• Milan Mazanec

    (1950)

    Don Quijote de la Mancha

    Položka č.: 513

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (184 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 11:00

    olej, sololit, 2011, 71,5 x 50,5 cm, sign. PD M. Mazanec 11

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Hořce a afrikánky

    Položka č.: 510

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Alois Moravec

    Kytička

    Položka č.: 509

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 10:59

  • Josef Mžyk

    Z cyklu ženy III.

    Položka č.: 508

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 10:55

    ofsetová litografie, 2009, 40 x 47 cm, sign. PD Mžyk Josef 2009, 71/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Aleš Lamr

    Figurky

    Položka č.: 507

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 10:54

    litografie, 1979, 58 x 47 cm, sign. DU A. Lamr 79, pasparta, 9/20, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Josef Mžyk

    Z cyklu ženy I.

    Položka č.: 505

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 10:52

    ofsetová litografie, 2009, 40 x 58 cm, sign. PD Mžyk Josef 2009, 87/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Z cyklu Hříčky

    Položka č.: 499

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 10:46

    akvarel, papír, 2000, 45 x 32 cm, sign. PD Jiří Mrázek 2000, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Z cyklu Hříčky

    Položka č.: 498

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 10:45

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Žebra hrušky

    Položka č.: 497

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 10:44

    litografie, 2005, 25,5 x 21 cm, sign. PD Lukáš Miffek 05, 15/28, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Jiří Marek

    Jan Zrzavý

    Položka č.: 496

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 10:43

    bromostříbrná fotografie, 70. léta, 18 x 13 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Martin Mainer

    Plutí

    Položka č.: 494

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 10:41

    litografie, 45,7 x 30,5 cm, sign. PD Mainer, č. 71/100, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Alena Laufrová

    Franz Kafka V.

    Položka č.: 490

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 10:37

    lept, suchá jehla, 1991, 39,5 x 29,6 cm, sign. PD Alena Laufrová 91, 21/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ivana Lomová

    Z lesa do lesa

    Položka č.: 487

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 10:34

    litografie, 1996, 21,2 x 32,8 cm, sign. DU Ivana Lomová 1996, 20/45, při horním okraji mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Pavel Koutský

    Láska na první pohled

    Položka č.: 450

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 09:57

    pastel, tužka, pauzovací papír, 1987, 21 x 28,7 cm, skica ke krátkometrážnímu filmu z roku 1987, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    Rozcapenej

    Položka č.: 449

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 09:56

    litografie, 1990, 32 x 42,5 cm, sign. PD Ivan Komárek 90, č. 37/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Hedvika Krejčová

    Žena a muž

    Položka č.: 445

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 09:52

    litografie, 28 x 46 cm, sign. PD Hedvika Krejčová, 23/30, mírně okrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Miloš Koreček

    (1906-1989)

    Fokalk

    Položka č.: 440

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 09:47

    bromostříbrná fotografie, 80. léta, 24 x 9,7 cm, Antikvariát Dlážděná, člen Skupiny RA

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Boris Jirků

    Bryllt

    Položka č.: 437

    serigrafie, 1990, 21,2 x 15 cm, sign. PD Jirků, 10/10, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Keř

    Položka č.: 435

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 09:42

    suchá jehla, 1982, 20,5 x 25 cm, sign. DU L Jandová 82, rám, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Položka č.: 419

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 09:26

    litografie, 29,8 x 20,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Jaroslav Hošek

    (1909)

    Položka č.: 413

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 09:23

    serigrafie, 2010, 65 x 46 cm, sign. DU Jakub Hošek, č. 1/100, ohnuté rohy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Tomáš Hudec

    (1989)

    Aquarium - Landscape

    Položka č.: 415

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 09:22

    akryl, papír, 2013, 43 x 61 cm, sign. na zadní straně Tomáš Vítámvás, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Michal Gabriel

    Položka č.: 412

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 09:19

    tužka, papír, 1995, 20,8 x 29,3 cm, sign. PD M. Gabriel 1995, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Hány na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Alena Šlapáková

    Korálový svět

    Položka č.: 408

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 09:15

    litografie, 1993, 42,5 x 31,5 cm, sign. PD A. Šlapáková 93, 46/90, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Vach

    Happy day

    Položka č.: 405

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 09:12

    lept, 2014, 10,5 x 35,6 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Dieter Eckert

    Položka č.: 402

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 09:09

    lept, 30 x 34,5 cm, sign. PD D. Eckert, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Dieter Eckert

    Kompozice I

    Položka č.: 401

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 09:08

    lept s hlubotiskem, 24,5 x 29,5 cm, sign. PD D. Eckert, č. 2/50

  • Jiří František Dvořák

    Tvář nahoty I

    Položka č.: 376

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 08:43

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Barbora Blahutová

    Láska vždycky zvítězí

    Položka č.: 347

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 08:14

    kombinovaná technika, papír, dřevo, 2002, 100 x 50 cm, vzadu nalepen štítek: Aukční síň Trans Ars, při okrajích drobné oděrky , antiqari.at Radhošťská, Barbora Blahutová, nar. 1941 ve Veselí nad Lužnicí, žije v italském Miláně a Vlastiboři u Soběslavi, 1969 ukončila studium sochařství na Akademii vý…

  • Václav Benedikt

    Položka č.: 345

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 08:12

    litografie, 1993, 48 x 38 cm, sign. PD Benedikt 93, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů