• Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy - s látkou v ruce

    Položka č.: 198182

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:25

    lavírovaná tuš, fixa, papír, 28,5x21,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Kubička

    (1927)

    Květina

    Položka č.: 241053

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:23

    litografie, 1980, 34,4 x 19,7 cm, sign. PD Jar. Kubička 80, 64/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky na VŠUP v Praze a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Zbyněk Kučera

    Mořský břeh

    Položka č.: 126477

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:22

    litografie, 1989, 26 x 49,8 cm, sign. PD Zbyněk Kučera 1989, X/80, žák prof. A. Strnadela a J. Malejovského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Blahopřání

    Položka č.: 231374

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:19

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Skřítek rostlin

    Položka č.: 215735

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:17

    serigrafie, 12,5 x 12,5 cm, sign. DU J Kaiser, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Martin Kadlec

    Dulcinea

    Položka č.: 241054

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:16

    litografie, 1982, 20 x 20,2 cm, sign. PD M. Kadlec 82, 96/145, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jan Hrnčárek

    (1918-2009)

    Památník 2. světové války v Hrabyni na Opavsku

    Položka č.: 126657

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:14

    litografie, 23,8 x 46 cm, sign. PD J. Hrnčárek, soukromý žák O. Schüllera, prof. O. Nejedlého, V. Sychry, J. Lieslera a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Josef Hošna

    (1926)

    V katedrále

    Položka č.: 241048

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:13

    litografie, 29 x 18,2 cm, sign. PD Hošna J., autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 140 CZK (6 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Ukřížování

    Položka č.: 241049

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:12

    dřevoryt, 1990, 30 x 20 cm, sign. PD A. Grmelová 90, 25/150, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Petr Fišárek

    Po dešti

    Položka č.: 221135

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:09

    akryl, lepenka, 2002, 38,5 x 30,5 cm, sign. PD Fišárek 2002, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Milan Entler

    Kytice ve džbánu

    Položka č.: 241059

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:07

    litografie, 28 x 22 cm, sign. PD Milan Entler, 35/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Portrét V. H.

    Položka č.: 208059

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:05

    lept, 6,9 x 5,5 cm, sign. PD M. Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Beneš

    Pomník Jana Husa

    Položka č.: 215709

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:01

    litografie, 1989, 14,1 x 12,1 cm, sign. DU Kbeneš 89, 138/200, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pasačka krav

    Položka č.: 229870

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2020 18:23

    litografie, 35 x 40 cm, sign. PD VojtSedláček, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Alois Jirásek: Proti všem - skica

    Položka č.: 209264

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2020 18:18

    tuš, papír, 29,5 x 23 cm, ilustrace ke knize, vydal Šolc a Šimáček, Praha 1939, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Kubíček

    (1890)

    Cesta

    Položka č.: 241057

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2020 18:07

    dřevoryt, 15,8 x 18 cm, sign. PD Jos. Kubíček, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Tma zavládla

    Položka č.: 179389

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2020 18:06

    dřevoryt, 8,1 x 12 cm, 174/200, novotisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    Vize

    Položka č.: 241042

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2020 18:05

    lept, 12,8 x 10,3 cm, sign. PD Konůpek, Exlibris Dr. Frant. Páta, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Aleš Brázdil

    Taška

    Položka č.: 239099

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (278 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 17:13

    akryl a olej na plátně, 2017, 170 x 101,5 cm, vzadu

    Aktuální cena: 14.000 CZK (519 €)

  • Bohumil Voříšek

    (1924-1968)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 229755

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 17:05

    lept, pastel, 30 x 39 cm, sign. DU B. Voříšek 1964, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Lenka Vilhelmová

    Ve svěráku

    Položka č.: 220291

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 17:04

    lept, 13,5 x 20,1 cm, sign. PD Vilhelmová L., autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka, R. Ondráčka a S. Ballardiniho na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Břízy u potoka

    Položka č.: 212669

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 17:03

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Mstivá kantiléna

    Položka č.: 209458

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 17:00

    lept, 1948, 4,5 x 3,5 cm, sign. DU František Tichý, tiráž Mstivé kantilény, vydal Zodiak XXV, 1948, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Josef Řeřicha

    (1872-1959)

    Dřevěný kostel

    Položka č.: 223363

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:54

    dřevoryt, 24,7 x 34,5 cm, sign. PD Jos. Řeřicha, rám, v souboru č. 9, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jar. Novák

    Na trati

    Položka č.: 241055

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:48

    litografie, 1947, 21,4 x 29,7 cm, sign. PD Jar Nov 47, 89/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 241082

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:47

    olej, sololit, 35 x 69,5 cm, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 241083

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:42

    olej, sololit, 1992, 31,5 x 67,5 cm, monogr. PD ŠK 4. 9. 1972, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 241085

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:41

    olej, sololit, 1992, 31,5 x 67,5 cm, monogr. PD ŠK 5. 3. 1972, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alena Laufrová

    Naděje

    Položka č.: 215740

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:37

    lept, suchá jehla, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD Alena Laufrová, 51/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Jaroslav Chudomel

    Hradčany

    Položka č.: 191331

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:28

    litografie, 1976, 28 x 40 cm, sign. PD J. Chudomel 76, 43/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)