-
Antonín Odehnal
(1931)
Noční koupání (Ex libris)
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:01
dřevoryt, 13,6 x 7,9 cm, sign. DU A. Odehnal , Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Hrbka, Z. Juny, B. Laciny a J. Lukeše na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně, prof. V. Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Peterka
(1920-2007)
Oslavy
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:02
lept, 5 x 5 cm, sign. PD F. Peterka, č. 44/63, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Smutný klaun
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:03
lept, 1996, 11,8 x 8,8 cm, sign. PD J. Pileček 96, č. 18/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
V noci za oponou
Položka č.: 65Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:04
lept, 1999, 9,7 x 13,5 cm, sign. PD J. Pileček 99, č. 98/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Polášek
(1911-1989)
Na koni
Položka č.: 66Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:05
litografie, 10,5 x 8 cm, sign. DU V. Polášek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Polášek
(1911-1989)
Začtená dívka
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:06
litografie, 13 x 8,5 cm, sign. DU V. Polášek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
Pivoňka
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:07
linoryt, 5 x 5,5 cm, sign. DU Rolčík, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Roučka
(1942)
Ohnutý kord
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:08
litografie, 1978, 12,4 x 9 cm, značeno DU na kameni Roučka 78, Exlibris Dr. Ivo Prokop, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Rumanský
(1946-2006)
Dívka
Položka č.: 70Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:09
dřevoryt, 1974, 8,3 x 5,5 cm, sign. PD Igor Rumanský 74, č. 54/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Rumanský
(1946-2006)
O člověku..
Položka č.: 71Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:10
dřevoryt, 1975, 9 x 6,5 cm, sign. PD Igor Rumanský 75, č. 137/150, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Soubor loutkářských exlibris
Položka č.: 72Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:11
8x exlibris (různé techniky), 4,3 x 6,7 - 13,1 x 7 cm, 3x na zadní straně značeno autorskými razítky, autoři: V. Cinybulk, J. Mikula ad., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slavík
(1948)
Motýli
Položka č.: 73Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:12
litografie, 10,2 x 8,1 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Sobota
(1953)
Koník na louce
Položka č.: 74Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:13
litografie, 7,8 x 12,7 cm, sign. PD Vl. Sobota, Exlibris Jana Sobotová, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Blažeje na SUPŠ grafické v Praze a J. Veškrny na SOŠ výtvarné tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Sobota
(1953)
Nad Petřínem
Položka č.: 75Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:14
litografie, 9,4 x 16 cm, sign. DU Vl. Sobota, Exlibris Věra Marvanová, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Blažeje na SUPŠ grafické v Praze a J. Veškrny na SOŠ výtvarné tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pravoslav Sovák
(1926)
V interiéru
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:15
litografie, 9,4 x 6,7 cm, sign. DU Sovák, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pravoslav Sovák
(1926)
Postava ve stínu
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:16
suchá jehla, 1960, 8,9 x 6 cm, sign. UD Sovák., napsáno Ex Libris MUDr. Pravoslav Sovák, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Profil dívky
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:17
dřevoryt, 7 x 4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Abstrakce
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:18
dřevoryt, 9,5 x 6,8 cm, sign. PD K. Svolinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Tvář
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:19
dřevoryt, 8 x 7 cm, sign. PD K. Svolinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Naděžda Synecká
(1926)
Trubač
Položka č.: 81Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:20
lept, 10,7 x 7,6 cm, sign. PD N. Synecká, 34/50 A, Exlibris A. L., při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Žena
Položka č.: 82Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:21
lept, 1975, 7,5 x 6,7 cm, sign. PD K. Šafář 75, č. 47/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Ženský akt
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:22
lept, 8,5 x 4,5 cm, sign. PD K. Šafář, č. 70/90, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Motýl
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:23
lept, 1976, 7,3 x 7,3 cm, sign. PD M. M. Šechtlová 76, 35/50, Exlibris M Š, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Toman
(1931-2000)
Voják - Ex libris
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:24
litografie, 11,2 x 8,1 cm, sign. PD Karel Toman, 112/160, Ex libris Raymond E. Bowen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zoltán Vén
(1941)
Drak
Položka č.: 86Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:25
lept, 10,5 x 9 cm, sign. PD Vén , č. 18/80, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Weiser
(1914-1994)
Rozbouřené moře
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:26
dřevoryt, 11,5 x 6 cm, sign. PD J. Weiser, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Weiser
(1914-1994)
Smrtihlav
Položka č.: 88Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:27
dřevoryt, 13,5 x 9 cm, sign. PD J. Weiser, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlach
Lokomotiva s karoserií ze skelných laminátů
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:00
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 5,8 x 8,3 cm, Lokomotivu s karoserií ze skelných laminátů- světovou nvinku- zkoušejí plzenští leninovci na trati Horažďovice - Pačejov. Jde lokomotivu na střídavý proud typu CO-CO, která dosáhne výkonu 5 100kW- tj. 7 000 KS., přilepen papír s popisem , Antikvariá…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Šaroch
Nová výrobní technologie
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:01
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,7 x 15 cm, Pracovníci oddělení vývojové technologie Závodů na výrobu vzduchotechnických zařízení v Milevsku, kteří soutěží o titul Kolektiv 20. výročí osvobození ČSSR Sovětskou armádou, se zavázali zkrátit termíny vývojových úkolů. Jeden z nich - tváření výbuch…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
První kaučuk vyrobený v Kralupech
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 10:02
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,5 x 21,2 cm, První kaučuk vyrobený v Kralupech začali zpracovávat v n.p. Rudý říjen v Gottwaldově. Pracovníci zdejších laboratoří spolu se zaměstnanci Výzkumného ústavu gumarenské a plastikářské technologie v Gottwaldově zjistili, že fyzikální a zpracovatelské …
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO