• Zuzana Surkošová

    (1975)

    Koupání

    Položka č.: 124175

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:00

    olej, plátno, 2004, 80 x 90 cm, sign. vzadu Zuzana Surkošová

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Fr. Diltrich?

    Květiny ve váze

    Položka č.: 124467

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:02

    olej, plátno, 1935, 30 x 23,5 cm, sign. PD Fr. Dittrich 1935, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Anatomie

    Položka č.: 125112

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:03

    litografie, 29 x 21 cm, sign. PD Fiala, č. 44/60, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

    Vědomí

    Položka č.: 125116

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:04

    kombinovaná technika,plátno, 56 x 54 cm

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    2 nely II.

    Položka č.: 125120

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:05

    kombinovaná technika,plátno, 2005, 91 x 59,5 cm

  • Petr Faltus

    (1968)

    Pulci a bytost od chobotu

    Položka č.: 126650

    Vyvolávací cena: 6.200 CZK (248 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:06

    litografie, 2008, 32,5 x 41 cm, sign. PD Petr Faltus 2008, č. 37/60, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 6.200 CZK (248 €)

  • John Green

    Letní relaxace

    Položka č.: 136051

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:07

    kombinovaná technika, plátno, 16 x 22 cm, sign. PD Green, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ondřej Mestek

    (1990)

    Položka č.: 138218

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:09

    sítotisk , 2013, 63 x 93 cm, sign. PD Ondřej Mestek 2013, č. 2/7, zohýbané okraje, vpravo nahoře natržený papír

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • František Hubatka

    Letní stíny

    Položka č.: 139572

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:10

    akryl, plátno, 95 x 69 cm, sign. PD Hubatka, rám

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Václav Polívka

    (1896-1969)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 166697

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:11

    olej, plátno, 53 x 45,5 cm, sign. LD Václav Polívka, PD věnování: Milému žákovi L. Vanišovi V. Polívka

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Krysař - Památce F. Tichého

    Položka č.: 173911

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:12

    suchá jehla, papír, 1980, 39 x 30 cm, sign. PD Klápště 80, č. 8/30, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Poledne na Ženské Bídě

    Položka č.: 176587

    Vyvolávací cena: 14.200 CZK (568 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:13

    olej, plátno, 40,5 x 76 cm, rám, žák prof. F. Muziky a A. Pelce

    Aktuální cena: 14.200 CZK (568 €)

  • Helena Vanišová

    Odpočinek

    Položka č.: 185419

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:14

    kombinovaná technika, 8 x 13,5 cm, sign. PD H. Vanišová, rám, kolorovaný autorský tisk, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Helena Vanišová

    Odpočinek

    Položka č.: 185420

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:15

    kombinovaná technika, 8 x 13,8 cm, sign. PD H. Vanišová, rám, kolorovaný autorský tisk, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Na útěku

    Položka č.: 185421

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:16

    kombinovaná technika, 7,7 x 13,3 cm, sign. PD H. Vanišová, rám, kolorovaný autorský tisk, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Na útěku II.

    Položka č.: 185422

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:17

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Spánek

    Položka č.: 185423

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:18

    kombinovaná technika, 9,8 x 13,2 cm, sign. PD H. Vanišová, rám, kolorovaný autorský tisk, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vanišová

    Na procházce

    Položka č.: 185424

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:19

    kombinovaná technika, 9,6 x 13 cm, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Helena Vanišová

    Spánek v lese

    Položka č.: 189222

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:20

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Brána stojícího času (Cyklus Brány)

    Položka č.: 189489

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:21

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jan Šafránek

    Položka č.: 191825

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:22

    dřevořez, 1991, 15 x 10,3 cm, sign. PD Šafránek 91, autorský tisk, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Havran

    Položka č.: 199381

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:23

    suchá jehla, papír, 14,5 x 12 cm, sign. PD Klápště 94, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Traviny

    Položka č.: 199630

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:24

    suchá jehla, 1995, 15,5 x 20 cm, sign. PD Martin Manojlín 1995, autorský tisk, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

  • Martin Manojlín

    (1925-1986)

    Dvojoblouk

    Položka č.: 199631

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:25

    suchá jehla, 1995, 58,5 x 44,5 cm, sign. PD Martin Manojlín 1995, autorský tisk

  • Eva Sendlerová

    (1939-1939)

    U vody ll.

