• Petr Kuba

    Kostlivci

    Položka č.: 244588

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:44

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Petr Kuba

    Ptáci

    Položka č.: 244587

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:43

  • Emma Srncová

    První pusa

    Položka č.: 243299

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:40

    litografie, 1999, 15 x 21,5 cm, sign. PD Emma Srncová 99, rám, č. 50/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Kůň na poli

    Položka č.: 240946

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:26

    litografie, 22 x 30 cm, sign. PD Vojt.Sedláček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

    Kostky vrženy

    Položka č.: 233505

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 14:54

    dřevoryt, 24,1 x 11 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Postava

    Položka č.: 233504

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 14:53

    dřevoryt, 24 x 12,3 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pár

    Položka č.: 233502

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 14:52

    dřevoryt, 24,2 x 11,9 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Smrtka

    Položka č.: 233501

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 14:51

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 232799

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 14:40

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Mencl

    Na samotě u lese

    Položka č.: 229024

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 14:25

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Bratřejovský rybník Velát

    Položka č.: 229011

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 14:24

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    V uličce

    Položka č.: 228655

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 14:14

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jedlička

    Pohled na Trosky

    Položka č.: 226967

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 15:35

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Vesnice

    Položka č.: 226966

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 15:34

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Bojovník

    Položka č.: 226061

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 15:29

    email, olej, plátno, karton, 1988, 31 x 24 cm, sign. LD Hořánek 88, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (334 €)

  • Michal Novotný (MICL)

    (1969)

    Rozbitý anděl

    Položka č.: 221441

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:46

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Jaroslav Chudomel

    Kubánský motiv

    Položka č.: 221026

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:40

    litografie, 1976, 15 x 17 cm, sign. PD J. Chudomel 76, pasparta, č. 30/200, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Praha - Belveder

    Položka č.: 215860

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:19

    ocelorytina, 11 x 18 cm, PD značeno v desce J. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Salla terrena

    Položka č.: 215858

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:18

    ocelorytina, 12,5 x 11,5 cm, PD značeno v desce J. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Pražský hrad

    Položka č.: 215854

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:17

    ocelorytina, 11 x 7,2 cm, PD značeno v desce J. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Položka č.: 213664

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2020 15:35

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Dana Puchnarová

    Hmota touží po výsostech

    Položka č.: 213141

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2020 15:30

    litografie, 1965, 19 x 13 cm, sign. PD Puchnarová 65, rám, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vilma Kotrbová - Vrbová

    (1905-1993)

    Sedící chlapec z profilu

    Položka č.: 212505

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2020 15:28

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Pták

    Položka č.: 211793

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2020 15:25

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • James Janíček

    Očistec

    Položka č.: 210398

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2020 15:19

    lept, 1993, 47 x 33 cm, sign. DU Janíček 93, rám, č. 25/100, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 1.101 CZK (41 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Květina

    Položka č.: 210351

    Vyvolávací cena: 650 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2020 15:18

    Aktuální cena: 650 CZK (25 €)

  • Miro Pařízek

    Spící dívka

    Položka č.: 207919

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2020 15:12

    lept, 10,6 x 17,3 cm, sign. PD Miro Pařízek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Herbert Kisza

    Sen o hlavě

    Položka č.: 207547

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2020 15:10

    lept, 1982, 27,4 x 19,5 cm, sign. PD H. Kisza 82, pasparta, č. 48/64, vzadu štítek s popisem, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Zeminy na ŠUŘ v Brně a prof. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • William I. Shayer

    (1788-1879)

    Hon na lišku

    Položka č.: 203530

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2020 14:59

    litografie, 29,5 x 29,5 cm, DU značeno na kameni W.I. Shayer, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Na gondole

    Položka č.: 202489

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2020 14:57

    akvatinta, 15,5 x 17,7 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, rám, na papíře drobná skvrna, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)