• Michael Florian

    (1911-1984)

    Vesnice

    Položka č.: 234884

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 21:28

    kolorovaný dřevoryt, 31,5 x 21 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Náměstí

    Položka č.: 234883

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 21:26

    kolorovaný dřevoryt, 14,2 x 23 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel a Bystřička

    Položka č.: 234816

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 21:10

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Muž na koni

    Položka č.: 234106

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 20:38

    tuš, papír, 33 x 24 cm, na papíru malinké hnědé tečky, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Kostel u lesa

    Položka č.: 234101

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 20:32

    tužka, akvarel, papír, 21 x 29 cm, při levém okraji perforovaný papír - vytrženo zbloku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Neznámy autor

    Dům u lesa

    Položka č.: 234098

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 20:26

    akvarel, papír, 21 x 29 cm, při levém okraji perforovaný papír - vytrženo zbloku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Smutek

    Položka č.: 234081

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 20:16

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

    Ve dvoře

    Položka č.: 234077

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 20:14

    tuška, tuš, akvarel, papír, 19,7 x 16,7 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Reinerová

    Hradčanské náměstí

    Položka č.: 232967

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (82 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 20:04

    Aktuální cena: 2.200 CZK (82 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše z Karlova mostu

    Položka č.: 232955

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 20:00

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

    Světlonoš

    Položka č.: 231323

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 19:30

    lept, 14,5 x 10,5 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 231114

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 19:24

    litografie, 9 x 13 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rafael Knobloch

    Radnické schody na Hradčanech

    Položka č.: 230491

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (178 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 19:20

    batika, plátno, 130 x 82 cm, sign. LD Rafael Knobloch, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Felcmana

    Aktuální cena: 4.800 CZK (178 €)

  • Rafael Knobloch

    Orloj

    Položka č.: 230489

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (208 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 19:18

    batika, plátno, 115,5 x 93 cm, sign. LN Rafael Knobloch, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Felcmana

    Aktuální cena: 5.600 CZK (208 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    V kostele

    Položka č.: 229978

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 19:14

    lept, 34,3 x 24 cm, sign. PD V. Silovský, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen S…

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Na cestě domů

    Položka č.: 229950

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 19:02

    mědirytina, 8,6 x 6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Uhlík

    (1925)

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 208119

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:54

    litografie, 1983, 17,9 x 13 cm, sign. PD K. Uhlík 83, 147/200, ohnutý pravý dolní roh, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Václav Trefil

    (1906-1989)

    Haškova Lipnice

    Položka č.: 224781

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:53

    monotyp, 1968, 29 x 52 cm, sign. PD V Trefil 68, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Aleš, Syndikátu výtvarníků československých, hospodářského svazu architektů, malířů a sochařů, člen Tvůrčí skupiny Říjen

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Karel Svolinský

    Profil

    Položka č.: 208114

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:50

    serigrafie, 17 x 8,2 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zdeněk Skřivánek

    Brno

    Položka č.: 241040

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:48

    litografie, 1974, 24 x 38 cm, sign. PD Zd. Skřivánek 1974, 141/200

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karla Ryvolová

    Šatní skříň

    Položka č.: 208110

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:47

    serigrafie, 11,5 x 10,2 cm, sign. PD Karla Ryvolová, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Viktor Rolín

    (1887-1942)

    Březový háj

    Položka č.: 204078

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:46

    lept, 10,8 x 10,2 cm, sign. PD V. Rolín, mírně zažloutlý a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Sambergera

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Vladimír Renčín

    PF 1988 Příbyšovci

    Položka č.: 179394

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:45

    serigrafie, 1987, 13,6 x 18,7 cm, značeno PD v tisku Renčín, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Položka č.: 193806

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:44

    tuš, papír, 37,8 x 33,4 cm, sign. PD Vilém Plocek, při pravém okraji mimo kresbu mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

    Zvíkovec

    Položka č.: 215771

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:39

    pastel, tuš, papír, 1995, 18,5 x 14,5 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Položka č.: 224770

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:38

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Přístav

    Položka č.: 233483

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:34

    tuš, papír, 1964, 42 x 60 cm, sign PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Mikulka

    Čekající na odpustky

    Položka č.: 208086

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:32

    tužka, papír, 20,8 x 13,2 cm, sign. PD Mikulka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Pražské mosty

    Položka č.: 122436

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:30

    akvarel, tuš, papír, 1962, 10 x 20,4 cm, monogr. PD J. M., Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Dalibor Matouš

    (1925-1992)

    Ženy

    Položka č.: 208083

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:29

    litografie, 10,7 x 8,4 cm, sign. DU Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého, E. Filly, člen skupiny Iniciativa a skupiny Trasa a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)