrafie, 2010, 30 x 30 cm, sign. PD Ivo Kopecký 2010, č. 22/30, žák prof. J. Kaplického

    Aktuální cena: 10.000 CZK (358 €)

  • Vladimír Kopecký

    Zima

    Položka č.: 238580

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 21:04

    serigrafie, 2010, 30 x 30 cm, sign, PD Ivo Kopecký 2010, č. 27/30, žák prof. J. Kaplického

  • Jaroslav Grepl

    (1965-2005)

    Mazurka

    Položka č.: 238582

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 21:05

    pastel, karton, 2003, 30 x 21 cm, sign. PD Jaro. 03

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Michael Rittstein

    Štěkači

    Položka č.: 238593

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 21:06

    Aktuální cena: 1.900 CZK (68 €)

  • Michael Rittstein

    Modré sukýnky

    Položka č.: 238594

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 21:07

  • Michael Rittstein

    Na balkoně

    Položka č.: 238595

    Vyvolávací cena: 1.950 CZK (70 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 21:08

    Aktuální cena: 1.950 CZK (70 €)

  • Jaroslav Grepl

    (1965-2005)

    Rozhovor

    Položka č.: 238596

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 21:09

    pastel, karton, 2003, 21 x 15 cm, sign. PD Jaro. 03

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Jaroslav Grepl

    (1965-2005)

    Žabokvák

    Položka č.: 238597

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 21:10

    pastel, karton, 2003, 21 x 15,2 cm, sign. PD Jaro 03

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Jaroslav Grepl

    (1965-2005)

    Mňaugliš

    Položka č.: 238598

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 21:11

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Jaroslav Grepl

    (1965-2005)

    Šnekus

    Položka č.: 238599

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 21:12

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Jaroslav Grepl

    (1965-2005)

    Dino

    Položka č.: 238606

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 21:13

    pastel, karton, 2003, 30 x 21 cm, sign. PD Jaro 03

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Jaroslav Grepl

    (1965-2005)

    Pohled netvora

    Položka č.: 238607

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 21:14

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Jaroslav Grepl

    (1965-2005)

    Udivení

    Položka č.: 238608

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 21:15

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Alois Nožička

    Případ Velký boltec

    Položka č.: 238629

    Vyvolávací cena: 7.950 CZK (284 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 21:16

    fotografie, 1988, 30 x 22 cm, sign. vzadu Nožička 1988, ze souboru Formy deformace, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 7.950 CZK (284 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Rovně

    Položka č.: 238665

    Vyvolávací cena: 750 CZK (27 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 21:17

    Aktuální cena: 750 CZK (27 €)

  • Alois Nožička

    Skřet

    Položka č.: 238715

    Vyvolávací cena: 9.600 CZK (343 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 21:18

    fotografie, 1962, 29,7 x 19,4 cm, sign. vzadu Nožička 1962, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 9.600 CZK (343 €)

  • Alois Nožička

    Bezhlavé setkání (Jednou odpoledne na Žofíně)

    Položka č.: 238716

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 21:19

    fotografie, 1960, 29,8 x 21,7 cm, sign. vzadu Nožička 1960, ze souboru Komplementární svědectví, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

  • Alois Nožička

    Forma formy

    Položka č.: 238717

    Vyvolávací cena: 7.600 CZK (272 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 21:20

    fotografie, 1988, 30 x 22 cm, sign. vzadu Nožička 1988, ze souboru Komplementární svědectví, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 7.600 CZK (272 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    New York

    Položka č.: 238740

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 21:22

    sítotisk, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Iveta Bělinová

    (1964)

    Typizace

    Položka č.: 238741

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 21:23

    sítotisk, 2010

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Iveta Bělinová

    (1964)

    Herold

    Položka č.: 238742

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 21:24

    sítotisk, 2012

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)