auction history

  • Ludwig Richter

    (1803-1884)

    Labský vodopád

    No.: 1123

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 17:29

    ocelorytina, okolo 1850, 15 x 9,6 cm, značeno PD Gest v Gr¨neald and Cook, LD Gez.v. L. Richter, papírová pasparta,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • A.H. Payne

    Vodopád v Adršpachu

    No.: 1122

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 17:28

    ocelorytina, okolo 1850, 15,3 x 9,8 cm, značeno PD A.H. Hayne sculp, LD R. Richter del., papírová pasparta,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

    Pohled na Hradčany a Malous tranu z cesty na Petřín

    No.: 1097

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 17:03

    pastel, dřevoryt, papír, 18 x 23 cm, papírová pasparta, zadní strana potištěna textem,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Václav Jansa

    (1859-1913)

    Na starém židovském hřbitově

    No.: 1089

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 16:55

    pastel, dřevoryt, papír, 1886, 19,3 x 25,2 cm, PD v tisku Václav Jansa 86, papírová pasparta,

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Basil Besler

    (1561-1629)

    Caryophyllus Indicus plenus flore e luteo rubescens min

    No.: 1084

    Auction price: 5.000 CZK (186 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 16:50

    kolorovaná mědirytina, 50 x 39,5 cm, Florilegium Hortus Eystettensis Basil Besler zaznamenánvá všechny rostliny pěstované biskupem z Eichstattu v Bavorsku v jejich skutečné velikosti. Besler zdokumentoval více než 1000 květů během 16leté práce na Florilegiu., na papíru několik zahnědlých skvrn,

    Current price: 5.000 CZK (186 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Johannes Sadeler

    (1550-1600)

    Poustevník

    No.: 1082

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 16:48

    mědirytina, 16 x 19,3 cm, značeno LD Joa. Sadeler sc Marti de voz figurant, rám, papír v levém spodním rohu natržen, v pravém spodním rohu patrné poškození,

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Liška a kozel

    No.: 1080

    Auction price: 2.500 CZK (93 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 16:46

    mědirytina, 21,8 x 16,3 cm, rám, Ilustrace k Ezopovým bajkám, na rámu oděrky,

    Current price: 2.500 CZK (93 €)

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Útěk

    No.: 1078

    Auction price: 2.200 CZK (82 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 16:44

    mědirytina, 21,8 x 16,2 cm, značeno v desce DU W Hollar fec, rám, ilustrace Ezopovy Bajky, vydáno u Ogilbyho, Londýn 1665, strana 376, rám poškozen,

    Current price: 2.200 CZK (82 €)

  • William Hogarth

    (1697-1764)

    To his majesty the king od Russia

    No.: 1073

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 16:39

    faksimile původního leptu, 41 x 53 cm, pasparta,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • James Baker Payne

    (1813-1890)

    Fishing Temple, Virginia Water

    No.: 1069

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 16:35

    litografie, 1838, 30 x 43,6 cm, značeno LD J. B. Payne 1838, značeno PD Fishing Temple, Virginia Water, při spodním okraji cca 2 cm natrženo, místy zažloutlé skvrnky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • James Baker Payne

    (1813-1890)

    Windosr Castle fron the Thames / Zámek ve Windsoru z Temže

    No.: 1068

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 16:34

    litografie, 1838, 29,3 x 43,6 cm, značeno PD J. B. Payne 1838, značeno PD Windsor Castle from the Thames, mírně zažloutlý papír, na papíru zahnědlé skvrny,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • James Baker Payne

    (1813-1890)

    Eton College from the Road to Datchet / Etonská škola z cesty do Datchetu

    No.: 1067

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 16:33

    litografie, 1838, 29 x 40,8 cm, značeno LD J. B. Payne, značeno PD Eton College from the Road to Datchet, zažloutlý papír, na papíru zyhnědlé skvrnky, nahoře u okraje papír natržen 4 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Eugéne Ciceri

    (1813-1890)

    Most přes řeku (Pont Pres de Canton)

    No.: 1065

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 16:31

    litografie, 1842, 38,5 x 28,3 cm, značeno LD Dessiné d´aprés nature par Aug. Borget, lith. par. Eug. Ciceri; PD Pont Pres de Canton, pochází ze souboru 32 litografií: Borget, Auguste, Eugene Ciceri, Le Chine et les Chinos dessins ďapres Nature, Paris: Chez Goupil & Libert, 1842, zašlý papír s drobný…

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Eugéne Ciceri

    (1813-1890)

    Obydlí rybářů (Habitations de Pauvers_Port Interieur de Macao)

