• Jiří Winter - Neprakta

    (1924-2011)

    Adam a Eva (P.F. 1981)

    Položka č.: 1186

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:36

    kombinovaná technika, papír, 12 x 9 cm, sign. PD Neprakta, Du věnování autora Jiřímu Mulačovi, věnování mírně rozpité od vody , ohnuté rohy papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Jiří Winter - Neprakta

    (1924-2011)

    Výprask (P.F.. 1979)

    Položka č.: 1188

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:26

    serigrafie, 11 x 9 cm, sign. DU Neprakta, při spodním okraji skvrna od vody se zahnědlým okrajem, ohnuté rohy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jiří Votruba

    Revolucionář

    Položka č.: 1176

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:14

    serigrafie, 46 x 29 cm, sign. PD Jiří Votruba, č. 40/40, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František V. Voborský

    (1906-1984)

    Přání k svátku od Pepiny

    Položka č.: 1170

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:08

    akvarel, tuš, papír, 1955, 45 x 33 cm, sign. PD Voborský, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Vincent Venera

    Kompozice III.

    Položka č.: 1167

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 19:05

    lité laky, papír, 1990, 90 x 66 cm, sign. LN Venera Vincent 1990, rám, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Mystikové a vizionáři II

    Položka č.: 1156

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:54

    dřevoryt, 21 x 21 cm, zančeno PD razítkem JV, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Na pastvě

    Položka č.: 1152

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:50

    kombinovaná technika, papír, 1946, 32 x 46 cm, sign. PD B. Ullrych 46, rám

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 1150

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:48

    olej, karton, 1930, 65,5 x 47,5 cm, sign. vzadu B. Ullrych 30

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    Poodhalená dívka

    Položka č.: 1147

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:45

    olej, karton, 25 x 19,6 cm, sign. LD B. Ullrych, z druhé strany skica dívky, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Cikánky

    Položka č.: 1144

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:42

    olej, plátno, 1934, 34 x 27 cm, sign. LD B. Ullrych, plátno nalepeno na kartonu, nepatrné odření na okrajích, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Bohumil Ullrych

    Chicago od Michig. jezera

    Položka č.: 1143

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:41

    olej, karton, 1929, 80 x 65,5 cm, sign. PD B. Ullrych, místy odřená malba

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Bohumil Ullrych

    Matka s dcerou u stolu

    Položka č.: 1142

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:40

    olej, plátno, 1942, 26,5 x 20,7 cm, sign. PD B. Ullrych 42, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Irena Třísková

    (1967)

    Malý princ

    Položka č.: 1132

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:30

    litografie, 2004, 20 x 16 cm, sign. PD Irena Třísková 2004, rám, 88/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Jiří Trnka

    (1912-1969)

    Květina (Ex libris Hrachovec)

    Položka č.: 1129

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:27

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Položka č.: 1114

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:12

    serigrafie, 1977, 41 x 27,7 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Starý most v Písku

    Položka č.: 1113

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 18:11

    lept, 1952, 21,5 x 32 cm, sign. PD K. Štěch 52, autorský tisk 8/20, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Upomínka z Krkonoš

    Položka č.: 1101

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 17:59

    lept, 8,8 x 14 cm, sign. PD T. F. Šimon, LD značeno razítkem, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Procitnutí v milosti

    Položka č.: 1097

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 17:55

    litografie, 1988, 55,8 x 41,8 cm, sign. DU J. Šerých 88, 38/80, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciá…

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Masky

    Položka č.: 1095

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 17:53

    lept, 1974, 30 x 24 cm, sign. PD JŠerých 74, rám, č. 27/55, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirantura u prof. V. Silovské…

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Josef Svatoň

    Návštěvy II.

    Položka č.: 1077

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 17:35

    bromostříbrná fotografie, 39,5 x 49,5 cm, rám, na zadní straně štítek Galerie Dílo s popisem a razítkem čfvu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 1065

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 17:23

    monotyp, 1967, 31,8 x 45,8 cm, sign. PD L. Stejskal 67, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

  • Josef Steinský

    (1903-?)

    Svatojánské proudy

    Položka č.: 1061

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 17:19

    olej, karton, 35 x 50 cm, sign. PD J. Steinský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • L. Stein

    Bruslař

    Položka č.: 1059

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 17:17

    olej, plátno, 1985, 96,5 x 40 cm, sign. LD Stein 85, rám, malba místy poškozena

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ctirad Stehlík

    Třešně a švestka

    Položka č.: 1050

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 17:08

    litografie, 32 x 27 cm, sign. DU Ctirad Stehlík, č. 115/115

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Časová studie

    Položka č.: 1043

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 17:01

    lept, 1980, 33,3 x 39,5 cm, sign. PD J. Souček 80, 29252, na zadní straně autorovo razítko s popisem, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Jan Sigmund

    (1897-1959)

    Cesta podzimní krajinou

    Položka č.: 1027

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:45

    kvaš, papír, 20 x 15 cm, sign. PD K.T. Sigmund, rám, žák prof. Schöna v Drážďanech, prof. O. Nejedlého v Praze

  • Roman Sejkot

    (1963)

    Start

    Položka č.: 1023

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:41

    fotografie, 2005, 26 x 16,8 cm, sign. PD Sejkot 2005, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Roman Sejkot

    (1963)

    Jesus Christina

    Položka č.: 1022

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:40

    fotografie, 2008, 24 x 16 cm, sign. PD Sejkot 23.2./2008, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.501 CZK (61 €)

  • Vladimír Renčín

    Do nového roku inteligentněji

    Položka č.: 984

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:02

    litografie, 13 x 18,5 cm, značeno PD Renčín, věnování Marii Kyselové, uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Renčín

    Ba ne, to nepohnul se český lev v neklidném svém spánku, to jen česká myš si otevřela lahev fernetu.

    Položka č.: 983

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 16:01

    litografie, 10 x 18 cm, značeno na dvojlistu Vladimír Renčín P.F. 1990, na dvojlistu komentář autora: Posílám jako novoročenku mou kresbu z 15. listopadu 1989. Jsem rád, že jsem se mýlil., antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)