• Věra Kotasová

    (1939-2019)

    Květina v okně

    Položka č.: 278027

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 21:24

    dřevoryt, 1977, 28 x 17 cm, sign. DU V. Kotasová 77, č. 3/20, PD slepotisková značka papíru, růžky papíru naražené, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Kučery, A. Berana, V. Navrátila, S. Vymětala a F. Bělohlávka na FF UP v Olomouci, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Bouře na horách

    Položka č.: 277997

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:22

    dřevoryt, 1917, 15,1 x 18,2 cm, sign. PD Vik, značeno LD VK, papír na okrajích pokrčený, lehce zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU…

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Zapadlá chalupa

    Položka č.: 277996

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:20

    dřevoryt, 1920, 8 x 10 cm, sign. PD Vik, 99, LD v desce VK - 20; z cyklu Zimní pohádka, 1921, ušpiněný a pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumn…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Před domem s kohoutem

    Položka č.: 277995

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:18

    lept, 17,7 x 15,7 cm, sign. PD Ant. Majer, 59. imp., LD věnování, papír lehce zašlý a ohmataný, v rozích pokrčený, místy několik drobných skvrnek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Po bouři

    Položka č.: 277994

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:16

    lept, 1918, 17,7 x 19,6 cm, sign. PD Ant. Majer, 7., papír pokrčený a zašlý; u pravého okraje ztmavnutý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Lesní ráno

    Položka č.: 277991

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:10

    voskový pastel, papír, 26,5 x 21,1 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce, u horního okraje papír pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

    Pár

    Položka č.: 277990

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:08

    voskový pastel, papír, 16 x 18 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Kostel

    Položka č.: 277988

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:04

    voskový pastel, papír, 20,8 x 14,9 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Věž mezi stromy

    Položka č.: 277986

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:00

    voskový pastel, papír, 16,4 x 20,7 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Muž s bradou

    Položka č.: 277985

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 19:58

    voskový pastel, papír, 21,5 x 15,1 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Růže

    Položka č.: 277124

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 18:56

    litografie, 1977, 22,3 x 17,2 cm, sign. DU Beneš 77, pasparta, a.t., pasparta lehce zažloutlá, textilní páska kolem pasparty se místy lehce odlupuje, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga XIV st.

    Položka č.: 269962

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2023 21:24

    ocelorytina, 1960, 6 x 6,7 cm, značeno v desce PD Švengsbír 60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Mocek

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 265826

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2023 19:12

    litografie, 29,9 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 17/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Mocek

    František Palacký

    Položka č.: 265825

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2023 19:10

    litografie, 29 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 15/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Mocek

    Rudolf II.

    Položka č.: 265823

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2023 19:09

    litografie, 28,9 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 14/70, tisk na ručním papíře Fabriano, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Jiří Mocek

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 265824

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2023 19:08

    litografie, 28,9 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 16/70, tisk na ručním papíře Fabriano, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Mocek

    bratři Čapkové

    Položka č.: 265821

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2023 19:05

    litografie, 28,9 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 12/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jiří Mocek

    Karel IV.

    Položka č.: 265822

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2023 19:04

    litografie, 29 x 20,2 cm, sign. DU Mocek , č. 13/70, tisk na ručním papíře Fabriano, na levém okraji slepotisková značka papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Houslisti

    Položka č.: 264700

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2023 18:30

    ocelorytina, 1979, 12,5 x 17,1 cm, sign. DU K. Beneš 79, pasparta, č. 25/200, v grafice drobounké nahnědlé skvrnky, na spodním okraji uprostřed pasparty měkolik skvrn, textílie po obvodě pasparty otřepená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Štech

    (1908-1982)

    Dělník

    Položka č.: 268060

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2023 22:52

    lavírovaná tuš, papír, 12,2 x 7,8 cm, monogr. PD ŠK, pasparta, papír zažloutlý, pasparta i páska zažloutlé a zašlé, antiqari.at Radhošťská, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Ludmila Mazancová

    Masopust

    Položka č.: 268056

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2023 22:46

    akvarel, tuš, papír, 22,3 x 17,6 cm, sign. PD Mazancová, pasparta, pasparta zašpiněná, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Antonín Morávek

    (1896-1956)

    Pražský hrad (PF 1938)

    Položka č.: 269528

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2023 22:38

    dřevoryt, 1937, 15 x 11,3 cm, značno v desce DU M, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy, F. Kysely, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Kytara

    Položka č.: 269473

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2023 22:30

    dřevořez, 1970, 14,9 x 7,5 cm, DU u okraje papíru jaroslav Šváb, X 3, 1970, nepatrně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilanc…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Libor Beránek

    Vážka

    Položka č.: 268632

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2023 21:38

    litografie, 2017, 21,4 x 32 cm, sign. PD Libor Beránek 2017, č. 101/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Václav Jícha

    (1874-1950)

    Stavení v údolí

    Položka č.: 268544

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2023 21:34

    akvarel, běloba, papír, 33 x 44 cm, sign. PD V. Jícha, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Českém učitelském ústavu v Brně, člen JUV a SVUM

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 262684

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2023 21:08

    lept, mezzotinta, 21 x 23,5 cm, sign. PD V. Röhling, značeno v desce LD V. Röhling, rám, mírně zažloutlý papír, rám otlučený, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Portrét T.G. Masaryka

    Položka č.: 260072

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2023 20:42

    litografie, 29 x 21,8 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

    Kopretiny ve váze

    Položka č.: 249547

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2023 19:58

    olej, sololit, 43 x 33 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 278245

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2023 18:29

    uhel, papír, 50,5 x 31,5 cm, potrhaný a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • O. Malínová

    Muzikanti

    Položka č.: 278219

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2023 18:03

    akvarel, uhel, papír, 1937, 39,5 x 27,5 cm, sign. PD Malínová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)