• Josef Lada

    (1887-1957)

    Krtci

    Položka č.: 243730

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:32

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • L. Židlická

    Položka č.: 243731

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:34

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Vlastimil Zábranský

    Erben, Svatební košile

    Položka č.: 243732

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:36

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1893-1973)

    U koní

    Položka č.: 243733

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:38

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Vilém Emil Rada

    (1901)

    Kuřák

    Položka č.: 243734

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:40

    suchá jehla, 14 x 11,8 cm, sign. PD V. Rada, antiqari.at Radhošťská, žák F. Eisenreicha v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    V horách

    Položka č.: 243735

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:42

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Petr Dohnal

    V lese

    Položka č.: 243736

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:44

    akvatinta, 2014, 14,5 x 19 cm, sign. PD Dohnal 14, č. 2/6, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Můstek u mlýna

    Položka č.: 243738

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:46

    lept, 15 x 20,8 cm, sign. PD Ant. Majer, papír při okrajích pomuchlán, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    U vody - Bolevec

    Položka č.: 243739

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:48

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Šohaj

    Položka č.: 243742

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:50

    tisk, pastel., papír, 1978, 30 x 18 cm, PD monogr S, papír na dvou místech cca 1 cm natržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Josef Herčík

    (1922)

    Obecní dům

    Položka č.: 243743

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:52

    ocelorytina, 11,5 x 15,5 cm, sign. PD J Herčík, látková pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • M. Pretsch

    Rozhledna

    Položka č.: 243744

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:54

    tuš, papír, 24,2 x 16 cm, sign. PD M. Pretsch, nalepeno na papíru, podkladový papír mimo kresbu zažloutlý, a poškozený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Hora

    (1913-2004)

    České středohoří

    Položka č.: 243745

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:56

    linoryt, 1987, 17,7 x 26,7 cm, sign. PD Fr. Hora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Ščerbakov

    (1926)

    Muž a pes

    Položka č.: 243746

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 19:58

    linoryt, 1982, 24 x 18 cm, sign. DU Ščerbakov 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Kostelní věže

    Položka č.: 243748

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:00

    dřevoryt, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 243749

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:02

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Ovoce

    Položka č.: 243750

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:04

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno uprostřed pečetí, na několika místech drobné hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Větvička

    Položka č.: 243751

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:06

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno uprostřed pečetí, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Květ

    Položka č.: 243752

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:08

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno pečetí pod nápisem , utržený levý spodní roh papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Květ

    Položka č.: 243753

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:10

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno pečetí pod nápisem , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Červený květ

    Položka č.: 243754

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:12

    dřevoryt, 26,5 x 17,2 cm, LD značeno pečetí, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Modré kvítky

    Položka č.: 243755

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:14

    dřevoryt, 28 x 17 cm, značeno pečetí pod nápisem , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Kvetoucí tráva

    Položka č.: 243756

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:16

    dřevoryt, 27,8 x 17,8 cm, značeno pečetí LD pod nápisem , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Vážka

    Položka č.: 243757

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:18

    dřevoryt, 28 x 19,5 cm, značeno pečetí PN pod nápisem , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Frant. Tichý

    Firousi, básník iránského eposu

    Položka č.: 243759

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:20

    olej, papír, 35 x 50 cm, sign. PD Frant. Tichý, v rozích patrné dírky po špendlících, při okraji a v rozích místy polámaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • František Vincenc Danihelka

    (1911-1970)

    Chlapec u koní

    Položka č.: 243760

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:22

    sepie, papír, 20 x 31 cm, sign. PD F. V. Danihelka, nalepeno v papírové paspartě, na kresbě i paspartě patrné skvrny od vody, antiqari.at Radhošťská, studium na Ukrajinské akademii v Praze, poté žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Max Švabinský

    Portrét muže

    Položka č.: 243763

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:24

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Modrá planeta

    Položka č.: 243943

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:26

    lept, akvatinta, 29,7 x 24,3 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, papírová pasparta, č. 28/50, na papíru drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • Vladimír Komárek

    Vyznamenání

    Položka č.: 244025

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:28

    suchá jehla, 27,2 x 31 cm, sign. DU V. Komárek, při okrajích mimo tisk 3 x natrženo cca 1 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Dvě masky

    Položka č.: 244026

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 20:30

    suchá jehla, 1967, 30,1 x 38 cm, sign. DU V. Komárek, a.t. , při levém okraji mimo tisk skvrnka od tiskací barvy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU