• Josef Kábrt

    (1920-1989)

    Fr. Villon: Nářek někdejší sličné zbrojmistrové

    Položka č.: 964

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 09:25

    bibliofilie, 6x původní lept J. Kábrt (vše signováno), vyd. jako neprodejný tisk, ex. 46/100, volné listy v obálce, 18s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    J. Seifert: Rozhovor

    Položka č.: 961

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 09:22

    bibliofilie, sign. serigrafie O. Janeček, podpis J. Seiferta pod vlastní básní, pamětní list vyd. Spolek č. bibliofilů k 65. narozeninám O. Janečka, dvojlist, ruční papír, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Rastislav Michal

    J. Seifert: Jarní rytmy

    Položka č.: 960

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 09:21

    bibliofilie, sign. suchá jehla R. Michal, podpis J. Seiferta pod vlastní básní, dvojlist, ex. 34/60, ruční papír, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Max Švabinský

    J. Seifert: Nad listy Maxe Švabinského

    Položka č.: 956

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 09:17

    bibliofilie, původní litografie ve frontispisu ručně signovaná a s věnováním (datováno k 14.II.55) M. Švabinský, podpis J. Seiferta v tiráži, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1954, jako pamětní list, 3x dvojlist v pův. obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Max Švabinský

    J. Kaušitz: Rozprávky o Švabinském

    Položka č.: 948

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 09:12

    bibliofilie, 2x původní signovaná litografie M. Švabinského, podpis s věnováním autora, vyšlo jako příloha k 4. číslu Sborníku Hollar, Praha, 1955, volné listy, 15s., dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jaroslav Panuška

    (1872-1958)

    V. Říha: Letní noc

    Položka č.: 950

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 09:11

    bibliofilie, vyd. B. Kočí, Praha, 1905, pův. plpl. vazba, 40s., odřené okraje desek, naražené růžky, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera a J. Mařáka, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ludvík Bradáč

    (1885-1947)

    Isqui (Balada o vazbě z lidské kůže)

    Položka č.: 946

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 09:07

    bibliofilie, soukromý tisk, 1937, 30 výtisků, ruční papír, americká kartonáž, nestr., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Vladimír Boudník

    (1924-1968)

    Bohumil Hrabal: Pocta Vladimíru Boudníkovi

    Položka č.: 942

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 09:03

    bibliofilie, s polygrafickou úpravou Z. Jetleba a fotografiemi L. Michálka vydáno jako neprodejný tisk, Plzeň, 1972, ex. 77, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Kábrt

    (1920-1989)

    J. Seifert: Z morového sloupu

    Položka č.: 939

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 09:00

    bibliofilie, 2x pův. sign. lept J. Kábrt, podpis autora v tiráži, vyd. Pavel Janata, 1983, jako neprodejný tisk, ex. 67/100, ruční papír, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Různí autoři

    24. listopad (Chodsko a jeho připojená část k Německu)

    Položka č.: 928

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 08:49

    bibliofilie, kresbami vyzd. Al. Moravec, Fr. MIchl, J. Strnad, O. Štáfl a J. Hoffmann, obs. několik vlepených fotografických příloh a mapku, vyd. jako soukromý tisk Josef Hofmann, Domažlice, 1939, clpl. převazba, 70s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Jan Mikulka

    J. Seifert: Jarní Rondeaux

    Položka č.: 922

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 08:43

    2x kniha, třemi dřevoryty v textu a jedním na obálce vyzdobil a jako studijní práci celkovou graf. úpravu navrhl J. Mikulka, Edice Speciálky F. Muziky, sv. 46, Praha, 1967, ex. 13/25, ruční papír, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Zdeněk Bugáň

    Rudolf Čižmárik: Autobiografia so zauzlenou holubienkou

    Položka č.: 918

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 08:39

    bibliofilie, třemi signovanými lepty vyzdobil Zd. Bugáň, podpis autora v tiráži, vydáno jako soukromý tisk bez nakl. údajů, Bratislava, 1982, ex. XXII./LX. na ručním papíře, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Bubáka

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Francouzská poesie nové doby v překladech Viktora Dyka

    Položka č.: 917

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 08:38

    bibliofilie, suchá jehla ve frontispisu a 5x ilustrace Fr. Tichý, sestavil K. Čechák, vyd. NČSVU, Praha, 1957, volné listy v obálce, 72s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a u…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Svolinský

    J. Seifert: Petru Bezručovi

    Položka č.: 912

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 08:33

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Corvin

    (1931-2004)

