Diplom

    Položka č.: 204025

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2020 18:09

    ručně kolorovaný tisk, 34 x 24,1 cm, značeno LD v tisku nečitelně, text: Velectěné paní Jindřišce Krausové, choti velkoobchodníka v Praze věnuje záslužný diplom Spolek pro léčbu a výchovu mrzáků v Praze, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 360 CZK (13 €)

  • Svoboda

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 242630

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2020 18:08

    lept, 22,5 x 13,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Josef Meyer

    (1895-1952)

    Týnský chrám

    Položka č.: 242633

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2020 18:07

    lept, 23 x 15 cm, sign. PD J. Meyer, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • R. Lorrán?

    Palác na nábřeží

    Položka č.: 228587

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2020 18:04

    akvatinta, 20,5 x 27 cm, sign. PD R. Lorrán?, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Bohumír Zvěřina

    (1835-1908)

    V lese

    Položka č.: 222372

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2020 18:49

    akvarel, tužka, papír, 1902, 26 x 22 cm, sign. LD F. Zvěřina 20/4 02, rám, na zadní straně přípis o pravosti díla od Jiřího Karáska, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Haushofera a A. Lhoty na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, JUV, Kunstverein a SVUM

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Fiesta

    Položka č.: 190642

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2020 18:44

    akvarel, uhel, papír, 39 x 62,2 cm, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

    Dívka v kroji

    Položka č.: 236650

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2020 18:37

    olej, karton, 38 x 55 cm, Antikvariát Dlážděná

    Hradčany

    Položka č.: 180563

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2020 18:36

    olej, karton, 41 x 51 cm, rám, mírně pokrčený karton, malba mírně zašpiněna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Zátah - návrh na plakát

    Položka č.: 236340

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2020 18:26

    koláž, akvarel, karton, 1985, 43 x 30,5 cm, sign. PD Kadrnožka 85, československý film, režie: Stanislav Strnad, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Pero

    Položka č.: 242271

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 20:17

    fotografie na sololitu, 40 x 13 cm, sign. na zadní straně na autorskám štítku L. Postupa 10.92, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

    Položka č.: 242266

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 20:12

    bromostříbrná fotografie, 1936, 28 x 22 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Aleš Kraus

    Beethoven - Utrpení a ideál

    Položka č.: 242263

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 20:09

    fotografie, 28 x 38 cm, sign. PD Aleš Krasl, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Bohumil Bělica

    (1925)

    Les

    Položka č.: 242237

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 19:43

    bromostříbrná fotografie, 28,8 x 36 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Signál

    Položka č.: 242236

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 19:42

    bromostříbrná fotografie, 23,9 x 29,8 cm, autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

    Tanečnice

    Položka č.: 242228

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 19:34

    bromostříbrná fotografie, 21,5 x 15,5 cm, sign. PD , rám, mírně zašpiněná pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Milan Dvořáček

    Položka č.: 242221

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (68 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 19:27

    barevný dřevoryt, 15,3 x 11,6 cm, sign. PD J. Váchal, autorský tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.900 CZK (68 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Non sunt seria (Ex libris G. Mantero)

    Položka č.: 242217

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 19:23

    barevný dřevoryt, 1950, 16,3 x 15,5 cm, sign. PD J.Váchal 50, na papíře skvrny, mimo tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris

    Položka č.: 242216

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 19:22

    barevný dřevoryt, 1950, 15,5 x 13 cm, sign. PD J.Váchal 50, lehce zašpiněný papír, mimo tisk, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. Jan Bartoš

    Položka č.: 242211

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (79 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 19:17

    barevný dřevoryt, 1941, 15,1 x 9,7 cm, sign. PD JVáchal 41, při okrajích lehce zašpiňený papír, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 2.200 CZK (79 €)

  • Josef Wagner

    (1901-1957)

    Skica k černému krucifixu

    Položka č.: 241942

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (286 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 18:52

    bronz, 80. léta, 18,5 x 12 cm, žák prof. J. Štursy a O. Španiela, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 10.000 CZK (358 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Vítězslav Odstrčil

    Ježíš

    Položka č.: 241938

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 18:48

    dřevo, v. 42,5 cm

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Sancho Panza

    Položka č.: 241935

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 18:45

    pálená glazovaná hlína, v. 16 cm, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

  • Jiří Fürst

    Položka č.: 241929

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 18:39

    pálená patinovaná hlína, 2012, v. 25 cm, značeno Fürst 2012

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Postava

    Položka č.: 241927

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 18:37

    reliéf, patinovaná sádra, 23 x 11 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Budoucí dobyvatelé – Uvědomělý

    Položka č.: 241926

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 18:36

    patinovaná sádra, v. 26 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Dvě postavy

    Položka č.: 241924

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 18:34

  • P. Zdeněk

    Zelená krajina

    Položka č.: 241905

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 18:15

    olej, monotyp, 14 x 10 cm, sign. LD P. Zdeněk, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4*** Historie příhozu

  • P. Zdeněk

    Torzo

    Položka č.: 241904

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 18:14

    olej, monotyp, 14 x 10 cm, sign. DU P. Zdeněk, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Samota v okně

    Položka č.: 241900

    Vyvolávací cena: 750 CZK (27 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 18:10

    Aktuální cena: 750 CZK (27 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Strom

    Položka č.: 241895

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 18:05

    kombinovaná technika, papír, 1981, 24,5 x 24,5 cm, sign. PD J. Souček 81, č. 7/60, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar