Ruka na nebesích (PF 1940)

    Položka č.: 242699

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2020 22:00

    suchá jehla, 1939, 15,37 x 11,3 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Národní pokladnice

    Replika " Desetidukát Matyáše Habsburského"

    Položka č.: 242300

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2020 21:18

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Národní pokladnice

    Replika "Keltský statér"

    Položka č.: 242299

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2020 21:16

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Národní pokladnice

    Replika "Trihaléř z roku 1953"

    Položka č.: 242291

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2020 21:14

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Xénie Hoffmeisterová

    Město a zámek Holešov 2005 -2015

    Položka č.: 241853

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2020 20:54

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • František Kupka

    (1871-1957)

    List z Písně písní

    Položka č.: 241525

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2020 20:33

    dřevoryt, 23,5 x 23 cm, značeno PD ve štočku Kupka, papír zažloutlý, kousek pravého rohu papíru utržen, levý okraj papíru po okraji otřepen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.600 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Otakar Coubine

    (1883-1969)

    Portrét dívky

    Položka č.: 241522

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2020 20:28

    litografie?, 1923, 19 x 14 cm, PD značeno slepotiskem Othon Coubine original lithographie, rám , na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Břízy

    Položka č.: 241018

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2020 20:00

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Výroba papíru

    Položka č.: 239040

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2020 19:16

    tisk, 17 x 12,1 cm, značeno LD, horní okraj papíru nepatrně zažloutlý, na spodním okraji žlutá skvrna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • A. Václav Mašek

    Na louce

    Položka č.: 234094

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2020 00:00

    akvarel, papír, 25 x 22,2 cm, LD monogr. A. V. M., studijní práce A. V. Maška, papír na okrajích lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Válek

    Jinan

    Položka č.: 234061

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 23:54

    reliéfní grafika, 14 x 9 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Dívka s květinami, Ex libris A.Rybička

    Položka č.: 231118

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 23:40

    litografie, 6 x 14 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Akt dívky, Ex libris Sedláček

    Položka č.: 231117

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 23:38

    mědiryrina, 5 x 7 cm, sign. PD, vzadu razítko, lehce zašpiněné, v krajích mírně pokrčené, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Dívka s knihou, Ex libris RK

    Položka č.: 231115

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 23:36

    zinkografie, 4 x 10,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

    Dívka s hadem, Ex libris Mudr. B. Nevšímalová

    Položka č.: 231107

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 23:34

    dřevoryt, 5,5 x 7,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jiří Nosek

    (1924)

    Kamenný most

    Položka č.: 229961

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 23:26

    litografie, 1982, 20 x 29 cm, sign. PD Jiří Nosek 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Zdeněk Seydl

    Položka č.: 229047

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 23:18

    linoryt, 38 x 28,7 cm, sign. PD Seydl, č. 5/6

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Jiří Nečas

    Imaginace I.

    Položka č.: 228336

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 23:10

    dřevořez, 1977, 14,8 x 7,8 cm, sign. PD J. Nečas 77, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Ulička

    Položka č.: 227005

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 22:56

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Převislá bonsai (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 227004

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 22:54

    litografie, 1991, 3,4 x 5 cm, sign. PD Hlinovský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Bonsai ve váze (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 227003

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 22:52

    litografie, 1991, 3,4 x 5 cm, sign. DU Hlinovský , antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Čáp (Ex libris Jiří Voneš)

    Položka č.: 226998

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 22:50

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Zátiší (Ex libris Jarka Kunešová

    Položka č.: 226996

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 22:48

    dřevoryt, 6 x 4 cm, sign. PD Kuneš, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Zámecká věž (Ex libris)

    Položka č.: 226995

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 22:46

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Holubice (Kniha Danušky Kunešové)

    Položka č.: 226994

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 22:44

    dřevoryt, 7,6 x 6,5 cm, sign. PD Kuneš, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jar. Jozefy

    Položka č.: 225506

    Vyvolávací cena: 580 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 22:38

    dřevoryt, 1937, 16,4 x 11,5 cm, PD značeno ve štočku J.V. 37, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 580 CZK (22 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Z knih A. Dolenský

    Položka č.: 225489

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 22:36

    dřevoryt, 11,5 x 5,7 cm, vzadu razítko: Sbírka exlibris Miroslava Cinnera; Z dopisu J. Váchala J. Portmanovi 22.12.1918 (fond J. Portman): "Jako o mnohé, přišel jsem i o štoček otištěný v Dol. Mod. Graf., pan Dolanský je takovej pán, že nedostanu od něho ani exlibris pro něho (beztak zadarmo skoro) …

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jaroslav Cheben

    Luční kvítí (Ex Libris ing. Hana Dostálová)

    Položka č.: 239019

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 22:16

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • J Černý

    Pohled do uličky

    Položka č.: 239009

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 22:04

    linoryt, 1961, 19 x 18 cm, sign. PD J. Černý, horní okraj papíru lehce zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J Černý

    U stromu

    Položka č.: 239008

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 22:02

    linoryt, 1961, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD J. Černý, papír na okrajích nepatrně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)