    No.: 1064

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 16:30

    litografie, 1842, 26,7 x 40,5 cm, značeno LD Dessiné d´aprés nature par Aug. Borget, lith. par. Eug. Ciceri; PD Habitations de Pauvers_Port Interieur de Macao, pochází ze souboru 32 litografií: Borget, Auguste, Eugene Ciceri, Le Chine et les Chinos dessins ďapres Nature, Paris: Chez Goupil & Libert,…

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Eugéne Ciceri

    (1813-1890)

    Kotvící lodě (Macao du Coté de la Pleine Mer)

    No.: 1063

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 16:29

    litografie, 1842, 24,5 x 40,5 cm, značeno LD Dessiné d´aprés nature par Aug. Borget, lith. par. Eug. Ciceri; PD Macao du Coté de la Pleine Mer, pochází ze souboru 32 litografií: Borget, Auguste, Eugene Ciceri, Le Chine et les Chinos dessins ďapres Nature, Paris: Chez Goupil & Libert, 1842, zašlý pap…

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • W. T. Fry

    Edmund Halley

    No.: 1060

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 16:26

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. T. Fry form an original Picture ascribed to Dahlth in the possesion of the Rpyal Society, při horním okraji papíru drobné žluté tečky a menší skvrna od vody,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • C. E. Wagstaff

    James Watt

    No.: 1042

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 16:08

    mědirytina, 12,8 x 9,9 cm, značeno Du Engraved by C. E. Wagstaff from a Picture by Sir W. Beechey, při levém okraji mimo tisk malá skvrnka,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Julia Imperiali

    No.: 1034

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 16:00

    kolorovaná mědirytina, 16,5 x 12,5 cm, značeno PD A. Fleischmann gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír, několik hnědých skvrnek mimo tisk,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Gräfin Terzky

    No.: 1018

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 15:44

    kolorovaná mědirytina, 17,1 x 12,5 cm, značeno PD C. Geyer gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír, na levém okraji papíru (mimo tisk) malý růžový flíček,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Francois Boucher

    (1703-1770)

    Le Soleil chasse la Nuit

    No.: 1011

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 15:37

    lept, 12,1 x 30,1 cm, značeno PD C. H. Dupont sc.; LD Fr. Boucher pinx., zašlý papír, uprostřed přeložen, na papíře dvě malé dírky,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Paulus Potter

    (1625-1654)

    Na pastvě

    No.: 1010

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 15:36

    mědirytina, pozdější otisk z původní desky, 1649, 17,9 x 19,9 cm, značeno LD Paulus Potter fn. et. f: 1649, papír přeložen,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Midolie

    Napoleon na ostrově Sv. Helena

    No.: 1007

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 15:33

    litografie, 24 x 30 cm, značeno LD Midolie, Ecriv. Composit., PD Lith. d. E. Simon fils Edit a Strasbourg, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 800 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Princ Franciscvs. Thomas. A. Sabavdia.

    No.: 999

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 15:25

    mědirytna, 23,5 x 18,3 cm, značeno DU Ant. van Dyck pinxit, LD Paul Pontius Sculp.,

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Anthonius van Dyck

    No.: 998

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 15:24

    mědirytina, 24,8 x 15,3 cm, LD značeno Ant. van Dyck pinxit, Vorfterman Sculp,

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Judith

    No.: 978

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 15:04

    mědirytina, 16,2 x 11,8 cm, značeno. PD A. H. Payne sc., na papíru žluté fleky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Carolinum

    No.: 966

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 14:52

    rytina, 11,7 x 8 cm, lehce zažloutlý papír, při okrajích skvrny,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Přání k narozeninám Azičce Kůsové

    No.: 957

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 14:43

    tuš, papír, 1945, 30 x 22,5 cm, vše signováno, čytři miniaturní kresby na dvou aršich ručního papíru vložených do kartonové obálky, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Preisler and M. Švabinský at the Academy in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Skicář - Černá hora v Krkonoších

    No.: 951

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 14:37

    14 x kresba (uhel, tužka), papír, 1x akvarel, tuš, papír, 1951, 14,6 x 21 cm, kresby z března 1951, akvarel z roku 1959, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of B. Dobias at The Secondary Technical School of Ceramics in Bechyne, the disciple of prof. V. Masek and F. Kysela at The…

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Mapa Moravy

    No.: 947

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 14:33

    ručně kolorovaná mědirytina, 29,5 x 33,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Helena Salichová

    (1895-1975)

    Obrazy druhé světové války

    No.: 946

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 14:32

    6x litografie, kolem r. 1945, 24 x 16,5 cm, vše značeno PD na kameni H. Salichová, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids