Jan Zrzavý
Milenci (Posedlost)
Položka č.: 95Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Energie I.
Položka č.: 70Vyvolávací cena: 99.000 CZK (4.125 €)
olej, plátno, 1998, 120,5 x 125,5 cm, sign. PD I. Ouhel 98, rozměrný obraz Energie I. je ukázkou Ouhelova koloristického přístupu k obrazu, zejména k jeho malbám z let devadesátých. Ouhel je příkladem výtvarníka, který všechny složky svého projevu má od počátku sladěné s velkým smyslem pro velkoryso…
Aktuální cena: 99.000 CZK (4.125 €)
Odhadní cena: 200 000 - 250 000 Kč CZK
František Hodonský
V bažinách
Položka č.: 81Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.542 €)
Aktuální cena: 85.000 CZK (3.542 €)
Odhadní cena: 120 000 - 180 000 Kč CZK
Adriena Šimotová
(1926-2014)
Figury
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
pigment, papír, 2008, 21 x 15 cm, sign. DU Adriena Šimotová 2008, zdánlivě jednoduchá avšak křehká a zároveň suverénní taktilní práce, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a prof. J. Kaplického na VŠUP tamtéž, členka skup…
Kamil Lhoták
Anička v šedých šatech
Položka č.: 111Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 Kč CZK
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Jádro
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
olej, plátno, 1998, 20 x 20 cm, sign. PD I. Ouhel 98, rám, vzadu štítek Galerie Gema art, Ivan Ouhel nastoupil na výtvarnou scénu v 70. letech minulého století. Ve své tvorbě se zaměřuje především na abstrahující krajinu a figuru. Autorovy snové krajiny na pomezí symbolismu a expresionismu patří k č…
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu
Odhadní cena: 25 000 - 40 000 Kč CZK
František Hodonský
Kvetoucí břeh
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.750 €)
Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)
Odhadní cena: 60 000 - 80 000 Kč CZK
František Hodonský
Lužní formy
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Odhadní cena: 30 000 - 40 000 Kč CZK
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Sestra (pravá)
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)
zlacené, patinované olovo, 1987, v. 44,3 cm, studie figury k dvojsoší, které stálo u paty schodiště v přízemí bývalého Domu elegance v Praze Na Příkopech, přiloženo potvrzení pravosti Nadačním fondem Kmentová Zoubek , Antikvariát Ostrovní, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
Jan Zrzavý
Hlava vousatého muže
Položka č.: 100Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Odhadní cena: 35 000 - 50 000 Kč CZK
Jan Zrzavý
Vdova
Položka č.: 98Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
Odhadní cena: 20 000 - 30 000 Kč CZK
Jan Zrzavý
Hlava ženy
Položka č.: 97Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Odhadní cena: 30 000 - 50 000 Kč CZK
Jan Zrzavý
Stojící postava ženy
Položka č.: 96Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Ladislav Zívr
(1909-1980)
Sochařská studie
Položka č.: 981Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 15:55
tuš, kombinovaná technika, papír, 1979, 38,5 x 25,5 cm, sign. PD Zívr 1979, rám, přeloženo, polito, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu
Ladislav Zívr
(1909-1980)
Položka č.: 980Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 15:54
Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)
Ladislav Zívr
(1909-1980)
Položka č.: 979Vyvolávací cena: 7.200 CZK (300 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 15:53
Aktuální cena: 7.200 CZK (300 €)
Eugen Weidlich
(1916-1983)
Kompozice II.
Položka č.: 971Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 15:51
serigrafie, 63,5 x 45 cm, sign. PD Eugen Weidlich, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Eugen Weidlich
(1916-1983)
Černobílá kompozice
Položka č.: 973Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 15:50
serigrafie, 70,5 x 50 cm, sign. PD Eugen Weidlich, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Eugen Weidlich
(1916-1983)
Kompozice I.
Položka č.: 972Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 15:49
serigrafie, 1972, 59,5 x 40,5 cm, sign. PD Eugen Weidlich 1972, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar
Karel Vik
(1883-1964)
Andromeda
Položka č.: 963Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 15:37
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu
Josef Vaic
(1884-1961)
Sv. Mikuláš
Položka č.: 954Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 15:28
lept, 35 x 24 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
Bohumil Ullrych
U vody
Položka č.: 949Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 15:23
Bohumil Ullrych
Koupání
Položka č.: 948Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 15:22
olej, karton, 23 x 30 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Václav Trefil
(1906-1989)
Sběračky brambor
Položka č.: 942Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 15:16
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Dan Trantina
Buďte opicemi
Položka č.: 941Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 15:15
litografie, 2015, 37 x 27 cm, sign. PD Trantina D 15, č. 1/50, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Jan Trampota
(1889-1942)
Rybářské bárky
Položka č.: 940Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 15:14
litografie, 1931, 35 x 44,5 cm, sign. PD Jan Trampota 31/10 31, S. V. U. Mánes svým členům na rok 1932, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a J. Preislera na VŠUP v Praze, člen Spolku výtvarných umělců Mánes
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Maxmilián Švabinský
Neruda
Položka č.: 937Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 15:11
heliogravura, 1904, 27 x 22 cm, značeno PD kreslil Max Švabinský 1901, vydal Mánes v Praze 1904, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Maxmilián Švabinský
Josef Manes
Položka č.: 936Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 15:10
heliogravura, 1904, 28 x 21,5 cm, značeno PD kreslil Max Švabinský 1901, vydal Mánes v Praze 1904, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Holl…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Maxmilián Švabinský
Mikoláš Aleš
Položka č.: 935Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 15:09
heliogravura, 1908, 32,5 x 28,5 cm, značeno LD M. Švabinský del., Mánes svým členům na rok 1909, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Maxmilián Švabinský
Karel Hynek Mácha
Položka č.: 934Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 15:08
heliogravura, 1910, 35 x 29 cm, značeno LD v desce M. Švabinský del. 1907, Mánes svým členům na rok 1910, tisk Štenc praha, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, z…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)