Dražené položky

  • Marie Hlobilová - Mrkvičková (Internetová aukce )

    (1903-1999)

    PF 1936

    Položka č.: 250657

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:10

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    (1903-1999)

    Branka

    Položka č.: 250656

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:11

    dřevoryt, 13 x 9,5 cm, značeno LD HM, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Jiras (Internetová aukce )

    Dáma a rytíř

    Položka č.: 235639

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:12

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Rozhovor

    Položka č.: 235638

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:13

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Kerles (Internetová aukce )

    (1939)

    Anekdoty

    Položka č.: 250679

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:14

    4x tuš, papír, 27 x 33 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Marcel Krasický (Internetová aukce )

    (1898-1968)

    Pastýřský výjev

    Položka č.: 235616

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:15

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Christian Johann Kröner (Internetová aukce )

    (1838-1911)

    Besiegt

    Položka č.: 250684

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:16

    fotogravura, 34 x 54 cm, značeno LD Chr. Kröner pinx. a PD photogravure Hanfstaengl, mírně zašpiněný papír, na papíře skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Franz K. Landrock (Internetová aukce )

    Anděl

    Položka č.: 250644

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:17

    akvarel, tuš, papír, 1829, 9,8 x 7,8 cm, sign. DU Franz K. Landrock Prag um 4. September 1829, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Antonín Lhoták (Internetová aukce )

    (1897-1975)

    Akt ženy zezadu

    Položka č.: 220474

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:18

    tužka, papír, 20,5 x 11,5 cm, sign. LD A. Lhoták, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vilém Logner (Internetová aukce )

    (1910-1991)

    Spící

    Položka č.: 250682

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:19

    uhel, křída, papír, 1951, 22 x 14,9 cm, sign. LD V. Logner 51, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kotrby, J. Bubeníčka a malíře Piaskovského, člen SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Viktor Mokrý (Internetová aukce )

    (1892-1975)

    Položka č.: 235619

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:20

    tužka, papír, 22 x 30 cm, sign. PD F. V. Mokrý, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a J. Preislera, předseda Umělecké besedy, člen SVU Aleš

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec (Internetová aukce )

    Jan Žižka

    Položka č.: 179297

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:21

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Česání ovoce

    Položka č.: 179292

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:22

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Krajina pod sněhem

    Položka č.: 179364

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:23

    lept, 1924?, 19,7 x 14,6 cm, sign. PD nečitelně 24, značeno DU v desce H 48, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Smutná dívka

    Položka č.: 235637

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:24

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Der Zuckerhut im Steingebirge zu Adersbach in Böhmen

    Položka č.: 250659

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:26

    mědirytina, 14 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Neznámý autor - Die Schlackenburg bei Töplitz

    Položka č.: 250652

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:27

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ze starého města

    Položka č.: 250719

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:28

    lept, 23,4 x 17,5 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Novopacký (Internetová aukce )

    (1821-1908)

    Skicy

    Položka č.: 235620

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:29

    4x tužka, papír, 16,8 x 12,4 ; 7,4 x 10,2 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. Endera, K. Gsellhofera a J. Mössmera na Akademie der bildenden Künste ve Vídni, člen JUV a Krasoumné jednoty

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Pavelka (Internetová aukce )

    (1894-1948)

    Dívka W - miniatura

    Položka č.: 235629

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:30

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    (1894-1948)

    Dívka - miniatura

    Položka č.: 235628

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:31

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1894-1948)

    Miniatury

    Položka č.: 235627

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:32

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Albert Henry Payne (Internetová aukce )

    (1812-1902)

    London (Souvenir 1834)

    Položka č.: 250643

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:33

    mědirytina, 19. století, 11,7 x 16 cm, značeno LD v desce A. H. Payne sc., na papíře místy drobné skvrnky

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Rambousek (Internetová aukce )

    (1895-1976)

    Jaro generace

    Položka č.: 126466

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:34

    dřevoryt, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Rambousek, z knihy Benjamina Kličky, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Franz Friedrich Riepenhausen (Internetová aukce )

    (1786-1831)

    Falstaf examining his recruits

    Položka č.: 250650

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:35

    mědirytina, 17 x 21,2 cm, značeno PD F. Riepenhausen s. Dc., značeno LD W. Hogarth pinxit, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Franz Xaver Stöber (Internetová aukce )

    (1795-1958)

    Na lovu

    Položka č.: 236012

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:36

    mědirytina, 11 x 7,7 cm, značeno v desce Joh. Ender del. a Fr. Stöber sc. Vienna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Viktor Stretti (Internetová aukce )

    (1878-1957)

    Grafik

    Položka č.: 179266

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:37

    litografie, 11,5 x 7,1 cm, sign. LD Viktor Stretti, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Šolc (Internetová aukce )

    (1905-1994)

    Položka č.: 215258

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:38

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Špilar (Internetová aukce )

    (1871-1939)

    Skica

    Položka č.: 250655

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:39

    uhel, papír, 28,3 x 19,8 cm, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Votlučka (Internetová aukce )

    (1896-1963)

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 250663

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 18:40

    lept, 7,3 x 5 cm, sign. PD Votlučka, Exlibris Vladimír Urban, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)