On-line auction

.

  • František Líbal

    (1896-1974)

    Krajina s vodní hladinou

    No.: 245613

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:27

    akvarel, tuš, papír, 1948, 15,4 x 21 cm, sign. PD Fr. Líbal 1948, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Letní den

    No.: 236752

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:28

    lept, 31,5 x 42,5 cm, sign. PD A. Majer, rám, 42/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Hynais and H. Sweger, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Jiří Mandel ml.

    Letní den

    No.: 221511

    Auction price: 2.500 CZK (90 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:29

    olej, plátno, 53,5 x 72 cm, sign. PD J. Mandel, rám, přiložena reprodukce obrazu, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.500 CZK (90 €)

  • Zdeněk Nemastil

    (1879-1942)

    No.: 221690

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:30

    olej, lepenka, 25 x 35 cm, sign. PD Zd. Nemastil, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (22 €)

    Zátiší s vázou růží a ovocem

    No.: 239546

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:32

    olej, plátno, 1935, 67 x 97 cm, sign. LD nečitelně 1935, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 900 CZK (33 €)

    Cesta krajinou

    No.: 233114

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:33

    oil on canvas , 1981, 49,5 x 65 cm, monogr. F. M., napínací rám, small damages on a frame; verso inscription, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Estimate: k CZK

    No.: 230600

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:34

    olej, karton, 32 x 44 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    No.: 245615

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:35

    uhel, papír, 1921, 31,5 x 23,1 cm, sign. LD , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Jaro

    No.: 205147

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:36

    pastel, křída, papír, 43 x 29,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (9 €)

    Číňan

    No.: 245671

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:37

    pastel na hedvábí, 2,5 x 17,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

    Bača

    No.: 219977

    Auction price: 1.500 CZK (54 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:38

    olej, plátno, 71,5 x 60 cm, sign. PD Fukal?, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (54 €)

    Koncentrační tábor

    No.: 245639

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:39

    akvarel, uhel, papír, 42,5 x 52 cm, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Jan Blahoslav Novotný

    (1917-1983)

    Vladimír Slavínský

    No.: 223204

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:40

    Current price: 450 CZK (17 €)

  • Stanislav Odvárko

    (1913-1985)

    Břízy na břehu

    No.: 245673

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:41

    olej, lepenka, 22 x 31,7 cm, sign. PD S. Odvárko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Ve městě

    No.: 210547

    Auction price: 1.400 CZK (50 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:43

    akryl, sololit, 70 x 50 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Gočár at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.400 CZK (50 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Pohled k Nizkým Tatrám (Z Nového Smokovce)

    No.: 241636

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:44

    akvarel, papír, 1937, 46 x 35 cm, sign. LD K. Tondl 1937, rám, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art, Aesthetics and Philosophy at The Faculty o…

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Kateřina Vítečková

    Lodičky

    No.: 239667

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:45

    monotyp, 1963, 42 x 25 cm, sign. PD Kateřina Vítečková, rám, 1/5, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Antonín Waldhauser

    (1835-1913)

    Žižkův dub

    No.: 229907

    Auction price: 3.000 CZK (108 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:46

    tužka, papír, 1854, 29 x 40,5 cm, monogr. PD W. A. 1. 11. 54, rám, na zadní straně přípis od Josefa Jana Šedivého, rám poškozen, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (108 €)

  • Alois Wierer

    (1878-1963)

    V zahradní restauraci

    No.: 245616

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:47

    tužka, papír, 22,3 x 24,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. F. Thiele at the Academy of Fine Artists in Prague

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Franz Wildt

    (1877-?)

    Portrét mladé ženy

    No.: 233795

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:48

    akvarel, papír, 1939, 7,5 x 5,5 cm, sign. PD Fr. Wildt 1939, rám, stará miniatura ve vyřezávaném dřevěném rámu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • František Zavřel

    (1891-?)

    Letní krajina

    No.: 225690

    Auction price: 1.200 CZK (43 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:49

    olej, lepenka, 48 x 68,5 cm, sign. PD Zavřel, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Pribik

    Current price: 1.200 CZK (43 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Návrh na plakát

    No.: 221524

    Auction price: 1.000 CZK (36 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:50

    fotografie, 1980, 43,5 x 32,2 cm, na zadní straně razítko čfvu, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of JUV

    Current price: 1.000 CZK (36 €)

  • Alena Laufrová

    Siluety z Prahy

    No.: 206014

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:51

    lept, suchá jehla, 54 x 44 cm, sign. PD Alena Laufrová, 27/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • Alena Laufrová

    Petřín

    No.: 206013

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:52

    lept, suchá jehla, 53,8 x 44 cm, sign. PD Alena Laufrová, 26/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Čtyři veselé chvíle

    No.: 202695

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:53

    etching, aquarelle, 1979, 16 x 21,1 cm, sign. RD Josef Lehoučka 1979, PF 1980, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Orbis 83

    No.: 202694

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:54

    etching, 1983, 19,8 x 14 cm, sign. RD Josef Lehoučka, PF 1984, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Brána

    No.: 202693

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:55

    etching, 1980, 20,5 x 14,8 cm, sign. RD Josef Lehoučka 80, PF 1981, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Jablko, samo! PF 1993

    No.: 202690

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:56

    etching, 1992, 8,7 x 11,7 cm, sign. RD Josef Lehoučka 92, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Obrazy

    No.: 202689

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:57

    etching, 1969, 19 x 14 cm, sign. DM Josef Lehoučka 69, PF 1970, slightly crumpled paper, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Tomáš Němec

    (1986)

    No.: 245675

    Planned termination: 15. 06. 2020 18:58

    olej, plátno, 20 x 20 cm, sign. na zadní straně Tomáš Němec, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studium na AVU v Praze, ateliér Malba III - škola M. Rittsteina