    Položka č.: 199632

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:26

    suchá jehla, 1989, 29,5 x 58,5 cm, sign. PD Sendlerová 1989, č. 3/50

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Sedící žena

    Položka č.: 201623

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:27

    olej, plátno, 1997, 95 x 68 cm, sign. PD J. Spěváček 97, rám, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Emma Srncová

    Pozdní lásky

    Položka č.: 210425

    Vyvolávací cena: 8.900 CZK (356 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:28

    litografie, 2009, 54 x 75,5 cm, sign. PD Emma Srncová 2009, č. 39/99

    Aktuální cena: 8.900 CZK (356 €)

  • Jan Gemrot

    (1983)

    Melancholic girl

    Položka č.: 219814

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:29

    litografie, 2015, 26 x 22,5 cm, sign. PD Jan Gemrot, č. 23/60

  • Jaroslav Hovadík

    Tanec

    Položka č.: 219940

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:30

    suchá jehla, 2000, 32,5 x 17,5 cm, sign. PD Hovadík 2000, autorský tisk, studium střední uměleckoprůmyslové školy v Uh. Hradišti, přípravka pro vysoké školy umělecké, žák prof. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jana Reinerová

    Liberecké zahrady

    Položka č.: 219999

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:31

    litografie, 32,5 x 41 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Alois Nožička

    Stopy krbu

    Položka č.: 224616

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:32

  • Alois Nožička

    Projekt X

    Položka č.: 224617

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:33

    digitální fotografie, 2005, 27,2 x 20,4 cm, sign. vzadu Nožička 2005, autorský tisk, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Alois Nožička

    Hrana hry

    Položka č.: 224618

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:34

    fotografie, 1986, 29,5 x 21,2 cm, sign. vzadu Nožička 1986, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 7.200 CZK (288 €)

  • Alois Nožička

    Pomník pro Man Raye

    Položka č.: 224619

    Vyvolávací cena: 7.600 CZK (304 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:35

    fotografie, 1986, 29,7 x 22,3 cm, sign. vzadu Nožička 1986, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 7.600 CZK (304 €)

  • David Hřivňácký

    (1979)

    Rumunsko I.

    Položka č.: 225974

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:36

    akryl, sítotisk, plátno, 2007, 70 x 100 cm, sign. vzadu D. Hřivňácký 07

  • David Hřivňácký

    (1979)

    Rumunsko II.

    Položka č.: 225975

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:37

  • Ondřej Coufal

    (1979)

    U pramene

    Položka č.: 225980

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:38

    olej, plátno, 2013, 90 x 68 cm, sign. LD Coufal 13, rám

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • František Hubatka

    Zpívající zajíc

    Položka č.: 225981

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:39

    olej, plátno, 80 x 64,5 cm, sign. LD Hubatka

  • Jitka Hilská

    Dobro skrze bolest

    Položka č.: 225984

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:40

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Slézy č. 711

    Položka č.: 227178

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:41

    akvatinta, 1990, 32 x 49 cm, sign. PD Čepelák 1990, č. 10/100, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Strašák č. 802

    Položka č.: 227179

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:42

    akvatinta, 1992, 49 x 30 cm, sign. PD Čepelák 1992, č. 37/100, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Sušák

    Položka č.: 227656

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (252 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:43

    Aktuální cena: 6.300 CZK (252 €)

  • Blanka Jakubíčková

    (1971)

    Bez názvu IV

    Položka č.: 228991

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:44

    kombinovaná technika, papír, 2008, 99,5 x 70 cm, monogr. vzadu BJ 08

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Kočka

    Položka č.: 231552

    Vyvolávací cena: 5.400 CZK (216 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:46

    kombinovaná technika, papír, 2007, 84 x 59 cm, monogr. vzadu B. J. 2007, absolventka ateliéru kresby na Fakultě výtvarných umění v Brně, ateliéru kresby Václava Stratila, ve své tvorbě propojuje obrazovou část s psaným textem, častým námětem jejích obrazů je náboženství a reflexe sexuality v mnoha p…

    Aktuální cena: 5.400 CZK (216 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Bez názvu V

    Položka č.: 231553

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:47

    kombinovaná technika, papír, 2008, 99,5 x 70 cm, monogr. vzadu B. J. 08, absolventka ateliéru kresby na Fakultě výtvarných umění v Brně, ateliéru kresby Václava Stratila, ve své tvorbě propojuje obrazovou část s psaným textem, častým námětem jejích obrazů je náboženství a reflexe sexuality v mnoha p…

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Jiřina Palková

    Objekt

    Položka č.: 231567

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:48

    kombinovaná technika, papír, dřevo, polystyren, 2011, v. 34 cm, sign. dole J. W. Palková 2011

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jiřina Palková

    Nový život

    Položka č.: 231568

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:49

    koláž, 1980, 30,5 x 23 cm, sign. PU J. W. Palková 1980

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jan Šafránek

    Akt I

    Položka č.: 233018

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:50

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jan Šafránek

    Akt II

    Položka č.: 233019

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:51

  • Petr Faltus

    (1968)

    Hopsa hopsa hopsasa

    Položka č.: 233271

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:52

    litografie, 2007, 33 x 41 cm, sign. PD Petr Faltus 2007, č. 27/60, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 5.800 CZK (232 €)