• Hana Storchová

    Makovice

    Položka č.: 935

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:16

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Irena Stanislavová

    Poznání zěmě, Růst země

    Položka č.: 933

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:14

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Busta

    Položka č.: 924

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:05

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • František Sodoma

    (1917)

    Harlekýn

    Položka č.: 923

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:04

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Helmut Skarbina

    (1888-1945)

    Vyvolávač

    Položka č.: 918

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:59

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Pavel Sivko

    Masky, Trpaslíci

    Položka č.: 917

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:58

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Jaroslava Severová

    Měsíc

    Položka č.: 912

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:53

    lept, 1975, 15 x 10, 5 cm, sign. PD Severová 75, č. 55/100, žákyně prof. J. Horníka a V. Tittelbacha na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, California Society of Printmakers, skupiny Geometrie

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Klára Sedlo

    (1993)

    Oči

    Položka č.: 911

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:52

    akvarel, čtvrtka, 2020, 21 x 29 cm, sign. vzadu K. Sedlo 20

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Josef Saska

    Položka č.: 908

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:49

    litografie, 29 x 17 cm, sign. DU Josef Saska, č. 2/70, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Ruda Kubíček a Marek

    Diptych

    Položka č.: 904

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:45

    2x dřevořez, 16,5 x 10,5; 10,5 x 7,5 cm, sign. PD Marek, PD Ruda Kubíček

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 903

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:44

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Pavel Roučka

    Konvolut grafik

    Položka č.: 902

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:43

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Konvolut grafických listů

    Položka č.: 869

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:34

    4x lept, vše cca 9,5 x 8,5 cm, sign. vše PD J. Pileček, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Letectví; V korunách stromů; Přání

    Položka č.: 865

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:33

    3x lept, 1982; 1981, 12 x 8,5; 11 x 7; 14 x 6,5 cm, sign. PD J. Pileček, č. 94/100; 72/100; 86/100, grafika Přání má mírně potrhaný a pomačkaný papír mimo tisk, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Jana Reinerová

    Na Kampě

    Položka č.: 888

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:29

    litografie, 34 x 25 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 18/44, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Konvolut grafických listů

    Položka č.: 868

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:24

    4x lept, 1983, vše cca 9,5 x 8 cm, sign. PD J. Pileček 83, E.A., žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Město na komíně; Nůžky

    Položka č.: 867

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:23

    2x lept, 1980; 1978, 12,5 x 10; 9,5 x 9,5 cm, sign. PD J. Pileček, č. 86/100; 18/80, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Hvězda; Soutěska

    Položka č.: 864

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:11

    2x litografie, 1974, 16,5 x 11; 16,5 x 11 cm, sign. PD J. Pileček 74, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Strom, Tvář

    Položka č.: 860

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:07

    2x lept, 1975, vše cca 7,5 x 6 cm, sign. PD J. Pileček 75, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Oči; Figura

    Položka č.: 866

    2x lept, 1981, 13,2 x 11,5; 12 x 8 cm, sign. PD J. Pileček 81, č. 56/100; 11/60, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Triptych

    Položka č.: 863

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:04

    3x lept, 1980, vše cca 8 x 8,5 cm, sign. PD J. Pileček 80, č. 16/70; 34/50; 35/100, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Nůžky, Kolo

    Položka č.: 862

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:03

    2x lept, 1978, 9,5 x 9,5; 6,5 x 9,5 cm, sign. PD J. Pileček 78, č. 25/80; 12/50, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Spoutaný

    Položka č.: 861

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:02

    lept, 1978, 16 x 11,5 cm, sign. PD J. Pileček 78, č. 52/60, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Diptych

    Položka č.: 857

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:01

    2x lept, 1978, 13,5 x 9,5; 5,5 x 10 cm, sign. PD J. Pileček 78, č. 53/70; 60/100, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Konev, Srdcová

    Položka č.: 859

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:00

    2x lept, 1979, 7,5 x 6,5; 8,5 x 5 cm, sign. PD J. Pileček 79, č. 87/100; 71/100, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Rybář

    Položka č.: 858

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:59

    lept, 1984, 14 x 17,7 cm, sign. PD J. Pileček 84, E. A., žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Pecháček

    Staročeská chalupa

    Položka č.: 855

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:56

    tuš, akvarel, papír, 28,5 x 41 cm, sign. PD Pecháček, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Raimund Ondráček

    (1913-2011)

    Madona

    Položka č.: 836

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:37

    litografie, 1995, 15,7 x 11,7 cm, sign. PD Ondráček 1995, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. P. Dillingera, žák prof. F. Süssera a E. Hrbka na Vyšší škole uměleckých řemesel v Brně, prof. T. F. Šimona, F. Petra a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Cirkusový kůň

    Položka č.: 829

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:30

    litografie, 1988, 19 x 13,3 cm, sign. DU K. Oberthor 88, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Karel Oberthor

    Bělouš

    Položka č.: 828

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:29

    litografie, 1995, 14,2 x 14,2 cm, sign. DU K. Oberthor 95, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu