Vladimír Silovský
(1891-1974)
Zámecké schody
Položka č.: 183Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:02
lept, 33 x 24,5 cm, sign PD V. Silovský, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 301 CZK (13 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Nové Zámecké schody
Položka č.: 182Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:01
lept, 33 x 25 cm, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Katedrála sv. Víta
Položka č.: 181Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:00
lept, 35 x 25 cm, sign. PD V. Silovský, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 301 CZK (13 €)
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Kostel sv. Jiljí
Položka č.: 180Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:59
lept, 16,5 x 12 cm, sign. PD V. Silovský, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Chrám sv. Jiljí
Položka č.: 179Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:58
lept, 35 x 24,5 cm, sign. PD V. Silovský, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ladislav Kuklík
Akty
Položka č.: 178Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:57
akvatinta, 1991 cm, sign. DU L Kuklík 1991, č. 134/200, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
Tomáš Bím
Plot
Položka č.: 177Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:56
litografie, 6 x 4 cm, sign. DU Bím, č. XX/XX, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Tomáš Bím
Konev
Položka č.: 176Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:55
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jiří Šalamoun
Nosáč
Položka č.: 175Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:54
serigrafie, 1984, 30 x 21 cm, sign. v tisku Šalamoun, sign. vzadu Šalamoun 84, č. 56/80, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Didelyté Gražina
Velikonoce
Položka č.: 173Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:52
lept, 8 x 6 cm, sign. PD
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Didelyté Gražina
Položka č.: 172Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:51
lept, 7,5 x 6,5 cm, sign. PD
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Didelyté Gražina
Uhlí
Položka č.: 171Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:50
lept, 10,5 x 6 cm, sign. PD
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Didelyté Gražina
Měšec
Položka č.: 170Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:49
lept, 7 x 4 cm, sign. PD
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Didelyté Gražina
Sv. Jiří
Položka č.: 169Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:48
lept, 8,5 x 6,5 cm, sign. PD
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Didelyté Gražina
Sníh
Položka č.: 168Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:47
lept, 7 x 4,5 cm, sign. PD
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Didelyté Gražina
Okno
Položka č.: 167Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:46
lept, 4,5 x 4 cm, sign. PD
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Didelyté Gražina
Anděl smrti
Položka č.: 166Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:45
lept, 7 x 5 cm, sign. PD
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Didelyté Gražina
Postava
Položka č.: 165Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:44
lept, 8 x 4,5 cm, sign. PD
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Didelyté Gražina
Srdce
Položka č.: 164Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:43
lept, 7,5 x 4 cm, sign. PD
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Teissig
(1925-2000)
PF 75
Položka č.: 161Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:40
kombinovaná technika, tisk, papír, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD Teissig, studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu, předseda Klubu ilustrátorů dětské knihy, člen skupiny Etapa
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
Oldřich Kulhánek
Ex libris Václav Křupka
Položka č.: 156Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:38
lept, 1975, 10 x 6,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 75, č. 57/60, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
Karel Teissig
(1925-2000)
Paříž
Položka č.: 158Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:37
serigrafie, 22,5 x 15,5 cm, sign. NU K. Teissig, studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu, předseda Klubu ilustrátorů dětské knihy, člen skupiny Etapa
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Teissig
(1925-2000)
Muž s květinou
Položka č.: 155Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
pero, papír, 1989, 30 x 21 cm, sign. NU K. Teissig, studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu, předseda Klubu ilustrátorů dětské knihy, člen skupiny Etapa
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Emilíe Tomanová
(1933-1994)
Betlém
Položka č.: 153Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:32
lept, 5,5 x 5,5 cm, sign. PD E. Tomanová, a. t., studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
Emilíe Tomanová
(1933-1994)
Anděl
Položka č.: 152Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:31
lept, 7,5 x 7 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 30/200, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Emilíe Tomanová
(1933-1994)
Pole
Položka č.: 151Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:30
lept, 7 x 10 cm, sign. PD E. Tomanová, a. t., studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Emilíe Tomanová
(1933-1994)
Útěk do Egypta
Položka č.: 150Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:29
lept, 5 x 8 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 87/200, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 260 CZK (11 €)
Karel Teissig
(1925-2000)
Týnský chrám
Položka č.: 147Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:26
serigrafie, 1995, 18 x 20 cm, sign. DU Karel Teissig 95, přeloženo, studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu, předseda Klubu ilustrátorů dětské knihy, člen skupiny Etapa
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Teissig
(1925-2000)
Hradčany
Položka č.: 146Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:25
serigrafie, 20 x 31 cm, sign. NU K. Teissig, dvakrát přeloženo, studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu, předseda Klubu ilustrátorů dětské knihy, člen skupiny Etapa
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Teissig
(1925-2000)
Photographie
Položka č.: 145Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:24
serigrafie, 1989, 21 x 15 cm, sign. DU Teissig 89, č. 15/40, studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu, předseda Klubu ilustrátorů dětské knihy, člen skupiny Etapa
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)