• Vladislav Bauer

    (1928)

    Rybníček

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 12:06

    dřevoryt, 1963, 32,3 x 42,3 cm, sign. PD Vl. Bauer 63, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Michaela Lesařová - Roubíčková

    V přírodě

    Položka č.: 102

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 11:41

    litografie, 1992, 47,6 x 37 cm, sign. PD Michaela 1992, autorský tisk, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Mont Saint Michel

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 11:21

    dvoubarevné litografie, 1989, 54 x 42 cm, sign. PD Luňák 89, č. 24/60

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Brána letního slunovratu (Cyklus Brány)

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 11:09

    barevná litografie, 1986, 42 x 59 cm, sign. PD Luňák 86, č. 20/50

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Arnoštka (Arna) Juračková

    Motýl

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 11:08

    linoryt, 1979, 40 x 40,1 cm, sign. PD Arna Juračková 79, 4/150, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Strom u cesty

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 11:00

    dřevořez, 1978, 47,5 x 57 cm, sign. PD J. Chudomel 78, 17/25, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Hrnčárek

    (1918-2009)

    Beskydy

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 10:43

    litografie, 1990, 34,5 x 55,5 cm, na zadní straně popsáno tiskařem Hrnčárek S. V. 90, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák O. Schüllera, prof. O. Nejedlého, V. Sychry, J. Lieslera a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Vzpomínka na katedrálu

    Položka č.: 36

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 10:35

    litografie, 2009, 20,1 x 26,1 cm, sign. PD nečitelně, 9/20, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Sobotková

    Masky

    Položka č.: 22

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 10:24

    litografie, 1999, 32,5 x 27,1 cm, sign. PD Sobotková 99, 44013, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Eva Natus - Šalamounová

    Růžový duch doby

    Položka č.: 13

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 10:12

    litografie, 1991, 48,5 x 33 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, 29/50, Antikvariát Dlážděná

  • Peter Kľúčik

    V raji

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 10:07

    lept, 2007, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD P. Kľůčik 2007, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenie grafikov G bod

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Historie letectví

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 10:04

    litografie, 1980, 65 x 49 cm, sign. DU O. Jelínek 80, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 10:03

    lept, suchá jehla, 1970, 50 x 50 cm, sign. PD O. Jelínek 70, autorský tisk, při pravém okraji mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Friedrich Hugo D´Alesi

    (1849-1906)

    Na trhu

    Položka č.: 783

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 23:02

    tisk, plakát, 33 x 24,3 cm, značeno v tisku, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

    Chinaski - Rock´n´roll jako kráva

    Položka č.: 768

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:47

    tisk. plakát, 41,5 x 59,3 cm, plakát na koncertní vystoupení

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu

    Lovectví ve výtvarném umění čtyř století

    Položka č.: 761

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:40

    tisk, plakát, 1983, 60 x 85,5 cm, plakát k výstavě ve Středočeské galerii, Praha, srpen-září 1983, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Expozice ze sbírek Středočeské galerie a Střediska státní památkové péče a ochrany přírody Středočeského kraje

    Položka č.: 760

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:39

    tisk, plakát, 82 x 57,5 cm, plakát k výstavě ve Středočeské galerii, zámek Nelahozevec, pokrčený, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Jiří Švengsbír: Má Praha

    Položka č.: 746

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:25

    tisk, plakát, 67 x 33,5 cm, sign. DU Jiří Švensbír, plakát k výstavě ve Výstavní síni Umění-knihy, Praha, září 1978, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Jiří Švengsbír: Kresby, grafika

    Položka č.: 745

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:24

    tisk, plakát, 1981, 86 x 61 cm, plakát k výstavě ve Špálově galerii, Praha, 3.9.-4.10. 1981, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • František Štorek

    (1933-1999)

    František Štorek: Plastiky

    Položka č.: 744

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:23

    tisk, plakát, 1985, 31 x 21,8 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, 5.-29. prosince 1985, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    Václav Špála 1885-1946

    Položka č.: 743

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:22

    tisk, plakát, 59,3 x 41,8 cm, plakát k výstavě, vydal Ars Fontes, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Eva a Jiří Šalamounovi

    Eva Natus-Šalamounová a Jiří Šalamoun

    Položka č.: 740

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:19

    tisk, plakát, 1981, 82 x 58 cm, plakát k výstavě v Galerii Albatros, Praha, 20.5.-24.6. 1981, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Šalamoun

    J. Šalamoun: Kresby atd

    Položka č.: 739

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:18

    tisk, plakát, 47,7 x 32,7 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, 6.9.-1.10. 1978, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, …

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Výstavní plakát - Ladislav Stejskal, Jihočeská krajina

    Položka č.: 738

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:17

    tisk, plakát, 1985, 80 x 50 cm, vydala Městská galerie ve Vodňanech, přeloženo, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Různí autoři

    15 let Lyry Pragensis (1967-1982)

    Položka č.: 736

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:15

    tisk, plakát, 1982, 44 x 31 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, květen 1982, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Jaroslava Pešicová: Obrazy

    Položka č.: 730

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:09

    tisk, plakát, 1985, 31 x 21,8 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, 5.-29. prosince 1985, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Zdeněk Mézl

    Zdeněk Mézl: Zombiové nad Prahou

    Položka č.: 722

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:01

    tisk, plakát, 83,5 x 55 cm, sign. DU Zdeněk Mézl, DU věnování: Františkovi Zdeněk Mézl, uprostřed přeložený, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Kamil Lhoták

    Kamil Lhoták/Obrazy a kresby

    Položka č.: 719

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 21:58

    tisk, plakát, 1977, 47,7 x 32,8 cm, sign. a věnováno vzadu Kamil Lhoták 12.2. 78, plakát k výstavě v Galerii Fronta, únor 1978, několikrát přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Stanislav Kovář

    (1921-1985)

    Hodiny

    Položka č.: 717

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 21:56

    tisk, plakát, 1976, 77 x 55,5 cm, PU značeno Kovář 76, plakát k výstavě v Uměleckoprůmyslovém muzeu, Praha, březen-květen 1977, lehce pokrčený, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Oskar Kokoschka

    (1886-1980)

    Kokoschka

    Položka č.: 714

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 21:53

    tisk, plakát, 1972, 73,5 x 48 cm, značeno v tisku OKokoschka, PROVENIENCE: ze sbírky Jana Maria Tomeše (historik umění, spisovatel, básník, profesor v oboru dějin umění na Vysoké škole uměleckoprůmyslové, autor významných výtvarných monografií např. F. Tichého atd), plakát k výstavě v Bethnal Green …

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu