• Igor Malijevský

    (1970)

    Z cyklu Domeček pro panenky I

    Položka č.: 421

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (926 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 15:00

    Aktuální cena: 25.000 CZK (926 €)

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Klesání, Lisabon 2007

    Položka č.: 420

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (889 €)

    Aktuální cena: 24.000 CZK (889 €)

  • Jan Janoušek

    (1967)

    Labuť

    Položka č.: 416

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    černobílá fotografie kolorovaná kombinovanou technikou vycházející ze starých fotografických postupů (kyanotypie), 2020, 60,8 x 47,2 cm, sign. PD Jan Janoušek 2020, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, studium na Pražské fotografické škole 1994, za své mentory považuje: prof. Jána Šmoka , …

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Miloš Koreček

    (1906-1989)

    Fokalk

    Položka č.: 415

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    bromostříbrná fotografie, 18,3 x 24 cm, Antikvariát Dlážděná, člen Skupiny RA

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Nan Goldin

    Robert Pattinson 1000 Lives

    Položka č.: 414

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    12 x reprodukce fotografie, 2013, 59 x 42 cm, soubor fotografií Roberta Pattinsona, vydán v New Yorku 2013 pro Dior Homme Parfum, kartonové pouzdro, listy uprostřed přeloženy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Alois Nožička

    Na přídi

    Položka č.: 412

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (82 €)

    digitální fotografie, 2000, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2000, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.200 CZK (82 €)

  • Milan Nápravník

    (1931-2017)

    Položka č.: 411

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (278 €)

    inverzáž, bromostříbrná fotografie, 60,8 x 50,4 cm, na rubu ověření pravosti paní Doddy Nápravníkové

    Aktuální cena: 7.500 CZK (278 €)

  • Milan Nápravník

    (1931-2017)

    Položka č.: 410

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (204 €)

    Aktuální cena: 5.500 CZK (204 €)

  • Ladislav Rosík

    (1929-1912)

    Pražské jaro 1968

    Položka č.: 404

    fotografie, 28,2 x 39,7 cm, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industriálních výrobků, zejména anatomii parní lokomotivy…

  • Ladislav Rosík

    (1929-1912)

    Portrét dívky

    Položka č.: 402

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    fotografie, 29 x 38,8 cm, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industriálních výrobků, zejména ana…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Carlos Antonio Rancaňo

    Neon

    Položka č.: 241

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 15:03

    akryl, spray paint, olej, plátno, 50,5 x 40,5 cm, sign. PD Rancaňo, klínový rám, americký malíř, rodák z Miami, absolvent Miami International University of Art & Design, účastnil se mnoha výstav v oblasti jižní Floridy, ve své tvorbě se zaměřuje zejména na výtvarně pojatý portrét se silným vlivem gr…

  • Tomáš Bím

    Míček

    Položka č.: 197

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    litografie, 1984, 39,5 x 59 cm, sign. DU Tomáš Bím 84, č. 63/80, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    WC muži

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (89 €)

    serigrafie, 1981, 28,5 x 41 cm, sign. PD M. Rittstein 81, č. 23/31, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.400 CZK (89 €)

  • Michael Rittstein

    Stín

    Položka č.: 53

    litografie, 2000, 27 x 19,5 cm, sign. PD M. Rittstein 2000, č. 19/100, soupis Hédervári č. 127, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.100 CZK (78 €)

  • Michael Rittstein

    68

    Položka č.: 52

    litografie, 1998, 25,5 x 21 cm, sign. PD M. Rittstein 98, č. 17/65, soupis Hédervári č. 106, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Chovatel

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    litografie, 1981, 34,5 x 51 cm, sign. PD M. Rittstein 81, č. 4/20, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.700 CZK (63 €)

  • Krištof Kintera

    (1973)

    One or two or crowd

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (667 €)

    airbrush, papír, 2007, 98 x 69 cm, sign. vzadu Krištof Kintera, rám, kopie signatury nalepena na štítku na zadní straně rámu, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Lindovského, A. Veselého, M. Knížáka a M. Bielického na AVU v Praze

    Aktuální cena: 18.000 CZK (667 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Róna

    Portrét manželů B.

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (238 €)

    litografie, 2014, 35,7 x 40,8 cm, sign. PD JRóna 14, 72/120, grafický list zpodobuje zpěvačku Björk s jejím tehdejším manželem, kterým byl avantgardní filmař a výtvarník Matthew Barney, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládají…

    Aktuální cena: 6.400 CZK (238 €)

  • Jaroslav Róna

    Čtyři pokojíčky

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (178 €)

    lept, 1983, 34,5 x 30 cm, sign. PD JRóna 83, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 4.800 CZK (178 €)

  • Jaroslav Róna

    Stále vpřed!

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    lept, 1999, 36,5 x 28,9 cm, sign. PD JRóna 82, autorský tisk, při dolním okraji mimo tisk vodní skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

  • Jiří Načeradský

    Dva ležící akty

    Položka č.: 36

    olej, plátno, 1997, 102 x 71 cm, sign. PD Načeradský 97, rám, Jiří Načeradský se proslavil jako představitel Nové figurace šedesátých let. I v další tvorbě opouštěl figurativní námět zcela výjimečně, především věčné téma ženství zůstávalo záminkou pro jeho výtvarné zpracování v různých stylech i výt…

  • Jiří Načeradský

    Interiér

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (371 €)

    tempera, tuš, papír, 1970, 65 x 49 cm, sign. PD Načeradský 70, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 10.000 CZK (371 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Atlet

    Položka č.: 32

    akvarel, tuš, papír, 2002, 49,5 x 34,3 cm, sign. DU Načeradský 2002, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Čtyři ušatky

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    tuš, papír, 1980, 32,8 x 45 cm, sign. PD Načeradský 80, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě kudlanky

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (104 €)

    akvarel, tuš, papír, 2006, 33,5 x 48 cm, sign. DU Načeradský 2006, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.800 CZK (104 €)

  • Jiří Načeradský

    Ňadrovka

    Položka č.: 21

    tuš, papír, 1980, 29,8 x 21 cm, sign. PD Načeradský 80, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Ušatka

    Položka č.: 20

    tuš, papír, 1980, 29,7 x 21 cm, sign. PD Načeradský 80, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Aleš Lamr

    Triptychon I.

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 17.500 CZK (649 €)

    akryl, plátno, 2007, 30 x 24 cm, sign. DU A. LAmR 07, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 17.500 CZK (649 €)

  • Aleš Lamr

    Kruhy na vodě

    Položka č.: 10

    akvarel, papír, 2008, 35 x 55 cm, sign. DU A. Lamr 08, typická koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo v Buenos Air…

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Před startem

    Položka č.: 233

    kombinovaná technika, papír, 1989, 73,2 x 51 cm, sign. PD Jan Rýz 89, práce malíře soustřeďujícího se ve své tvorbě na sportovní motivy, zde z prostředí motocyklového sportu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení…

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu