Internetová aukce

Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Valečov

    Položka č.: 245692

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:51

    olej, plátno, karton, 27 x 20 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Wilhem Landsmann

    (1906-1986)

    Dítě s třešní

    Položka č.: 245691

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:50

    lept, 24 x 19 cm, sign. PD WLandsmann, rám, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jul. Prokeš

    Stromovka

    Položka č.: 245690

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:49

    olej, karton, 29 x 39,5 cm, sign. PD Jul. Prokeš, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kupky sena

    Položka č.: 245689

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:48

    litografie, 34 x 45,5 cm, sign. PD Pitrmann, rám, dole slepotiskové razítko výtvarníka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Pilař

    Zima ve městě

    Položka č.: 245559

    Vyvolávací cena: 550 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:46

    akvarel, papír, 1961, 19,5 x 27,5 cm, sign. PD J. Pilař 1961, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Pilař

    Podzimní pohled do kraje

    Položka č.: 245558

    Vyvolávací cena: 550 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:45

    akvarel, papír, 1962, 19,5 x 27,5 cm, sign. PD Pilař 1962, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Kuba

    (1958)

    Kostlivci

    Položka č.: 244588

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:44

    kov, reliéf, 1998, 20 x 21 cm, PD značeno Kuba 98, rám, místy lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Petr Kuba

    (1958)

    Ptáci

    Položka č.: 244587

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:43

    kov, reliéf, 1994, 20 x 21 cm, PD značeno Kuba 94, rám, místy lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Jiří David

    (1956)

    Proti slunci

    Položka č.: 243302

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:42

    serigrafie, 1997, 26,5 x 18,5 cm, sign. PD Jiří David 97, rám, č. 2/20, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří David

    (1956)

    Střecha

    Položka č.: 243300

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:41

    serigrafie, 1997, 38 x 25 cm, sign. PD Jiří David 97, rám, č. 26/30, bez skla, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emma Srncová

    (1942)

    První pusa

    Položka č.: 243299

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:40

    litografie, 1999, 15 x 21,5 cm, sign. PD Emma Srncová 99, rám, č. 50/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jiřina Palková

    (1949)

    Jaro

    Položka č.: 243297

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:39

    koláž, 1994, 17,5 x 19,5 cm, sign. LD Palková 94, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiřina Palková

    (1949)

    Novoroční přípitek

    Položka č.: 243296

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:38

    koláž, 2013, 22 x 16 cm, sign. PD J.W. Palková 2013, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiřina Palková

    (1949)

    Dubánek

    Položka č.: 243294

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:37

    koláž, 2005, 12 x 8 cm, sign. PD J.W. Palková 05, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiřina Palková

    (1949)

    Odpočinek

    Položka č.: 243293

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:36

    koláž, 2006, 17 x 12 cm, sign. LD J.W. Palková 06, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Odmítnutá petice

    Položka č.: 243292

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (223 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:35

    litografie, 36 x 22 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, č. 19/100, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Novotný

    Inverze

    Položka č.: 242671

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:34

    kombinovaná technika, 20 x 17,5 cm, monogr. LD NJ, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Majer

    (1926-1984)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 242490

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:33

    lept, 27 x 19 cm, monogr. PD JM, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 242489

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:32

    lept, 27 x 19 cm, sign. PD Souček, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na sv. Mikuláše

    Položka č.: 242488

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:31

    lept, 27,2 x 19 cm, sign. PD Souček, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Zimní nálada

    Položka č.: 242487

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:30

    lept, 43 x 32 cm, sign. PD Souček, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Adámek

    (1882-1953)

    Nevítaná společnost

    Položka č.: 241347

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:29

    tuš, papír, 31 x 41,5 cm, monogr. PD A., rám, ilustrace do časopisu Dobrá kopa; humoristický časopis, vydával B. Kočí v Praze od roku 1907 - 1914, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Ženíška na AVU v Praze, člen uměleckého sdružení Sursum a SVU Myslbek

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Rybík

    Položka č.: 240952

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:27

    litografie, 1943, 31,5 x 30,5 cm, sign. PD MHolý 43, č. 164/300, LD slepotiskové razítko ELK, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Kůň na poli

    Položka č.: 240946

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:26

    litografie, 22 x 30 cm, sign. PD Vojt.Sedláček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Stavba zdymadla

    Položka č.: 240945

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:25

    suchá jehla, lept, 42,2 x 55,2 cm, sign. PD J.A. Alex, zašpiněný, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Portrét dítěte

    Položka č.: 240129

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:24

    litografie, 8,5 x 8 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Portrét dítěte

    Položka č.: 240124

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:23

    litografie, 17,5 x 16,5 cm, sign. LD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Tůň

    Položka č.: 239989

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.297 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:22

    olej, lepenka, 1901, 30 x 40 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.297 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Zasněžený sv. Mikuláš

    Položka č.: 239631

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:21

    akvatinta, 35 x 35 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Přístavní jeřáb u Notre Dame

    Položka č.: 239630

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 15:20

    akvatinta, 37,2 x 32,6 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook