• Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Karlův most

    Položka č.: 238042

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:15

    lept, 21,5 x 22 cm, sign. PD V. Röhling, rám, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Pražský hrad

    Položka č.: 238043

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:14

    lept, 20 x 24 cm, sign. PD V. Röhling, rám, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Chalupa

    Položka č.: 204005

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:12

    tužka, papír, 1856, 29,8 x 26,8 cm, sign. PD nečitelně, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Monogramista JF

    Selský dvůr

    Položka č.: 209301

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:09

    litografie, 20,4 x 13,5 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Vítězslav Fleissig?

    Zeyerův dům ve Vodňanech

    Položka č.: 203082

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:00

    uhel, papír, 1943, 20,9 x 29,7 cm, sign. na zadní straně, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Vesnice před Havanou

    Položka č.: 236847

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:56

    litografie, 1965, 42,2 x 62 cm, sign. PD Šolta 65, 16/130, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivana Tošovská

    Kvočna

    Položka č.: 129835

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:55

    litografie, 2001, 32,5 x 38 cm, sign. DU Ivana Tošovská 2001, autorský tisk

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Kytice s mísou ovoce

    Položka č.: 226599

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:53

    akvarel, kvaš, tuš, zlato, ruční papír, 1985, 59 x 42 cm, sign. LD Josef Šolc 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 198904

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:52

    akvarel, kvaš, tuš, papír, 1980, 62,5 x 44 cm, sign. LD Josef Šolc 11.1980, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 198905

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:51

    akvarel, kvaš, tuš, zlato, papír, 1985, 66 x 45 cm, sign. LD Josef Šolc 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 239613

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:45

    pastel, tuš, papír, 33 x 45 cm, sign. PD Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslava Lázníčková - Velebová

    Starý muž

    Položka č.: 245459

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:39

    litografie, 1989, 54 x 43 cm, sign. LD Lázníčková 1989, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Jaroslav Gebr

    (1924)

    Postavy

    Položka č.: 123578

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:34

    tuš, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD Gebr, ve střední části mírně odřený papír (cca 1 cm), Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Gajdoše, V. Hrocha a F. Petra na Škole umění ve Zlíně, poté prof. J. Obrovského a K. mináře na AVU v Praze

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Ošklivé noční jaro noci, která - kdypak končí

    Položka č.: 202538

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:28

    tužka, ruční papír, 1968, 42,3 x 29,9 cm, sign. PD Burgatová 68, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Abstrakce

    Položka č.: 236852

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:27

    litografie, 1982, 43 x 32,4 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 1982, 14916, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • K. Vepřek

    Kočička

    Položka č.: 237992

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:22

    olej, dřevotříska, 1952, 28 x 27 cm, sign. PD K. Vepřek 52, rám, zažloutlý lak, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Lubomír Štefka

    Rytíř a saň

    Položka č.: 209464

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:18

    akvarel, tužka, papír, 12 x 8,5 cm, sign. PD Št, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • C. E. Nagel

    Portrét muže se sepjatýma rukama

    Položka č.: 239685

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:09

    olej, karton, 32 x 24 cm, sign. PD C. E. Nagel, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • František Hájek

    Chaloupka mezi stromy

    Položka č.: 242175

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:03

    olej, karton, 24,8 x 35 cm, sign. PD Frant. Hájek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Plachetnice

    Položka č.: 242678

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:02

    tuš, papír, 46,8 x 28 cm, v dolním rohu vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Josef Velčovský

    Džbán

    Položka č.: 180382

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:45

    tuš, papír, 29,9 x 20,6 cm, sign. na zadní straně J. Velčovský, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Josef Velčovský

    Mozaika

    Položka č.: 180383

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:44

    tuš, papír, 29,4 x 21 cm, sign. na zadní straně J. Velčovský, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 198903

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:39

    akvarel, kvaš, tuš, papír, 1978, 66 x 45 cm, sign. LD Josef Šolc 02/78, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 226597

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:38

    akvarel, kvaš, tuš, papír, 1989, 59 x 42 cm, sign. LD Josef Šolc 89, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 226598

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:37

    akvarel, kvaš, tuš, papír, 1978, 62,5 x 44 cm, sign. PD Josef Šolc 05/78, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Josef Liesler

    Při západu slunce

    Položka č.: 204991

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:26

    litografie, 1984, 19 x 24,3 cm, sign. PD Liesler 84, 109/170, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Víno

    Položka č.: 239263

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:25

    litografie, 1991, 55 x 43,5 cm, sign. PD Kadrnožka 91, 4/25/II, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Čekání

    Položka č.: 239768

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:23

    serigrafie, 24,5 x 25 cm, sign. PD Kristofori, 50/277, Antikvariát Dlážděná, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Ryby

    Položka č.: 230647

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:10

    tuš, papír, 1951, 31,6 x 44,3 cm, sign. PD K. Oberthor 51, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Novák

    (1902-1987)

    Rytíř

    Položka č.: 209627

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:09

    pastel, uhel, tuš, papír, 16,8 x 12,4 cm, sign. LD Josef Novák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)