• Zdeněk Mézl

    Shakepeare Jak se Vám líbí?

    Položka č.: 248755

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2020 10:18

    kolorovaný dřevoryt, 33 x 23 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, rám, autorský tisk, papír při okrajích mimo tisk na několika místech nepatrně zašpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Čtyři podoby blaženosti

    Položka č.: 248749

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2020 10:15

    kolorovaný lept, papír, 15 x 21 cm, sign. PD Josef Lehoučka 80, ohnutý pravý spodní roh papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Trubači

    Položka č.: 248751

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2020 10:14

    litografie, 1973, 67,5 x 48 cm, sign. DU K. Vysušil 73, 13/15, na zadní straně popsáno, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, L…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • František Skála

    Na počátku

    Položka č.: 248741

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2020 10:04

    litografie, 2015, 48,5 x 34 cm, sign. PD František Skála 2015, č. 18/200

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani III.

    Položka č.: 248727

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2020 13:10

    litografie, 1998, 42 x 30 cm, sign. DU O. Karlíková 98, č. 3/100, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani I.

    Položka č.: 248726

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2020 13:09

    litografie, 1998, 42 x 30 cm, sign. DU O. Karlíková 98, č. 58/60, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani III.

    Položka č.: 248725

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2020 13:08

    litografie, 1994-1998, 42 x 30 cm, sign. DU O. Karlíková 94 - 98, č. 2/100, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

  • Karel Svolinský

    Kočka

    Položka č.: 248705

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2020 12:48

    akvarel, papír, 9,5 x 14,5 cm, sign. PD K. Svolinský, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Lebka

    Položka č.: 248680

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2020 12:23

    olej, dřevo, 18 x 24,5 cm, rám, obraz vypadává z rámu

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Linda Lišková

    (1924-2008)

    Růžové pivoňky

    Položka č.: 248676

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2020 12:19

    olej, karton, 50 x 40 cm, sign. PD L. Lišková, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. E. Filly na VŠUP v Praze, J. Obrovského a K. Mináře na AVU tamtéž, členka Sdružení pražských výtvarných umělců

  • Juraj Čorňák

    Cesta krajinou

    Položka č.: 248646

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2020 11:49

    olej, plátno, 1975, 73 x 73 cm, sign. PD Čo 75, rám, práce plzeňského keramika, malíře a autora loutek pro tamní Divadlo dětí Alfa, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Ženský akt

    Položka č.: 248625

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2020 11:28

    tužka, papír, 1959, 17,5 x 7,5 cm, sign. PD Matal 59, levý dolní roh ohnutý a mírně natržený, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk XV.

    Položka č.: 248618

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2020 11:21

    fotografie, 1982, 30,4 x 23,9 cm, sign. na zadní straně Jan Malý 1982, na zadní straně nálepka Czech Field Studio Jan Malý, Ivan Lutterer, Jiří Poláček, Antikvariát Dlážděná, studoval na SPŠ grafické v Praze a na FAMU tamtéž, člen SVU Mánes

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk XIV.

    Položka č.: 248617

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2020 11:20

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk XIII.

    Položka č.: 248616

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2020 11:19

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk X.

    Položka č.: 248613

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk XII.

    Položka č.: 248615

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2020 11:18

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk IX.

    Položka č.: 248612

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk XI.

    Položka č.: 248614

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2020 11:17

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk VIII.

    Položka č.: 248611

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk VII.

    Položka č.: 248610

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2020 11:16

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk V.

    Položka č.: 248609

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2020 11:15

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk IV.

    Položka č.: 248608

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2020 11:14

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Muž v plavkách

    Položka č.: 248604

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2020 11:13

    černobílá bromostříbrná fotografie, 15,3 x 8,3 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk III.

    Položka č.: 248607

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk II.

    Položka č.: 248606

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2020 11:12

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk I.

    Položka č.: 248605

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2020 11:11

    fotografie, 1982, 30,4 x 23,9 cm, sign. na zadní straně Jan Malý 1982, na zadní straně nálepka Czech Field Studio Jan Malý, Ivan Lutterer, Jiří Poláček; Jan Malý se narodil v Praze a zabýval se hlavně portrétní fotografií. Kromě toho zachycoval i architekturu, a to tak kvalitně, že spolupracoval se …

  • Jan Hísek

    Sluneční anděl

    Položka č.: 248594

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2020 10:57

    mezzotinta, 2004, 29,6 x 19,5 cm, sign. PD Jan Hísek 2004, rám, č. XXIII/XXX, žák prof. M. Hegara a J. Solpery na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Lávová pole II

    Položka č.: 248557

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2020 10:23

    kombinovaná technika, papír, 1994, 21 x 28 cm, sign. PD BKopecký, pasparta, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Miroslav Šnajdr st.

    Položka č.: 248559

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2020 10:22

    tuš, papír, 2005, 32 x 23 cm, sign. PD Šnajdr, tuš, papír