    J. Seifert: Píseň o Viktorce čtvrtá část

    Položka č.: 909

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 08:30

    bibliofilie, 1x. sign. bar. lept J. Corvin, podpis J. Seiferta v tiráži, vyd. J. Corvin a J. Lata, Praha, 1983, ex. 51/60, ruční papír, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Max Švabinský

    Dvanáct dřevorytů v reprodukcích

    Položka č.: 900

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 08:21

    bibliofilie, podpis s věnováním na tit. listě M. Švabinský, soubor nekompletní - č. 1, 4 a 5 chybí, vyd. Jan Štenc, Praha, 1926, text V.V. Štech, volné listy v ob., zažloutlý papír, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Albert Pražák

    (1880-1956)

    Obrozenská Bratislava

    Položka č.: 898

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 08:19

    bibliofilie, 1928, 27,5 x 20 cm, projevy československého národního povědomí v bratislavské minulosti, vydáno v úpravě K. Jaroně ve Slovenské grafii v Bratislavě, v počtu 300 výtisků na ručním papíře a 200 číslovaných výtisků na ručním papíře, tento má číslo 117,pevná vazba, 62 stran, pěkný stav, le…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Benedetto Croce - Barok - tři essaye

    Položka č.: 890

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 08:11

    bibliofilie s podpisem, 1927, 18 x 13 cm, Praha, Kvasnička a Hampl, vazba původní, brožovaná, 70 stran, s obálkou, číslovaný výtisk 2/60, upravil C. Bouda, podpis Croce, , stav velmi dobrý, nerozřezáno, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Jiří John

    (1923-1972)

    Michelangelo Buonaroti - Z Lyriky

    Položka č.: 889

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 08:10

    bibliofilie s originální litografií, 1958, 21 x 15,5 cm, Praha, Nakladatelství československých výtvarných umělců, 1958, vazba původní, volné listy, 80 stran, kniha je vyzdobena signovanou litografií Jiřího Johna a 7 ilustrací v textu, věnování bez souvislosti, stav dobrý, nerozřezáno, přebal mírně …

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Slovo mé prostři se - Jan Noha

    Položka č.: 888

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 08:09

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    Josef Hora - Máchovské Variace

    Položka č.: 887

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 08:08

    bibliofilie, 1944, 21,5 x 13,5 cm, Praha, Fr. Borový, 1944, vazba původní, brožovaná, 44 stran, čtyřmi litografiemi vyzdobil, dřevoryt na obálce vyryl a graficky upravil Cyril Bouda, stav dobrý, mírně šikmý hřbet, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké bese…

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Podivné události (12 litografií)

    Položka č.: 880

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 08:01

    tisk, 11x litografie 28,5 x 43,5 (č. 8 chybí), vše sign. PD KToman75, 30/45, volné listy v pův. obálce, výborný stav grafik, obálka ve hřbetu natržená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Karol Baron

    (1939-2004)

    P. Řezníček: Tabákové vejce

    Položka č.: 879

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2019 08:00

    bibliofilie, ilustrace a podpis na patitulu K. Baron, podpis na patitulu P. Řezníček, vyd. Kristina Kaiserová, Ústí nad Labem a Drážďany, 1991, jako první svazek edice albis international, ex. 155/199, na balicím papíře tabákové barvy, pův. karton. vazba, 42s., velmi dobrý stav, žák prof. P. Matejky…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jindřich Zeithammel

    Položka č.: 672

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 13:39

    lept, 29,7 x 23,8 cm, sign. PD Zeithammel, rám, 15/35, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 659

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 13:26

    reliéfní grafika, 23 x 16 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Válek

    Andělé na špičce jehly

    Položka č.: 658

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 13:25

    reliéfní grafika, 22,5 x 16 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Severská krajina

    Položka č.: 657

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 13:24

    litografie, 25,5 x 42 cm, sign. PD J. Valečka, č. 82/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Zoja Villalobos - Popovič

    (1948-2003)

    Volná kompozice

    Položka č.: 654

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 13:21

    serigrafie, 1995, 76 x 59 cm, sign. PD Zoja Villabovos - Popovič 1995, 1/5, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Dům

    Položka č.: 652

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 13:19

    litografie, 26 x 30 cm, sign. DP J. Valeček , autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Vaněk

    Ploty

    Položka č.: 649

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 13:16

    linoryt, 1991, 47,5 x 60 cm, sign. PD Vaněk 91, 7/15, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)