• Adolf J. Alex

    (1890-1957)

    Akrobatka na koni

    Položka č.: 239010

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2020 23:56

    lept, 7 x 8 cm, sign. PD AJ. Alex, nalepeno na papíru, papírová pasparta, mimo grafický list vepsáno na papíru věnováni: Milému Václavu Holečkovi věnuje AJ Alex 8/7 44, papír mírně zašpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

    Váza s čínským dekorem

    Položka č.: 238968

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2020 23:30

    porcelán, v. 15 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

    Mongolští pastevci

    Položka č.: 238165

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2020 23:18

    barevný dřevoryt, 18 x 26,3 cm, pokrčený papír, místy lehce nažloutlý, u dolního okraje papíru kousek utržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • J Šehbal

    V přístavu

    Položka č.: 238160

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2020 23:10

    akvarel, papír, 1936, 12,5 x 19,5 cm, sign. LD J. Šehbal Dobřiš, Na památku 9. 6. 1936 J. R. Šehbal, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jean Lébédeff

    (1884-1970)

    Vievx Paris

    Položka č.: 238158

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2020 23:06

    dřevoryt, 7 x 11,3 cm, sign. PD Jean Lébédeff , č. 123/500, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • M. Přichystal

    Děti blokovaných emocí

    Položka č.: 237906

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2020 22:14

    kombinovaná technika, papír, 1981, 21 x 25,5 cm, sign. PD M. Přichystal 81, rám, č. 3/50, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Pole kam oko dohlédne

    Položka č.: 237868

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2020 22:04

    olej, plátno, 1989, 27,3 x 35 cm, sign. PD P. An 89, vzadu věnování autora, u levého okraje malba lehce poškozená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

    Zasněžená vesnice

    Položka č.: 237585

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2020 21:56

    tuš, akvarel, papír, 1989, 11 x 15,9 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    V žlutém kruhu

    Položka č.: 237548

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2020 21:38

    serigrafie, 11,2 x 8,7 cm, sign. PD J. Kaiser, č. 148/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Jiří Rathouský

    (1924-2003)

    V odrazu hladiny

    Položka č.: 237547

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2020 21:36

    serigrafie, 2001, 10 x 12 cm, sign. PD Rathouský, antiqari.at Radhošťská, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Západ slunce nad polem

    Položka č.: 237539

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2020 21:30

    suchý pastel, karton, 21,3 x 25,4 cm, místy lehce odřeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

    Na procházce

    Položka č.: 237530

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2020 21:26

    tisk, 12 x 15,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 237183

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2020 20:36

    lept, 32 x 28 cm, sign. PD V. Röhling, rám, na papíře zahnědlé skvrnky, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • neznámý autor

    Dívka s culíkem

    Položka č.: 237176

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2020 20:32

    lept, 13,5 x 9,5 cm, PD monogr. H., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Irena Hudcová

    (1966)

    Soumrak

    Položka č.: 237084

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2020 20:12

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Trobl

    Krajina se snopy

    Položka č.: 236539

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (156 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2020 20:00

    olej, plátno, 64,3 x 93 cm, sign. LD VTrobl, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, narodil se v Malovicích u Netolic, malíř jihočeské krajiny a kytic, které zdobí mnoho netolických domácností. Restaurátor kostelních soch a maleb.

    Aktuální cena: 4.200 CZK (156 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Krkonoše

    Položka č.: 235361

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2020 19:42

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

    Koupaliště

    Položka č.: 235068

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 01. 2020 19:04

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Velikonoční beránek

    Položka č.: 240978

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 23:40

    kolorovaný dřevoryt, 9,8 7,5 cm, vytisknuto na otevírací akrte s nápisem "Radostné Velikonoce", antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Matka s dcerou

    Položka č.: 240974

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 23:32

    olej, plátno, karton, 1942, 16,8 x 19,4 cm, sign. LD B. Ullrych 42, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na statku

    Položka č.: 240971

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 23:26

    olej, karton, 14,6 x 23,4 cm, vzadu na kartonu kresba pastelem, karton při doloním okraji poškozený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradlena

    Položka č.: 240970

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 23:24

    olej, plátno, 17,1 x 13,5 cm, sign. LD B. Ullrych, při okrajích roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Figurální kompozice

    Položka č.: 239305

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 23:17

    litografie, 1997, 29,6 x 20,2 cm, sign. DU Vladimír Suchánek, e. a. , PD Josefu Hrubému 1997!, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žnečky

    Položka č.: 240966

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 23:16

    olej, plátno, karton, 1940, 20,4 x 26 cm, sign. PD B. Ullrych 40, nalepeno na kartonu, při okrajích roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Pastevec ovcí

    Položka č.: 239081

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 23:06

    akvarel, papír, 1869, 28,6 x 56 cm, sign. LD B. 1869, kartonova pasparta, se zlacením na okrajích, zašlý papír, na papíru oděrky, místy šmouhy, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Pražské panorama

    Položka č.: 239074

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 23:00

    olej, karton, 47,5 x 68 cm, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Ledňáček

    Položka č.: 239030

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 22:40

    kolorovaný dřevoryt, 8,7 x 7,1 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Podle Veronese

    Položka č.: 235031

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 22:12

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • J. Bauer

    V zimě

    Položka č.: 234913

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 21:58

    lept, papír, 1917, 12 x 7 cm, sign. PD Bauer, papír zažloutlá, levý dolní roh papíru pokrčen, na prevém okraji je papír otřepen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Kostel

    Položka č.: 234892

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 21:40

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)