Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Portál Corte Nuova

    Položka č.: 230091

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (143 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:27

    akvatinta, 34 x 28 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (143 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Na jevišti

    Položka č.: 230226

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:28

    lept, 24,8 x 31,2 cm, sign. PD Mario Stretti, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Nejedlý

    (1873-1927)

    Portréty dětí

    Položka č.: 230237

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (115 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:29

    pastel, papír, 36,5 x 23 cm, sign. PD Nejedlý K., rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Mařáka a F. Sequense na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.200 CZK (115 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Příhoda

    (1892-?)

    Západ slunce

    Položka č.: 230252

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:30

    akvarel, papír, 40 x 28,5 cm, sign. PD Jindř. Příhoda, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Richard Lux

    (1877-1939)

    Portrét muže

    Položka č.: 230314

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:31

    lept, 1910, 18,5 x 16,8 cm, sign. PD Richard Lux 1910, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Růžička

    (1947)

    Noční město

    Položka č.: 230316

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:32

    linoryt, 1981, 20,2 x 33 cm, sign. PD JRůžička 1981, č. 14/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Adamité

    Položka č.: 230324

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:33

    lept, 42,2 x 64,5 cm, sign. PD JA. Alex, zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kavalérie

    Položka č.: 230325

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:34

    lept, 25 x 36,3 cm, sign. PD JA. Alex, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na městečko

    Položka č.: 231304

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:35

    olej, lepenka, 34,5 x 50 cm, rám, zvlněno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Rybník

    Položka č.: 231308

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:36

    akvarel, papír, 22 x 30 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Jablko

    Položka č.: 231311

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:37

    litografie, 1989, 14,7 x 14,7 cm, sign. PD Marcela 1989, rám, č. 9/45, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Slunečnice

    Položka č.: 231312

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:38

    dřevoryt, 1970, 38,7 x 19,2 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vesnice

    Položka č.: 231314

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:39

    dřevoryt, 1973, 19,2 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 232799

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:40

    litografie, 1956, 36,6 x 28,5 cm, sign. PD V. Polášek 56, č. 51/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Liberec

    Položka č.: 232802

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:41

    litografie, 19,3 x 40 cm, sign. PD J. Mahelka, č. 107/120, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Mostecká ulice

    Položka č.: 232987

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:42

    akvatinta, 37,4 x 32,6 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Stavba mostu přes Seinu

    Položka č.: 232988

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (197 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:43

    akvatinta, 37,2 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.500 CZK (197 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Rytíř z Montserratu

    Položka č.: 233136

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:44

    tempera, papír, 1991, 45 x 33 cm, sign. PD Jan 1991, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Rumpál

    Položka č.: 233138

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:45

    tempera, papír, 1983, 45 x 33 cm, sign. LD Jan 1983, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Šedý dům

    Položka č.: 233146

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:46

    akryl, plátno, 1985, 64 x 42 cm, sign. PD Albich 84, rám, vzadu popsáno, štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie čes…

    Aktuální cena: 4.900 CZK (175 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Markéta Králová

    (1952)

    Zrcadlo

    Položka č.: 233405

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:47

    lept, 17,5 x 13,8 cm, sign. PD M. Králová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kus salámu

    Položka č.: 233477

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:48

    suchá jehla, akvatinta, 1982, 12 x 11,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 27/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chalupa

    Položka č.: 233484

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:49

    linoryt, 1963, 18,9 x 25,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 2/4, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Křižovatka

    Položka č.: 233485

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:50

    linoryt, 17,5 x 24,6 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Smrtka

    Položka č.: 233501

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:51

    dřevoryt, 24 x 12,3 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pár

    Položka č.: 233502

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:52

    dřevoryt, 24,2 x 11,9 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Postava

    Položka č.: 233504

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:53

    dřevoryt, 24 x 12,3 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kostky vrženy

    Položka č.: 233505

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:54

    dřevoryt, 24,1 x 11 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    fondango

    Položka č.: 233639

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:55

    serigrafie, 20,5 x 30 cm, sign. PD seydl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Spící žena

    Položka č.: 233898

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:56

    lept, 32,9 x 23,4 cm, sign. PD Fr. Ronovský, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook