Malostranské střechy

    Položka č.: 214661

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (215 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:07

    olej, plátno, 65 x 80 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (215 €)

  • Jan Bohumil Pospíšil

    (1898-?)

    Na mrtvém rameni Labe

    Položka č.: 214668

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (286 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:08

    Aktuální cena: 8.000 CZK (286 €)

  • Josef Liesler

    Západ slunce

    Položka č.: 214771

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:09

    litografie, 1977, 14,5 x 14,5 cm, sign. PD Liesler 77, pasparta, č. 173/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

  • Bohunka Waageová

    Cyklus Touha, proměna

    Položka č.: 214796

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:10

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Vlasta

    Položka č.: 215195

    Vyvolávací cena: 950 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:11

    fix, papír, 1980, 18 x 27 cm, sign. PD Vilém 1980, pasparta, vzadu věnování, uprostřed přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes

    Aktuální cena: 950 CZK (34 €)

  • Miroslav J. Černý

    (1935-2007)

    Starý strom

    Položka č.: 215249

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:12

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Jaro v Podkrkonoší I.

    Položka č.: 215538

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:13

    litografie, 1966, 29 x 38,5 cm, sign. PD Karel Dlabola 1966, č. 12/55, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Jaro v Podkrkonoší II.

    Položka č.: 215539

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:14

    litografie, 1966, 29 x 38,5 cm, sign. PD Karel Dlabola 1966, č. 13/55, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Kostelík

    Položka č.: 215830

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:15

    litografie, 28,5 x 44 cm, monogr. PD Št., Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • František Nedvěd

    Vesnice

    Položka č.: 215831

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:16

    pastel, papír, 1972, 11 x 16 cm, sign. PD F. nedvěd 72, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Pražský hrad

    Položka č.: 215854

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:17

    ocelorytina, 11 x 7,2 cm, PD značeno v desce J. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Salla terrena

    Položka č.: 215858

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:18

    ocelorytina, 12,5 x 11,5 cm, PD značeno v desce J. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Praha - Belveder

    Položka č.: 215860

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:19

    ocelorytina, 11 x 18 cm, PD značeno v desce J. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ladislav Grosman

    Krásy staré Prahy

    Položka č.: 217506

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:20

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Týnský chrám

    Položka č.: 218075

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:21

    lept, 31,5 x 24,8 cm, sign. PD Arno Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Položka č.: 218089

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:22

    dřevoryt, 16,3 x 12,3 cm, sign. PD Karel Tondl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art v Paříži, …

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Plavení koní

    Položka č.: 218091

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:23

    litografie, 1941, 29,2 x 23,2 cm, sign. PD Emil Kotrba 1941, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • R. Mošna

    Chalupa

    Položka č.: 218109

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:24

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Břetislav Slováček

    Zlichovský lihovar

    Položka č.: 218111

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:25

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Ruda Šváb

    (1909-1989)

    U Svoru v Lužických horách

    Položka č.: 219185

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:26

    litografie, 25,5 x 43,5 cm, sign. PD Ruda Šváb, č. 78/90, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Lidice (Skizza)

    Položka č.: 219736

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (322 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:27

    olej, lepenka, 1948, 40 x 50 cm, sign. PD JHořánek, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (322 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Budování nových Lidic

    Položka č.: 219737

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:28

    olej, plátno, 1949, 29 x 43 cm, sign. PD Hořánek 49, vzadu štítek s popisem, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.000 CZK (250 €)

  • Bohumil Matějíček

    (1925-1998)

    Budečské chalupy

    Položka č.: 219744

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:29

    olej, plátno, 1970, 60 x 80 cm, sign. PD Matějíček 70, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Jiří Rada

    Stromy

    Položka č.: 219765

    Vyvolávací cena: 1.350 CZK (49 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:30

    kombinovaná technika, papír, 69 x 59 cm, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla

    Aktuální cena: 1.350 CZK (49 €)

  • Alena Vernerová

    Cesta k chalupě

    Položka č.: 219793

    Vyvolávací cena: 675 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:31

    Aktuální cena: 675 CZK (25 €)

  • Alena Vernerová

    Motiv od Babylonu

    Položka č.: 219794

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:32

    Aktuální cena: 675 CZK (25 €)

  • Ingrid Glaserová

    Antická báje

    Položka č.: 219815

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:33

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Groteska

    Položka č.: 219825

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (47 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:34

    serigrafie, 1992, 49 x 32,5 cm, sign. PD Hořánek 92, pasparta, č. 30/70, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (47 €)

  • Jan Kukla

    Položka č.: 220209

    Vyvolávací cena: 360 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:35

    Aktuální cena: 360 CZK (13 €)

    Položka č.: 220211

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:36

    Aktuální cena: 360 CZK (13 €)