• Milan Staněk

    Twist

    Položka č.: 188795

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:24

    linoryt , 1962, 21 x 35 cm, sign. PD M. Staněk 62, č. 8/37, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.250 CZK (45 €)

  • Miloš Sláma

    Verikála

    Položka č.: 188797

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:25

    barevný linoryt, 1998, 49 x 34,5 cm, sign. PD M. Sláma 98, č. 17/40, žák prof. I. Brtny, M. Kunové a Z. Vimra na Výtvarné škole V. Hollara

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Milan Staněk

    Májová noc

    Položka č.: 188801

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:26

    serigrafie, 1975, 23 x 39 cm, sign. PD M. Staněk 75, č. 93/100

  • Homolka

    Položka č.: 188846

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:27

    olej, lepenka, 1932, 50 x 67 cm, sign. PD Homolka 32

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Helena Vanišová

    Zátiší s květinou

    Položka č.: 188851

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (129 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:28

    olej, lepenka, 1982, 70 x 50 cm, sign. PD H. Vanišová 82, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 3.600 CZK (129 €)

  • Helena Vanišová

    Kamenité pole

    Položka č.: 189086

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:29

    akvarel, papír, 10,5 x 19,5 cm, sign. LD H. Vanišová, rám, vzadu autorský štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Helena Vanišová

    Let ke slunci

    Položka č.: 189087

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:30

    olej, plátno, 30 x 40 cm, sign. LD H. Vanišová, vzadu popsáno autorkou, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 2.600 CZK (93 €)

  • Dušan Urbaník

    Zakleté srdce

    Položka č.: 189088

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:31

    lept, mezzotinta, 1991, 8,5 x 6 cm, sign. DU Urbaník 1991

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Helena Vanišová

    Večerní rozhovor

    Položka č.: 189090

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:32

    linoryt. akvarel, 10,5 x 14,5 cm, sign. PD Helena Vanišová, pasparta, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Karel Pobříslo

    (1964)

    No. 100426-02

    Položka č.: 190909

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:33

    digitální laserový tisk, 2010, 38 x 26,5 cm, sign. PD K. Pobříslo, č. 1/30, absolvent Slezské univerzity oboru Tvůrčí fotografie, věnuje se také malbě a grafice v počítačovém ztvárnění

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Houslista

    Položka č.: 191170

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:34

    suchá jehla, 1996, 18,5 x 11 cm, sign. PD Jiří Kasal 96, č. 6/50

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Okamžik s Casanovou

    Položka č.: 191473

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (208 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:35

    litografie, 2007, 41 x 32,5 cm, sign. PD Petr Faltus 2007, č. 35/50, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 5.800 CZK (208 €)

  • Vladimír Gebauer

    Uvnitř

    Položka č.: 193050

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:36

    kombinovaná technika, papír, 1998, 13,5 x 17 cm, sign. PD V. Gebauer 98, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 1.900 CZK (68 €)

  • Vladimír Gebauer

    Z Podhůrky

    Položka č.: 193051

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (86 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:37

    kombinovaná technika, papír, 2008, 24 x 21 cm, sign. PD V. Gebauer 08, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 2.400 CZK (86 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Staroměstská radnice

    Položka č.: 197897

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:38

    fotografie, 20 x 14,5 cm, vzadu razítko Přijato uměleckou komisí českého fondu výtvarného umění 24. 9. 1984

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 197898

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:39

    fotografie, 20 x 14,6 cm, vzadu razítko Přijato uměleckou komisí českého fondu výtvarného umění 24. 9. 1984

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Chrám sv. Mikuláše - detail

    Položka č.: 197899

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:40

    fotografie, 15 x 20,5 cm, vzadu razítko Přijato uměleckou komisí českého fondu výtvarného umění 24. 9. 1984

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Pražské panorama

    Položka č.: 197900

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:41

    fotografie, 18 x 18 cm, vzadu razítko Přijato uměleckou komisí českého fondu výtvarného umění 24. 9. 1984

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Položka č.: 199068

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:42

    kombinovaná technika, papír, 2009, 29,5 x 21 cm, sign. PD Jiří Kasal 09

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Kráčející

    Položka č.: 199069

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:43

    kombinovaná technika, papír, 2009, 30 x 21 cm, sign. LD Jiří Kasal 09

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Kytice ve džbánu

    Položka č.: 199070

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:44

    kombinovaná technika, papír, 2009, 26 x 17,5 cm, sign. LD Jiří Kasal 09

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Houslista

    Položka č.: 199364

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:45

    suchá jehla, 1996, 18,5 x 11 cm, sign. PD Jiří Kasal 96, č. 4/50

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Muzikanti

    Položka č.: 199367

    Vyvolávací cena: 720 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:46

    suchá jehla, 2005, 19 x 32,5 cm, sign. PD Jiří Kasal 05, č. 4/50

    Aktuální cena: 720 CZK (26 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Hráč

    Položka č.: 199371

    Vyvolávací cena: 980 CZK (35 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:47

    suchá jehla, 1998, 37 x 15,5 cm, sign. PD Jiří Kasal 98

    Aktuální cena: 980 CZK (35 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Pištec

    Položka č.: 199372

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:48

    suchá jehla, 1985, 28 x 15 cm, sign. PD Jiří Kasal 85, č. 55/70

    Aktuální cena: 1.400 CZK (50 €)

  • Michael Rittstein

    Klimatizace

    Položka č.: 199638

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:49

    sítotisk, 1980, 16,9 x 21,4 cm, sign. PD M. Rittstein 80, č. 9/30, soupis Hédervári č. 31, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • Karel Šafář

    Pražská reduta

    Položka č.: 203024

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:50

    kombinovaná technika, papí, 14,5 x 31,,5 cm, sign. PD k. Šafář, č. 30/50

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Bíle molo

    Položka č.: 213169

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:51

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Stvoření I

    Položka č.: 214244

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (83 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:52

    mezotinta, 31 x 25 cm, sign. DU M.M.Šechtlová, č. 3/20, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.300 CZK (83 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Jižní Čechy

    Položka č.: 218963

    Plánované ukončení: 24. 06. 2020 19:53

    akvatinta, 26 x 21 cm, sign. DU M.M.Šechtlová, č. 2/30, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze