• Václav Junek

    (1913-1976)

    U Karlova mostu

    Položka č.: 243422

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:20

    litografie, 1972, 20 x 10 cm, sign. PD V. Junek 72, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Antonín Jirout

    (1914)

    Les

    Položka č.: 243438

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:19

    lept, 1964, 17,8 x 11,8 cm, sign. PD Jirout, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Položka č.: 211885

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:18

    litografie, 1984, 17 x 14 cm, sign. PD Jiroudek 84, na zadní straně věnování, Antikvariát Dlážděná, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Pohled na věž

    Položka č.: 223368

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:17

    linoryt, 34,9 x 21,6 cm, sign. DU LJandová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Hovadík

    (1935-2011)

    Město

    Položka č.: 206330

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:16

    litografie, 1977, 19,5 x 28 cm, sign. PD J Hovadík, 112/200, při okrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Goroshok

    Karlův most

    Položka č.: 211069

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:10

    akvarel, papír, 1998, 33,6 x 24,9 cm, sign. PD Goroshok S. Pragué 98, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Drahokoupil

    Položka č.: 213132

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:04

    akvatinta, 1957, 14,8 x 10,8 cm, sign. PD J. Drahokoupil 57, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Miloš Doubek

    Žena a muž

    Položka č.: 139212

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:03

    linoryt, 15 x 7,9 cm, sign. DU Miloš Doubek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Exlibris Jindřiška Hejná

    Položka č.: 243433

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:02

    litografie, 1984, 8,8 x 5,5 cm, sign. DU Jiří Bouda 84, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    V tramvaji

    Položka č.: 243463

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:46

    akvarel, tuš, papír, 1912, 24,6 x 20,6 cm, monogr. LD KŠ, na zadní straně signováno, dole text:Pohleď jaké krásné, bohaté vlasy má ta dáma! Ty dostala jistě k Ježíšku!!, natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Ctibor Šťastný

    (1884-1962)

    V lese

    Položka č.: 243529

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:45

    akvatinta, 7,8 x 5,8 cm, sign. PD Ctibor Šťastný, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ctibor Šťastný

    (1884-1962)

    Památný strom

    Položka č.: 243530

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:44

    akvatinta, 6 x 7,9 cm, sign. PD Ctibor Šťastný, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohuslav Syrový

    (1903-1981)

    Chrám sv. Mikuláše v létě

    Položka č.: 243426

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:38

    litografie, 1948, 37,5 x 26,5 cm, sign. PD B. Syrový 48, 75/350, při okrajích mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na ČVUT v Praze, poté soukromý žák K. Mináře

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    U kostela

    Položka č.: 193893

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:35

    lept, 21,2 x 14,8 cm, sign. PD Souček, mírně zažloutlý a při okraji mimo tisk pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Portréty

    Položka č.: 243436

    Vyvolávací cena: 110 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:33

    11x mědirytina, 19. století, 21 x 14 - 15 x 12 cm, portréty: admirál Nelson, Wellington, Linné ad., mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 210 CZK (8 €)

  • Různí autoři

    Konvolut grafik

    Položka č.: 243449

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:32

    4x mědirytina, 23 x 9 až 16,5 x 12 cm, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Harmenszoon van Rijn Rembrandt

    (1606-1669)

    Výběrčí

    Položka č.: 216525

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:31

    lept (reprint), 1639, 24,6 x 20,5 cm, značeno LD Rembrandt f. 1639, na zadní straně razítko: FACSIMILE REPRODUCTION DER REICHSDRUCKEREI BERLIN, skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    (1606-1669)

    Vzkříšení Lazara

    Položka č.: 216529

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:28

    lept (reprint), 1632, 37,5 x 27 cm, na zadní straně razítko: FACSIMILE REPRODUCTION DER REICHSDRUCKEREI BERLIN, zašpiněný a při okrajích pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Ukřižovaná

    Položka č.: 196095

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:27

    lept, 6,8 x 4,3 cm, sign. PD Pavelka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Čemeřice černá

    Položka č.: 243446

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:25

    kolorovaná mědirytina, 30,9 x 19,3 cm, mírně zažloutlý a při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Neurčený autor (Rakousko)

    ( )

    Salcburg

    Položka č.: 229859

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:24

    lept, 18,2 x 27,8 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Otto Matoušek

    Strom nad vodou

    Položka č.: 243458

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:21

    dřevoryt, 1964, 10,8 x 21,3 cm, sign. LD Matoušek, PF, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Otto Matoušek

    Borovice na břehu

    Položka č.: 243459

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:20

    dřevoryt, 1969, 15,2 x 21,8 cm, sign. PD O. Matoušek, PF, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Otto Matoušek

    Na cestě

    Položka č.: 243460

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:19

    dřevoryt, 1970, 15,7 x 11,7 cm, sign. LD Matoušek, PF, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Otto Matoušek

    Cesta polem

    Položka č.: 243461

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:18

    dřevoryt, 9 x 14,4 cm, sign. PD Ota Matoušek, PF, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Otto Matoušek

    Rybář

    Položka č.: 243462

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:17

    dřevoryt, 1976, 10,2 x 21 cm, PF, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Clemens Kohl

    (1754-1807)

    Hac Sollicitudo mea

    Položka č.: 243413

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:12

    mědirytina, 1790, 19,4 x 12,3 cm, značno LD Franco Gaucing inv. a PD Cl. Kohl fc. Vienna 1790 , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Francois I. Chereau

    (1680-1729)

    Phillippe d´Orleans

    Položka č.: 243098

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:10

    mědirytina, 25,5 x 17,7 cm, značeno LD J. B. Santerre pinxit. a PD Fr. Cherau scuplsit., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Antonín Homolka

    Lipno

    Položka č.: 243524

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:08

    suchá jehla, 13,5 x 49 cm, sign. PD Antonín Homolka, rám, mírně zažloutlý a ve střední části mírně poškozený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Velčovský

    Ňadra

    Položka č.: 243487

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2020 19:03

    serigrafie, 2011, 20,9 x 10,4 cm, sign. DU J. Velčovský, PF 2012, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)