• Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Akt na voze

    Položka č.: 245188

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 19:10

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Aleš Kublák

    Zámek duchů

    Položka č.: 245492

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2020 20:14

    olej, akryl, plátno, 2019, 56 x 50 cm, sign. PD AK

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Aleš Kublák

    Popínavé mámení

    Položka č.: 245491

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2020 20:13

    olej, akryl, plátno, 2020, 50 x 46 cm, sign. LD AK20

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Michal Singer

    Ufoman

    Položka č.: 233641

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (215 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2020 19:19

    serigrafie, 2003, 91 x 62 cm, sign. PD Singer 2003, č. 25/30, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (215 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Evropská I

    Položka č.: 217331

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2020 18:49

    sítotisk, 2007, 28 x 40 cm, monogr. PD JH 07, č. 1/7

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • František Hodonský

    Vodní vítr

    Položka č.: 207772

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (536 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2020 18:34

    dřevořez, 2007, 61 x 90 cm, sign. PD F. Hodonský 2007, č. 2/4, podkladový papír při okrajích lehce potrhaný, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 15.000 CZK (536 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Motýli

    Položka č.: 221624

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:56

    tisk, plakát, 78,8 x 67 cm, při pravém okraji cca 5 cm natrženo, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Ex libris Jaroslav Červený

    Položka č.: 220957

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:52

    akvatinta, 10,7 x 6 cm, sign. PD Pavel Šimon, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Námořníci střílejí mořské ptáky

    Položka č.: 218327

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:44

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Horník (Ex libris M. Forman)

    Položka č.: 218188

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:42

    lept, 9,5 x 7,5 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Muž (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 218186

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:38

    lept, 1944, 18,5 x 7,8 cm, DU značeno v desce VF 1944, vzadu razítko autora, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Dvojice (Ex libris Ivan Berka)

    Položka č.: 218183

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:36

    lept, 12,2 x 5,7 cm, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Hrad (Ex libris Aleš Nevečeřal)

    Položka č.: 217604

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:34

    litografie, 6 x 7,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Kostel na vesnici (Ex libris Aleš Nevečeřal)

    Položka č.: 217603

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:32

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Paní Zdislava

    Položka č.: 217600

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:30

    linoryt, 8 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Petr Hampl

    Egyptský motiv (Ex libris- Aleš Nevečeřal)

    Položka č.: 217599

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 23:28

    akvatinta, 10,5 x 7,5 cm, sign. PD Petr Hampl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Ex libris ELK

    Položka č.: 217252

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 22:52

    kamenorytina kolorovaná litografií, 9,8 x 7,6 cm, LD značeno C. B., antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize S. K. Neumanna: Kniha lesů vod a strání, Ryba

    Položka č.: 243687

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 22:06

    tuš, akvare, běloba, papír, 32,5 x 23 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 23, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke J. Felix: Návštěva u zvířátek, Kachna s kachňaty

    Položka č.: 243686

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 22:04

    uhel, akvarel, papír, 13 x 25 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 25, lehce pokrčený, při okrajích poškozený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke J. Felix: Návštěva u zvířátek, U malp (obr. 2, str. 3)

    Položka č.: 243685

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 22:02

    uhel, akvarel, papír, 35,2 x 25 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 24, přeložený, při okrajích lehce poškozený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Položka č.: 243684

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 22:00

    lavírovaná kresba tuší, 33 x 26 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 57, lehce pokrčený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke O. N. Mamim: Šedokrčka, Zajíček ušáček III

    Položka č.: 243683

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 21:58

    lavírovaná kresba tuší, 33 x 26 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 56, lehce pokrčený, při okrajích poškozený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke O. N. Mamim: Šedokrčka, Vrána Černohlávka VI

    Položka č.: 243682

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 21:56

    lavírovaná kresba tuší, 33 x 26 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 55, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Stehlík

    Industriální krajina

    Položka č.: 243386

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 21:18

    litografie, 9,5 x 28,5 cm, sign. PD Stehlík, aut.tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Katedrála Sv. Víta na Pražském hradě

    Položka č.: 243364

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 20:41

    litografie, 29 x 20 cm, sign. PD VKubašta, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Křížek

    Položka č.: 243357

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 20:24

    litografie, 20 x 13,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Světla Žáková Štrupová

    (1924-1978)

    Růže ve váze (PF 1976)

    Položka č.: 242892

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 20:10

    litografie, 1975, 15 x 9,5 cm, sign. PD S…. Žáková - Stupová, zažloutlý papír, na okrajích ztmavlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Mostecká věž (PF 1976)

    Položka č.: 242889

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 20:04

    litografie, 1975, 14 x 8,1 cm, sign. DU Jiří Bouda 80, na papíře skvrny, spodní okraj papíru odřen, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emma Srncová

    Na svatební cestě (P. F. 1987)

    Položka č.: 242875

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 19:40

    tisk, 1986, 13,9 x 9,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Jiří Pařík

    PF 1973

    Položka č.: 242792

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 19:28

    fix, papír, 1973, 9 x 10,5 cm, sign. PD Jiří PAřík, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)