• Jan Otava

    (1950)

    Vzpomínka na les

    Položka č.: 240051

    Vyvolávací cena: 4.050 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:37

    mezzotinta, čirý lept, papír, 2002, 40 x 50 cm, sign. PD Jan Otava, č. 4/50, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 4.050 CZK (150 €)

  • A. Václav Mašek

    Mládí versus stáří (návrh vitráže)

    Položka č.: 239071

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:38

    tuš, tužka, papír, 30 x 15 cm, papír na pravém horním a levém dolním rohu přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Generace (návrh vitráže)

    Položka č.: 239072

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:40

    tužka, papír, 30 x 14,8 cm, levý spodní roh papíru pokrčen (nezasahuje do kresby), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Větrovský

    Moucha I

    Položka č.: 242492

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    litografie, 2011, 11 x 11 cm, sign. PD Wladimir 11, č. 45/85, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Vladimír Větrovský

    Moucha II

    Položka č.: 242493

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:41

    litografie, 2011, 11 x 11 cm, sign. PD Wladimir 11, č. 65/85, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • A. Václav Mašek

    Muzikanti (návrh na vitráž)

    Položka č.: 239073

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:42

    tužka papír, 30 x 14,8 cm, levý dolní roh ohnutý, na okraji několik šmouh od tužky (nezasahuje do kresby), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Větrovský

    Černý květ I

    Položka č.: 242494

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    litografie, 2009, 34,5 x 18 cm, sign. PD Wladimir 09, č. 79/93, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Vladimír Větrovský

    Černý květ II

    Položka č.: 242495

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:43

    litografie, 2009, 34,5 x 18 cm, sign. PD Wladimir 09, č. 59/97, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

  • Bohumil Ullrych

    Saxofonista

    Položka č.: 239082

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:44

    tuš, běloba, papír, 12 x 22,5 cm, PD razítko Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, pomačkaný papír, nahoře u okraje papír natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Flétnové koncerty

    Položka č.: 242656

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    kombinovaná technika, 31,5 x 18 cm, sign. DU N.Synecká, č. 7/40, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Michael Rittstein

    Automilenci

    Položka č.: 244577

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:45

    litografie, 1982, 53 x 30, 5 cm, sign. PD M. Rittstein 82, č. 7/35, soupis Hédervári č. 129, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.600 CZK (134 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupel

    Položka č.: 239083

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:46

    dřevoryt, 14,5 x 10 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, zažloutlý papír, evý dolní roh přeložen, na pravém okraji papír ušpiněn černou barvou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Reinerová

    Liberec

    Položka č.: 246655

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    litografie, 11 x 12 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 13/21, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 239084

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:48

    dřevoryt, 7,5 x 9,5 cm, sign. PD Ullrych, okraje papíru mimo tisk pokrčeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emma Srncová

    Skoro svatá rodina

    Položka č.: 246657

    Vyvolávací cena: 8.200 CZK (304 €)

    litografie, 2017, 42,6 x 54,3 cm, sign. PD Emma Srncová 2017, č. 34/99

    Aktuální cena: 8.200 CZK (304 €)

  • Ladislav Kuklík

    Nedělní ráno II

    Položka č.: 246658

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:49

    kombinovaný lept, 2012, 10,9 x 9 cm, sign. DU L. Kuklík 2012, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.400 CZK (52 €)

  • Ladislav Kuklík

    Tři sexofonistky

    Položka č.: 246659

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:50

    kombinovaný lept, 2000, 15,5 x 23,5 cm, sign. DU L. Kuklík 2000, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Elen Jilemnická

    Pokus o let

    Položka č.: 239508

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    glazovaná keramika, 1980, v. 20 cm, monogr. zespodu E.J., reprodukováno v katalogu 9 žen, galerie Ve věži, Mělník 1981, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Anděl touhy

    Položka č.: 246660

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (119 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:51

    monotyp, papír, 2019, 50 x 40 cm, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)

  • František Jákl

    Mariánské lázně

    Položka č.: 239534

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (82 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:52

    Aktuální cena: 2.200 CZK (82 €)

  • Michal Bednář

    (1975)

    Květ

    Položka č.: 246661

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    kombinovaná technika, papír, 14,9 x 20,8 cm, sign. PD Bednář

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Michal Bednář

    (1975)

    Pokojovka

    Položka č.: 246662

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (49 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:53

    linoryt, suchá jehla, 33,2 x 23,2 cm, sign. PD Bednář

    Aktuální cena: 1.300 CZK (49 €)

  • Michal Bednář

    (1975)

    Pokojovka (modrá)

    Položka č.: 246663

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:54

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Svážení kmenů v Lužických horách

    Položka č.: 239742

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Vánoční prskavky

    Položka č.: 239743

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:56

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga Caput Regni (kovolut 9 ocelorytin)

    Položka č.: 240714

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:58

    9 x ocelorytina, 9 x (17 x 8,5) cm, V původním obalu, lehce pokrčený obal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • A. Václav Mašek

    Dědeček s ovečkou

    Položka č.: 240732

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 21:00

    tuš, akvarel, papír, 7 x 12,5 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Volání o pomoc

    Položka č.: 240733

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 21:02

    lavírovaná tuš, běloba, papír, 7,2 x 23,5 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • A. Václav Mašek

    Radost

    Položka č.: 240734

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 21:04

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • A. Václav Mašek

    Když mládí odchází

    Položka č.: 240735

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 21:06

    tuš, akvarel, papír, 31,4 x 15 cm, lehce zašlý papír, PD a LH tmavé stopy na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)