• Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Muzikanti

    Položka č.: 245430

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 22:12

    suchá jehla, novotisk, 20,3 x 26,7 cm, mírně pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

  • J. Palacios

    Fuera ese caballo

    Položka č.: 245432

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 22:14

    litografie, 47,5 x 31,3 cm, značeno LD Estab. Tipolitográfico, PD J. Palacios, Arenal 27; příloha časopisu La Lidia, zažloutlý, uprostřed přehnutý papír, antiqari.at Radhošťská

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Brno

    Položka č.: 245433

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 22:16

    lept, 33 x 20,5 cm, PD značeno v tisku Vondrouš, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Trosky

    Položka č.: 245434

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 22:18

    dřevoryt, 26,5 x 31,5 cm, sign. PD Vik, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umě…

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Dolina

    Položka č.: 245435

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 22:20

    lept, akvatinta, 1927, 29 x 24,5 cm, sign. PD Josef Vaic, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

  • Věroslav Bergr

    (1928)

    Dvojice

    Položka č.: 206555

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 22:22

    litografie, 1974, 40 x 50 cm, sign. DU Věroslav Bergr 1974, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vondráčka a J. Bartoše na střední výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Lenka Kerelová

    Planeta

    Položka č.: 208322

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 22:24

    litografie, 1985, 22 x 13,8 cm, sign. PD L. Kerelová 85, č. 191/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Větrný mlýn

    Položka č.: 208327

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 22:26

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Sochy

    Položka č.: 208330

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 22:28

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Žena v kroji

    Položka č.: 208764

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 22:30

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Věra Kotasová

    (1939-2019)

    Halena

    Položka č.: 208855

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 22:32

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 208873

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 22:34

    dřevoryt, 1937, 20 x 26,3 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bedřich Barták

    (1924-1991)

    Potápěč

    Položka č.: 208890

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 22:36

    tuš, papír, 20,5 x 17 cm, sign. PD Barták, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Volavky

    Položka č.: 208892

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 22:38

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Ullrych

    Habana - Castle Moro

    Položka č.: 210458

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 22:40

    tužka, pastel, papír, 22,5 x 33,5 cm, sign. PD B. Ullrych, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 213446

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 22:42

    lept, 11,8 x 11,2 cm, sign. PD, lehce zažloutlý, místy poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Borovec

    Kdeže loňské lidové jídelny jsou...?

    Položka č.: 214197

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 22:44

    pero, fix, papír, 20 x 28,8 cm, sign. LD Borovec F., lehce zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Miroslav Nýdl

    (1924-1986)

    Konvolut 4 karikatur

    Položka č.: 214205

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 22:46

    4x tisk, vše 1982, 38 x 16 ; 17 x 12 cm, většina sign. Nýdl, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium u malíře J. Karla, účastnil se vzniku Laterny Magiky

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Benetka

    V restauraci

    Položka č.: 214222

    Vyvolávací cena: 750 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 22:48

    tuš, akvarel, papír, 2012, 14,8 x 20,8 cm, sign. PU Benetka, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby…

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

  • Petr Lander

    Značky

    Položka č.: 214401

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 22:50

    2 x fix, papír, 29,2 x 20,2 a 20 x 25 cm, oba sign. Petr Lander, nalepeno na papíře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Muž s holí

    Položka č.: 217439

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 22:52

    tuš na papíře, 18,5 x 25 cm, lehce zašedlý papír, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Olga Pavalová

    Tvář

    Položka č.: 217662

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 22:54

    litografie, 14 x 9,3 cm, sign. PD Olga Pavalová, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jiří Slavík

    Karafiáty (Ex libris M J)

    Položka č.: 217721

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 22:56

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Berlín

    Položka č.: 218239

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 22:58

    olej, plátno, 14,3 x 10,2 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Marseille

    Položka č.: 218240

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:00

    olej, plátno, 15,3 x 10 cm, sign. PD JDlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Strassbourg

    Položka č.: 218242

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:02

    olej, plátno, 15 x 10,1 cm, sign. LD JDlabal, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Peterburg

    Položka č.: 218243

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:04

    olej, plátno, 14,1 x 10 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kodaň

    Položka č.: 218249

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:06

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vence (Francie)

    Položka č.: 218252

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:08

    olej, papír, 14,6 x 10 cm, sign. PD JDlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Istambul

    Položka č.: 218254

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:10

    olej, papír, 12 x 13,4 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)