auction history

  • Josef Steinský

    (1903-?)

    Svatojánské proudy

    No.: 1061

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 17:19

    olej, karton, 35 x 50 cm, sign. PD J. Steinský, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • L. Stein

    Bruslař

    No.: 1059

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 17:17

    olej, plátno, 1985, 96,5 x 40 cm, sign. LD Stein 85, rám, malba místy poškozena

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Ctirad Stehlík

    Třešně a švestka

    No.: 1050

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 17:08

    litografie, 32 x 27 cm, sign. DU Ctirad Stehlík, č. 115/115

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Časová studie

    No.: 1043

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 17:01

    lept, 1980, 33,3 x 39,5 cm, sign. PD J. Souček 80, 29252, na zadní straně autorovo razítko s popisem, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Hoffmeister, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Jan Sigmund

    (1897-1959)

    Cesta podzimní krajinou

    No.: 1027

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 16:45

    kvaš, papír, 20 x 15 cm, sign. PD K.T. Sigmund, rám, the disciple of prof. Schon in Dresden, prof. O. Nejedly in Praze

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Roman Sejkot

    (1963)

    Start

    No.: 1023

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 16:41

    fotografie, 2005, 26 x 16,8 cm, sign. PD Sejkot 2005, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Roman Sejkot

    (1963)

    Jesus Christina

    No.: 1022

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 16:40

    fotografie, 2008, 24 x 16 cm, sign. PD Sejkot 23.2./2008, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.501 CZK (61 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Vladimír Renčín

    Do nového roku inteligentněji

    No.: 984

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 16:02

    litografie, 13 x 18,5 cm, značeno PD Renčín, věnování Marii Kyselové, uprostřed přeloženo,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Vladimír Renčín

    Ba ne, to nepohnul se český lev v neklidném svém spánku, to jen česká myš si otevřela lahev fernetu.

    No.: 983

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 16:01

    litografie, 10 x 18 cm, značeno na dvojlistu Vladimír Renčín P.F. 1990, na dvojlistu komentář autora: Posílám jako novoročenku mou kresbu z 15. listopadu 1989. Jsem rád, že jsem se mýlil.,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Renčín

    Dobrá zpráva - můžeme vplně dýchat. A špatná - není co. P.F. 1992

    No.: 982

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 16:00

    litografie, 17 x 27 cm, sign. LN Renčín , dvakrát přeložený papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Jana Reinerová

    Interiér

    No.: 980

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 15:58

    litografie, 42,5 x 32,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, 8/70, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID3**0 History of bids

  • Jana Reinerová

    Zasněžená Praha

    No.: 979

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 15:57

    litografie, 34,5 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Luděk Rathouský

    (1975)

    Mrouskání

    No.: 970

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 15:48

    kuličkové pero, papír, 29,5 x 42 cm, naražený pravý spodní roh papíru,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    No.: 967

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 15:45

    litografie, 29,5 x 42 cm, sign. PD Rambousek, LD popsáno původním majitelem: asi z šesti tisků!, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Grap…

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Zpívající rodina

    No.: 965

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 15:43

    dřevoryt, 1934, 41 x 31 cm, sign. PD Jan Rambousek 1934, v dolní části značeno slepotiskem ČSGU, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Gr…

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Jaroslav Přášil

    357

    No.: 961

    Auction price: 950 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 15:39

    suchá jehla, 1993, 49 x 39,3 cm, sign. PD J. Prášil 93, č. 6/10,

    Current price: 950 CZK (38 €)

  • Jaroslav Přášil

    351

    No.: 960

    Auction price: 950 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 15:38

    suchá jehla, 1993, 48,5 x 39,3 cm, sign. PD J. Prášil 93, č. 7/10,

    Current price: 950 CZK (38 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Žena a domov

    No.: 948

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 15:26

    lept, 13,5 x 11,5 cm, sign. DU J. Pileček, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and UVU

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Letící mužíček

    No.: 947

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 15:25

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Zvěrokurh

    No.: 939

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 15:17

    lept, akvatinta, 1978, 38 x 27 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová 1978, autorský tisk, the disciple of prof. P. Dillinger, K. Tondl, K. Muller, M. Holy and V. Sychra, member of the group Etapa and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Arnošt Paderlík

    (1919-1999)

    Studie k brigádnicím

    No.: 936

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    uhel, papír, 1954, 56 x 38 cm, sign. LD Paderlík 54, mírně zažloutlý a při dolním okraji pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and co-founder of the group Sedm v rijnu, member of …

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Helana Paryer-Kassel?

    Interiér kostela

    No.: 937

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 15:15

    akvarel, papír, 1927, 71 x 49 cm, sign. PD Helana Paryer-Kassel 1927, rám, na rámu drobná poškození,

  • Johan Onghers

    (1656-1735)

    Zavraždění sv. Václava

    No.: 934

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 15:12

    mědirytina, 48,5 x 35,5 cm, značeno v desce: Joan Onghers del. a Bal: von westerhaut Scul. 1650, po stranách přeložený, horní okraj oříznut

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Karel Oberthor

    Před bouří

    No.: 919

    Auction price: 4.800 CZK (192 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 14:57

    Current price: 4.800 CZK (192 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

    Vesnička

    No.: 909

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 14:47

    olej, lepenka, 17 x 21 cm, rám

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Poslední večeře Páně

    No.: 906

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 14:44

    kovová plastika, 20 x 34 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

    Dívka u vody

    No.: 905

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 14:43

    olej, lepenka, 22,5 x 23 cm, rám

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Zbojník

    No.: 900

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 14:38

    loutka, v. 25,5 cm, pravděpodobně loutka do animovaného filmnu, poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Rybník

    No.: 889

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 14:27

    olej, lepenka, 29 x 38,5 cm, sign. PD, rám

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Claude Monet

    No.: 888

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 14:26

    bronzová plaketa, 13,3 x 13,3 cm, značeno PD monogramem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids