• Josef Václav Schwarz

    (1908-1988)

    Postava

    Položka č.: 258486

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 11. 2021 20:28

    kov, plastika, v. 19 cm, na podstavci vyryto J.V. Svarc, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Kafky

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Mravenec

    Položka č.: 258480

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 11. 2021 20:26

    tužka, akvarel, papír, 6 x 20,5 cm, sign. PD Seydl, pasparta, prasklé sklo, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Ivan Chatrný

    (1928-1983)

    Položka č.: 258299

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 11. 2021 19:54

    serigrafie, 1980, 31,5 x 7,8 cm, sign. PD Ivan Chatrný, rám, č. 3/10, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole uměleckých řemesel v Brně

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Prodavačka balonků

    Položka č.: 258277

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 11. 2021 19:48

    akvatinta, 24 x 17 cm, sign. PD V. Fiala, rám, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Nahá žena ve vodě

    Položka č.: 257918

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 11. 2021 19:22

    suchá jehla, 1994, 9,5 x 17,4 cm, sign. PD R. Němeček 94, 3/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Pavel Lisý

    Opuštěný strom

    Položka č.: 260070

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 22:10

    litografie, 1987, 19,5 x 13,4 cm, sign. LD P. Lisý 87, papírová pasparta, č. 124/200, LD orig. litogr., antiqari.at Radhošťská, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Pavel Lisý

    Pohled na sv. Mikuláše

    Položka č.: 260069

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 22:08

    litografie, 1984, 12,9 x 19,1 cm, sign. LD P. Lisý 84, papírová pasparta, č. 23/160, LD orig. litografie, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jaroslav Uibarlay

    (1921-1991)

    Kytice žlutých květin

    Položka č.: 260067

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 22:04

    litografie, 1987, 20,8 x 15,5 cm, papírová pasparta, přilepeno na kartonu, LD P. F. 88, věnování, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Položka č.: 260063

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 21:56

    kamenorytina, 14,6 x 5 cm, sign. PD K. Svolinský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Aleš Kublák

    Čertova stěna

    Položka č.: 260160

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 21:53

    olej, plátno, 2021, 50 x 40 cm, sign. PD AK21

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Aleš Kublák

    Čertova šalba

    Položka č.: 260159

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 21:52

    olej, plátno, 2020, 40 x 30 cm, sign. LD AK20

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Hvězdy a slunce P.F. 1964

    Položka č.: 260059

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 21:48

    síťotisk, 1963, 14 x 6,4 cm, sign. DU F. Peterka, č. 39/150, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    U cirkusového stanu

    Položka č.: 260056

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 21:42

    dřevoryt, 10,3 x 13,7 cm, sign. PD Jan Rambousek, papírová pasparta, na papíru několik hnědých flíčků, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Petr Mirčev

    (1968)

    Gozo

    Položka č.: 260140

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 21:36

    olej, plátno, 2021, 29 x 39 cm, sign. LD Mirčev 2021, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Večerní tanec

    Položka č.: 260051

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 21:32

    dřevoryt, 7,5 x 9,7 cm, sign. PD , papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Volte č.

    Položka č.: 260050

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 21:30

    dřevoryt, 15,2 x 12 cm, sign. PD, papírová pasparta, drobný hnědý flíček na okraji papíru levo dole (nezasahuje do grafiky), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zimní panorama s katedrálou sv. Víta

    Položka č.: 260049

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 21:28

    olej, papír, 14,9 x 21,3 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Petr Mirčev

    (1968)

    Kostelní Myslová

    Položka č.: 260132

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (325 €)

    olej, plátno, 2021, 28,8 x 39 cm, sign. PD Mirčev 2021, rám

    Aktuální cena: 7.800 CZK (325 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Starý židovský hřbitov v Praze

    Položka č.: 260048

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 21:26

    olej, papír, 15 x 10,9 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Tunis

    Položka č.: 260120

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 21:16

    litografie, 9,5 x 13 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 18/38, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Zelená brána v Pardubicích

    Položka č.: 245904

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 21:14

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Skladba tvarů

    Položka č.: 258438

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 21:12

    akvarel, kvaš, papír, 2005, 16 x 20,3 cm, sign. PD I.Ouhel 05, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    Album litografií Jana Zravého - titulní stránka

    Položka č.: 245578

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Půlkruhy

    Položka č.: 242667

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 20:43

    kombinovaná technika, papír, 14 x 8 cm, sign. DU N. Synecká , č. 1/1, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jana Bergerová

    Přání II

    Položka č.: 238383

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 20:30

    suchá jehla, 2004, 7 x 7 cm, sign. PD Jana Bergerová 04, č. 44/100

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Položka č.: 225919

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 20:25

    barevný lept, 21 x 15 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 13/150, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Kamila Ženatá

    Nebe - Tao

    Položka č.: 214118

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 20:20

    suchá jehla, 7 x 6 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 2/50, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jana Reinerová

    Paris

    Položka č.: 191629

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 20:07

    litografie, 11 x 12,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 108/150, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Jana Reinerová

    USA

    Položka č.: 191083

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 20:06

    litografie, 8 x 12,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 154/180, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jana Reinerová

    Český Krumlov

    Položka č.: 189114

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 20:04

    litografie, 16,5 x 11 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 15/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu