J. Wentscher
Strom u jezera
Položka č.: 286Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:45
tisk, reprodukce, 65 x 93 cm, sign. PD J. Wentscher 1903, rám
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu
Neugebauer
Kravské spřežení
Položka č.: 279Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:44
olej, plátno, 62 x 92 cm, sign. PD Neugbauer, rám
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
Davril
Zima ve Flandrech
Položka č.: 283Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:42
grafický list, 14,5 x 19 cm, sign. PD Davril, rám
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Jaroslav Votruba
(1889-1971)
Balt
Položka č.: 281Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:40
olej, lepenka, 49 x 66 cm, sign. PD Jaroslav Votruba, rám, žák prof. J. Schikanedra a J. Preislera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Žně
Položka č.: 280Vyvolávací cena: 960 CZK (40 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:39
olej, plátno, 52 x 64 cm, sign. PD , rám, LD protrženo
Aktuální cena: 960 CZK (40 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
Hrad Veveří
Položka č.: 277Vyvolávací cena: 1.520 CZK (64 €)
olej, lepenka, 58 x 48,5 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 1.520 CZK (64 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
Petrov
Položka č.: 278Vyvolávací cena: 720 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:37
akvarel, tužka, papír, 52 x 34 cm, rám
Aktuální cena: 920 CZK (39 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
Karel Růžička
Chalupa
Položka č.: 274Vyvolávací cena: 720 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:33
olej, dřevo, 1942, 20 x 29 cm, sign. LD K. Růžička 42, rám, popraskaná malba
Aktuální cena: 920 CZK (39 €)
František Rubeš
(1905-1975)
Horník
Položka č.: 273Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:32
sádra, v. 40 cm, značeno Rubeš
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Václav Stein
(1888-?)
Jaro
Položka č.: 265Vyvolávací cena: 1.120 CZK (47 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:24
olej, lepenka, 49 x 63 cm, sign. PD V. Stein, rám
Aktuální cena: 1.120 CZK (47 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
Václav Stein
(1888-?)
Podzim
Položka č.: 264Vyvolávací cena: 1.120 CZK (47 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:23
olej, lepenka, 48,5 x 63 cm, sign. PD V. Stein, rám
Karel Kuneš
(1918-1992)
Pavlače v Domažlicích
Položka č.: 262Vyvolávací cena: 960 CZK (40 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:21
akvarel, papír, 1939, 36 x 28 cm, sign. LD Kuneš , rám
Aktuální cena: 960 CZK (40 €)
Pole
Položka č.: 255Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:14
olej plátno, 45 x 57, 5 cm, rám
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Karel Fišera
(1876-1945)
Žně nad Kačákem
Položka č.: 246Vyvolávací cena: 640 CZK (27 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:05
olej, lepenka, 27 x 34 cm, sign. PD K. Fišera, rám
Aktuální cena: 640 CZK (27 €)
Vladimír Voroncov
Venkovská žena
Položka č.: 245Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:04
olej, překližka, 25 x 18,5 cm, sign. PD V. Voroncov, rám
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
S. G. Maran
(1886-1983)
Břízy
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:02
olej, plátno, 100 x 80 cm, sign. PD S. G. Maran, rám
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
Václav Stein
(1888-?)
Kožlí u Neratovic
Položka č.: 239Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:01
olej, lepenka, 46,5 x 58,5 cm, sign. PD V. Stein, rám
Jaroslav Holeček
Hradčany
Položka č.: 241Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:00
olej, plátno, 66 x 93 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Zd. Sklenář
Karlův most
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:52
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
Oráč
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:49
olej, plátno, 60 x 83 cm, sign.PD , rám
Antonín Augusta
(1891-1940)
Jezero
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:44
olej, plátno, 47 x 66 cm, rám, žák prof. Ottenfelda na pražské Akademii, studium na malířských školách v Alžíru, Londýně a Paříži
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Hradčany
Položka č.: 224Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:43
olej, plátno, 74 x 89 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu
Leopold (Leoš) Soběský
(1904-?)
Chalupy v zimě
Položka č.: 223Vyvolávací cena: 960 CZK (40 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:42
Aktuální cena: 960 CZK (40 €)
Štvanice na jelena
Položka č.: 222Vyvolávací cena: 720 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:41
gobelín, 26 x 31 cm, PD značno NF, rám
Aktuální cena: 720 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
Václav Stein
(1888-?)
Cesta v horách
Položka č.: 220Vyvolávací cena: 960 CZK (40 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:39
Aktuální cena: 960 CZK (40 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
Položka č.: 219Vyvolávací cena: 19.200 CZK (800 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:38
bronz, v. 51 cm, značeno Dvořáková??
Aktuální cena: 19.200 CZK (800 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
František Salamánek
(1908-?)
Položka č.: 218Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:37
olej, plátno, 34 x 44 cm, sign. LD F. Salamánek, rám, žák prof. J. Beneše a J. Schussera na VŠUP v Praze, soukromý žák A. Kalvody
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Podzimni krajina
Položka č.: 216Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:35
olej, překližka, 57 x 71 cm, rám, zvlněno
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jaromír Čičatka
(1933)
Zlatý déšť - Slunce
Položka č.: 215Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:34
tapiserie, triptych , 1995, 325 x 130 cm, vzadu autorský štítek
Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Klíma
Břízy
Položka č.: 210Vyvolávací cena: 560 CZK (24 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:29
olej, plátno, 46,5 x 36,5 cm, sign. PD Klíma, rám
Aktuální cena: 660 CZK (28 €)