• Peter Oriešek

    (1941-2015)

    Dárek

    Položka č.: 385

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    reliéfní tisk, 1986, 21 x 14,5 cm, sign. PD Oriešek 86, rám, autorský tisk, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Dušan Kállay

    Jeviště

    Položka č.: 381

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    lept, 2017, 20,7 x 14,7 cm, sign. PD Dušan Kállay 2017, č. 148/150, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Bakchův průvod

    Položka č.: 379

    suchá jehla, 2001, 25,5 x 32,5 cm, sign. PD J. Souček 01, rám, č. 12/80, při okraji pasparty mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Babylonská věž

    Položka č.: 378

    lept, 1988, 31 x 21,2 cm, sign. PD Jan Souček 88, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Arkán I.

    Položka č.: 376

    lept, 1985, 24,8 x 29,5 cm, sign. PD JSouček 85, č. 13/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Rododendron

    Položka č.: 375

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    mezzotinta, 2003, 32 x 32 cm, sign. PD D. Smutný 2003, č. 13/30, při okraji lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Oldřich Hamera

    (1943-2021)

    Strukturovaný monotyp

    Položka č.: 368

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    monotyp, 1994, 13,7 x 10,9 cm, sign. PD Old. Hamera 94, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Tučňák

    Položka č.: 411

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    suchá jehla, 2020, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2020, č. 24/50, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Gepard

    Položka č.: 410

    suchá jehla, 2020, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2020, č. 45/50, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze

  • Pavel Roučka

    Léda s labutí

    Položka č.: 406

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    litografie, 54 x 37,5 cm, sign. DU Roučka , č. 28/60, papír mírně zažloutlý a ušpiněný, místy stopy po barvě, levý horní a spodní roh papíru pokrčené, nahoře u okraje natrženo 3 cm (nezasahuje do grafiky), antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stá…

  • Iva Hüttnerová

    Novomanželé na loďce

    Položka č.: 401

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    litografie, 2007, 26,5 x 22,5 cm, sign. DU Iva Hüttnerová 07, rám, č. 40/90, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Vladimír Havlič

    Noční jezero

    Položka č.: 400

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    litografie, 1985, 60,6 x 43 cm, sign. PD Vladimír Havlič 1983-1985, LD Původní litografie, levý okraj papíru lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Vladimír Havlič

    Jiří z Poděbrad

    Položka č.: 397

    litografie, 1984, 60,5 x 43,3 cm, sign. PD Vladimír Havlič 1984, a.t., antiqari.at Radhošťská

  • Václav Vojtěch Novák

    (1901-1969)

    Pole na konci léta

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    olej, plátno, 25 x 60 cm, sign. PD V. V. Novák, rám, žák prof. Bukovace, Pirnera a Nechleby na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny M 58

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

  • Jakub Obrovský

    (1882-1949)

    Dívka s květinami

    Položka č.: 319

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    litografie, 1920, 40 x 25,5 cm, sign. PD J Obrovský 1920, Antikvariát Dlážděná, žák E. K. Lišky, M. Pirnera a S. Suchardy na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných a Sdružení výtvarných umělců moravských (SVUM)

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Ležící akt

    Položka č.: 317

    litografie, 12,5 x 16,5 cm, sign. PD R. Kremlička, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 315

    měkký kryt, 30 x 18 cm, sign. PD Josef Vaic, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Ilustrace k Seifertově básni Vltava (Jan Křtitel)

    Položka č.: 330

    suchá jehla, 1954, 10,8 x 7,5 cm, sign. LD Tichý 54, rám, v horní části tisku dvě nahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Cikáni

    Položka č.: 328

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    5x lept, 1920, 22,2 x 26 - 14,6 x 18,3 cm, vše sign. PD A.J. Alex, č. 31/125, Nakladatel F. Topič, Praha 1920. Úvodní text Karel Herain, volné listy v původním kartonovém přebalu. Seznam listů: 1. Cikán, 2. Cikánské ležení, 3. Ve vlnách, 4. Cestou, 5. Vjezd do vsi, velmi pěkný stav, kompletní, Antik…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Položka č.: 327

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    litografie, 1931, 27,5 x 20,5 cm, sign. PD M Švabinský, sign. LD v tisku M Švabinský, rám, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Ratolest

    Položka č.: 326

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    lept, 6,5 x 6 cm, sign. PD MŠvabinský, rám, č. 5/200, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný člen JUV…

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Ležící akt

    Položka č.: 325

    litografie, 18,3 x 13,2 cm, sign. PD M. Švabinský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Pa…

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Zjevení

    Položka č.: 322

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (221 €)

    Aktuální cena: 5.300 CZK (221 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Bohumil Kubišta

    (1884-1918)

    Prosba

    Položka č.: 321

    linoryt, 22,6 x 14,5 cm, rám, rám mírně zašlý, antiqari.at Radhošťská, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, poté žák u V. Bukovace na AVU v Praze a na Akademii ve Florencii, člen Uměleckého svazu Devětsil, Skupiny, Osmy a SVU Mánes

  • Jakub Obrovský

    (1892-1949)

    Toaleta

    Položka č.: 320

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)

    litografie, 1943, 35 x 26 cm, sign. LD J. Obrovský 43, rám

    Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    V Krkonoších

    Položka č.: 169

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    akvarel, tuš, papír, 33 x 24 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA, dole text: Já jsem jídlonoš, tady kolega listonoš a co jste to říkal, že nosíte vy?, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Manželé

    Položka č.: 168

    akvarel, tuš, papír, 24 x 37 cm, na zadní straně evidenční číslo, dole text: Na hřišti se mazlíš s míčem a tady bys pořád jen chrněl!, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Strašidýlka

    Položka č.: 165

    lavírovaná kresba tuší, papír, 21 x 29,7 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA a evidenční číslo, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

  • Jiři Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Návrat ze Špindlu

    Položka č.: 164

    tuš, papír, 32,8 x 24 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA, dole text: Tak ten gauner, cos ho stopla ve Špindlu, se ti představil jako Krakonoš!, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

  • Vladimír Hendrych

    (1928-2018)

    Nusle

    Položka č.: 177

    olej, sololit, 1987, 43 x 56 cm, sign. zezadu Hendrych, rám

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu