• Jan Otava

    (1950)

    Město na pochodu

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2017 21:55

    čirý lept, 2002, 7 x 17 cm, sign. PD Jan Otava 2002, č. 13/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Jan Otava

    (1950)

    Ztracené město

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2017 21:25

    čirý lept, 1992, 6 x 7,5 cm, sign. PD Jan Otava 92, II. 15/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Jan Otava

    (1950)

    Tancovačka III

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2017 20:35

    lept, 5,9 x 9 cm, sign. PD Jan Otava, č. 31/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Božena Němcová

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2017 20:30

    ofset, 24,2 x 18,4 cm, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Geometrie muže

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 21:00

    tuš, kvaš, papír, 1998, 25 x 35 cm, sign. PD Načeradský 1998, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Geometrie ženy

    Položka č.: 36

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:55

    tuš, kvaš, papír, 1998, 25 x 35 cm, sign. PD Načeradský 1998, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jiří Načeradský

    Námluvy

    Položka č.: 34

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:48

    tuš, kvaš, papír, 1992, 29,1 x 20,6 cm, sign. PD Načeradský 92, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Zvířecí sněm

    Položka č.: 35

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:47

    akvarel, tužka, papír, 1977, 29,7 x 21,2 cm, sign. LD Načeradský 77, oboustranná kresba, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:43

    kvaš, papír, 1998, 30,3 x 20,4 cm, sign. LD Načeradský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Načeradský

    Venus Kalipygos

    Položka č.: 32

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:41

    tuš, kvaš, papír, 1989, 29,5 x 20,8 cm, sign. LN Načeradský 89, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    V noci

    Položka č.: 31

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:39

    tuš, kvaš, papír, 1990, 20,8 x 29,1 cm, sign. LD Načeradský 90, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Dvě nahé cvičitelky

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:37

    tuš, tužka, kvaš, papír, 1994, 20,8 x 29,5 cm, sign. PD Načeradský 94, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Načeradský

    Tři Grácie

    Položka č.: 29

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:35

    tuš, kvaš, papír, 1994, 29,5 x 20,8 cm, sign. PD Načeradský 94, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Načeradský

    Dva muži

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:33

    tuš, tužka, kvaš, papír, 1992, 20,6 x 29,1 cm, sign. PD Načeradský 92, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Zvěstování

    Položka č.: 15

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:32

    zlacený reliéfní tisk, 34 x 25 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Jiří Načeradský

    Hlava muže I.

    Položka č.: 26

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:29

    tuš, kvaš, papír, 1991, 29,2 x 20,7 cm, sign. DU Načeradský 91, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Načeradský

    Leonardův sen

    Položka č.: 25

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:27

    tuš, kvaš, papír, 1998, 29,5 x 20,8 cm, sign. DU Načeradský 98, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Sblížení

    Položka č.: 21

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:26

    zlacený reliéfní tisk, 33,5 x 33,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Energická žena

    Položka č.: 24

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:25

    tuš, kvaš, papír, 1990, 29,4 x 20,7 cm, sign. PD Načeradský 90, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Studie muže

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:24

    tuš, tužka, papír, 1993, 20,8 x 20 cm, sign. PU Načeradský 93, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Adam, Eva a had v ráji

    Položka č.: 18

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:23

    zlacený reliéfní tisk, 34 x 34,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.950 CZK (158 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Andělé

    Položka č.: 19

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:22

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Marie a Josef s ratolestí

    Položka č.: 20

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:15

    zlacený reliéfní tisk, 34 x 34 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.850 CZK (114 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Děkuji

    Položka č.: 10

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:10

    zlacený reliéfní tisk, 29,5 x 21 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Pokora

    Položka č.: 17

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:09

    zlacený reliéfní tisk, 33,5 x 34 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Andělé

    Položka č.: 14

    zlacený reliéfní tisk, 31,5 x 21 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Astronomie

    Položka č.: 16

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:07

    zlacený reliéfní tisk, 34,5 x 34,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Klíčnice pravá

    Položka č.: 12

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:05

    zlacený reliéfní tisk, 39,5 x 11 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Astrologie

    Položka č.: 13

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:04

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Klíčnice levá

    Položka č.: 11

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2017 20:03

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)