• Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Žijeme strašně zajímavej život

    Položka č.: 247015

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2020 00:00

    litografie, 10 x 13 cm, sign. PD Jiránek, zažloutlý a zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Položka č.: 247014

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 23:58

    litografie, 9 x 14 cm, sign. PD Jiránek PF 1995, zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Lidi! Jděte už do prdele!

    Položka č.: 247013

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 23:56

    litografie, 11 x 9 cm, sign. PD Jiránek PF 82, zažloutlý a zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Pravda a láska zvítězily. takže můžeme jít klidně domů.

    Položka č.: 247012

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 23:54

    litografie, 7 x 13 cm, sign. PD Jiránek PF 1993, zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 1981

    Položka č.: 247011

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 23:52

    serigrafie, 10,5 x 41 cm, uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Bad Röznau in Maehren

    Položka č.: 247010

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 23:50

    ocelorytina, okolo 1850, 10,3 x 15,7 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 247009

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 23:48

    slepotisk, 15,5 x 10,5 cm, značeno razítko PD razítkem autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Martin Benka

    (1888-1971)

    Harfistka (ex Musicis Jiří Siblík)

    Položka č.: 247008

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 23:46

    dřevoryt, 6,8 x 4,6 cm, antiqari.at Radhošťská, žák soukromé školy A. Kalvody, člen Sdružení výtvarných umělců moravských, místopředseda Spolku slovenských umelcov

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Martin Benka

    (1888-1971)

    Houslista a děvče v krojích (Ex Libris Prof. Jiří Siblík)

    Položka č.: 247007

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 23:44

    dřevoryt, 8 x 5,9 cm, malá hnědá tečka na levém okraji grafiky, antiqari.at Radhošťská, žák soukromé školy A. Kalvody, člen Sdružení výtvarných umělců moravských, místopředseda Spolku slovenských umelcov

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

    Portrét vlasatého muže ( Zhudební knihovny prof. Jiřího Siblíka

    Položka č.: 247006

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 23:42

    litografie, 7,9 x 5,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s kapucí

    Položka č.: 247002

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 23:34

    olej, překližka, 1940, 34,5 x 28 cm, sign. PD B. Ullrych 1940, okraje lehce odřeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Tři dívky

    Položka č.: 247001

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 23:32

    olej, karton, 21,9 x 35,6 cm, sign. LD B. Ullrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Plachetnice (Ex libris M. Starý)

    Položka č.: 246981

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 22:52

    dřevoryt, 9 x 8 cm, sign. PD Kuneš, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vincenc Paulus

    Růže (Kniha A. Rybové)

    Položka č.: 246980

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 22:50

    dřevoryt, 1945, 8 x 6,4 cm, sign. PD V. Paulus 45, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vincenc Paulus

    Květiny (Ex libris Klára Šimšíková)

    Položka č.: 246979

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 22:48

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Wilhelm Tell

    Položka č.: 246851

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 22:32

    kolorovaná mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD J. L. Raab gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír papír, na okrajích papíru dva malé tmavší flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • E. Mackenzie

    Cervantes

    Položka č.: 246700

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 22:16

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by E. Mackenzie after a Spanish Print Engraved by D. F. Selma, mírně zažloutlý papír, LN v rohu skvrnka od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Rodný dům W.A. Mozarta

    Položka č.: 245903

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 21:20

    serigrafie, 19 x 28 cm, sign. PD Pýcha, č. 107/150, ohnutý levý spodní roh papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Katedrála

    Položka č.: 245899

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 21:14

    lept, 1946, 17,5 x 24 cm, sign. PD Jiroudek, pasparta, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Dalibor Chatrný

    (1925-2012)

    Vodopád

    Položka č.: 247065

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:40

    lept, 8 x 5,5 cm, sign. PD D. Chatrný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Salcmana a Boudy na ČVUT v Praze, prof. Silovského na AVU tamtéž, člen Klubu konkrétistů, TT klubu, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Náměstí ( Ex Libris Eva Krejčová)

    Položka č.: 247062

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:34

    litografie, 1977, 8,5 x 7 cm, sign. DU Jiří Bouda 77, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Na moři ( Ex Libris Nely van der Weerd)

    Položka č.: 247059

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:28

    litografie, 1989, 6,2 x 6 cm, sign. DU Jiří Bouda 89, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Kostelní věže ( Ex Libris Zita Vlková)

    Položka č.: 247058

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:26

    litografie, 1982, 8,9 x 5,4 cm, sign. DU Jiří Bouda 82, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Rozhledna (Ex Libris Ing. Alois Smékal)

    Položka č.: 247057

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:24

    litografie, 1987, 8,8 x 6,7 cm, sign. DU Jiří Bouda 87, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Na Hané (Ex Libris Jan Mauler)

    Položka č.: 247055

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:20

    litografie, 1993, 8,7 x 6,6 cm, sign. DU Jiří Bouda 93, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Antonín Langweil (Ex Libris Ing. Milan Humplík)

    Položka č.: 247054

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:18

    litografie, 1990, 8 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 90, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Hrad nad řekou (Ex Libris Ladislav Bednařík)

    Položka č.: 247053

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:16

    litografie, 1987, 8,8 x 6,8 cm, sign. DU Jiří Bouda 87, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Vodník ( Ex Libris Jiří Bouda)

    Položka č.: 247052

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:14

    litografie, 1992, 12 x 8,3 cm, sign. PD Jiří Bouda, č. 77/200, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Papoušek

    Položka č.: 247051

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:12

    litografie, 1983, 22 x 14,2 cm, sign. PD Karel Toman, č. 42/70, při pravém okraji mimo tisk nepatrná skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Čert III.

    Položka č.: 247050

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2020 20:10

    litografie, 17 x 12,5 cm, sign. PD Karel Toman, č. 11/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)