Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
Utagawa Kunisada (Internetová aukce )
(1786-1865)
Spor (diptych)
Položka č.: 281466Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:11
dřevořez, 36,6 x 25,5 a 37 x 25,8 cm, nalepeno na růžovém papíru, značeno v dolní části, papír místy pokrčený, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hiroshige Utagawa (Internetová aukce )
(1797-1858)
Miya: Atsuka Terminal
Položka č.: 281467Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:12
dřevořez, 33,9 x 22,2 cm, nalepeno na černém papíru, značeno LD, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kuniaki (Internetová aukce )
(1835-1888)
Škola v Osace
Položka č.: 281468Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:13
dřevořez, 24,2 x 16,8 cm, nalepeno na červeném papíru, papír pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Noda Kyuho (Internetová aukce )
(1879-1971)
Námořník Kezori Kuemon
Položka č.: 281469Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:14
dřevořez, 40,5 x 26,9 cm, značeno PD, zažloutlý papír, pravý horní růžek pokrčený, levý dolní roh ušpiňen černou barvou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Horký (Internetová aukce )
(1879-1936)
Krajina
Položka č.: 281470Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:15
olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. PD Fr. Horký, rám, malba místy zkrakelovaná, studijní cesty do Paříže, Mnichova a Holandska
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Březinová (Internetová aukce )
Horská krajina
Položka č.: 281471Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:16
olej, sololit, 2000, 50 x 50 cm, sign. PD Březinová 2000
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Angelo von Fürsten ? (Internetová aukce )
Tajemný les
Položka č.: 281472Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:17
olej, plátno, 1977, 49 x 60 cm, sign. LD A. von Fürsten, rám, vzadu dílo popsáno autorem?
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonie Müllerová - Povondrová (Internetová aukce )
(1928-?)
Na Dunaji
Položka č.: 281473Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:18
olej, karton, 60 x 42 cm, sign. PD Povondrová, rám
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Mach (Internetová aukce )
Snopy
Položka č.: 281474Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:19
olej, plátno, 1927, 31,5 x 31,5 cm, sign. PD R. Mach 1927, rám
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sergej Alexejevič Grigorjev (Internetová aukce )
(1910-1988)
Jižně od Kyjeva
Položka č.: 281475Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:20
olej, karton, 1986, 40 x 50 cm, sign. PD azbukou S A Grigorjev 86, rám, ukrajinský malíř Serhii Hryhoriev (Sergey Alekseyevich Grigoryev) studoval u V. A. Favorského v Moskvě, absolvoval v roce 1932 akademii v Kyjevě, kde byl žákem F. Krasytského a F. Kryčevského. Poté zde a v Charkově působil také …
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Kašpar (připsáno) (Internetová aukce )
(1877-1934)
Čtenář
Položka č.: 281476Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:21
kresba sépií, papír, 12 x 16 cm, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Štika (Internetová aukce )
(1906-1940)
Žena v kroji
Položka č.: 281477Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:22
akvarel, běloba, uhel, papír, 43 x 26 cm, sign. PD, rám, na papíře jsou místy skvrny od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor (Internetová aukce )
Portrét
Položka č.: 281478Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:23
olej, plátno, 48,5 x 34,5 cm, rám
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Albert Guibert (Internetová aukce )
Voják
Položka č.: 281479Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:24
olej, plátno, 1888, 46 x 38 cm, sign. PD Guibert, rám, na zadní straně razítko pařížského rámařství či galerie. Konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, signatura je u křestního jména mírně setřená, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor (Internetová aukce )
Ulice
Položka č.: 281480Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:25
olej, plátno, 60 x 45 cm, klínový rám, na několika místech v horní části odpadlá barva, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Hudeček (Internetová aukce )
(1872-1941)
Studie pivoněk
Položka č.: 281481Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:26
olej, plátno, 49 x 67 cm, sign. PD Ant. Hudeček, rám
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Zikmund (Internetová aukce )
(1893-1955)
Kytice
Položka č.: 281482Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:27
olej, plátno, 71,5 x 55 cm, sign. LD F. Zikmund, rám, žák prof. E. Dítěte a K. V. Maška na VŠUP v Praze, poté prof. M. Pirnera na AVU tamtéž
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Antonín Zázvorka (Internetová aukce )
(1894-1980)
Zátíší s kyticí a šálkem
Položka č.: 281483Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:28
olej, plátno, 1941, 50,5 x 69,5 cm, monogr. PN JZ 41, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Antonová (Internetová aukce )
(1930-2021)
Intimita
Položka č.: 281869Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:00
lept, 1994, 11,7 x 8,3 cm, sign. PD A. Antonová 94, č. 164/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda (Internetová aukce )
(1934-2015)
Dveře Hollaru
Položka č.: 281870Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:01
litografie, 1994, 12,5 x 9 cm, sign. PD Jiří Bouda 94, č. 160/200, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Čechová (Internetová aukce )
(1925-2010)
Ptačí matka
Položka č.: 281906Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:02
litografie, 15 x 10 cm, sign. uprostřed Olga Čechová, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloš Doubek (Internetová aukce )
(1944)
Jazzman
Položka č.: 281872Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:03
linoryt, 18 x 8 cm, sign. DU Miloš Doubek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Entler (Internetová aukce )
(1948)
Kain a Ábel
Položka č.: 237782Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:04
litografie, 7,6 x 13 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Herčík (Internetová aukce )
(1922-1999)
Profil ženy
Položka č.: 281873Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:05
ocelorytina, 8,5 x 6,5 cm, sign. PD Jherčík, č. 175/200, Antikvariát Dlážděná, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houra (Internetová aukce )
(1933-2006)
Modrý kůň
Položka č.: 281874Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:06
linoryt, 1995, 12,3 x 8,3 cm, sign. PD M. Houra 95, č. 136/200, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kaiser (Internetová aukce )
(1919-2007)
Motýl na přesličce
Položka č.: 281875Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:07
linoryt, 8,5 x 10,5 cm, sign. DU Jkaiser, č. 136/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Věra Kotasová (Internetová aukce )
(1939)
Kompozice
Položka č.: 281876Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:08
serigrafie, 15 x 10 cm, sign. PD V. Kotasová, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler (Internetová aukce )
(1912-2005)
Smrtka
Položka č.: 281877Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:09
litografie, 1996, 13 x 8 cm, sign. DU Liesler 96, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Raimund Ondráček (Internetová aukce )
(1913-2011)
Osel
Položka č.: 281878Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:10
litografie, 11,5 x 7,5 cm, sign. DU Raimund Ondráček, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. P. Dillingera, žák prof. F. Süssera a E. Hrbka na Vyšší škole uměleckých řemesel v Brně, prof. T. F. Šimona, F. Petra a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Peterka (Internetová aukce )
(1920-2007)
Na pastvě
Položka č.: 281879Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:11
linoryt, 12 x 8 cm, sign. PD F. Peterka, č. 136/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO