• Miroslav Gemrot

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 243693

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 23:36

    litografie, 20 x 13,8 cm, sign. PD Gemrot, č. 1/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Větvička

    Položka č.: 243662

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 23:24

    dřevořez, 27 x 17 cm, značno razítkem PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Příprava na souboj

    Položka č.: 243657

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 23:16

    japonský dřevoryt, 35,3 x 22,7 cm, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    Dvě gejši

    Položka č.: 243655

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 23:12

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Gejša

    Položka č.: 243654

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 23:10

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Klečící dívka

    Položka č.: 242982

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 22:08

    litografie, 1983, 14,3 x 10 cm, sign. PD F. Burant 1983, vydáno společně s básní Exotický parfém od Ch. Baudelaire, vydáno na počest narozenin profesora Františka Buranta, vydal doc. dr. Josef Straka, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, čle…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Brána

    Položka č.: 242977

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 22:02

    akvarel, tisk, papír, 2004, 8,5 x 11,5 cm, nalepeno na papíru, v rozích papíru patrné skvrnky po lepení, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

    Za peníze

    Položka č.: 242975

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 21:58

    dřevoryt, 16,9 x 8 cm, sign. DU , papír uprostřed přeložen: na levé straně grafika, na pravé straně papíru Sonet LXVI od Williama Shakespeara, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

    Sběratel (PF 1940)

    Položka č.: 242757

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 21:12

    litografie, 1939, 14 x 23,8 cm, na grafice tištěný text: Kabinet Krásné knihy přeje Vám šťasnější Nový rok 1940, A. L. Jiroutovi, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Ježíšek s beránkem

    Položka č.: 242714

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 20:58

    dřevoryt, 12 x 8,7 cm, přání k vánocům a novému roku, mírně zažloutlý papír, uprostřed papír přeložen do formy přání (mimo tisk), na levé straně papíru tištěno: Radostné Vánoce a šťastný Nový rok, pod tím perem vepsané věnování, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Kotas

    (1938-2008)

    Závan nového roku

    Položka č.: 242711

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 20:52

    dřevoryt, 19 x 27 cm, sign. PD P. Kotas, Přání k Vánocům; na zadní straně tištěno: Radostné vánoce a vše dobré v novém roce přejí Zbořilovi, papír přeložen jako přání na dvou místech, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Max Švabinský

    Portrét muže

    Položka č.: 243762

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 20:46

    heliogravura, 1909, 34,2 x 28,5 cm, značeno LD v tisku MŠvabinský 1909, PD značeno Štenc Praha , při spodním okraji tisku zašpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Max Švabinský

    Bedřich Smetana

    Položka č.: 243761

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 20:44

    heliogravura, 1907, 42 x 32 cm, značeno PN v tisku Švabinský, LD M. Švabinský del 1907, PD Štenc, Praha , na papíře 3 větší zahnědlé skvrny, horní okraj papíru chybí, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • B. Rotluf

    Položka č.: 243758

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 20:38

    tempera, papír, 1932, 34,5 x 49 cm, sign. PD B. Rotluf, vzadu popsáno: B. Rotluf, Berlin 1932, v rozích patrné dírky po špendlících, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Výjevy z Plzně

    Položka č.: 243747

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 20:16

    tisk, 10 x 26 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jindřich Schmidt

    (1897-1984)

    Petr Bezruč

    Položka č.: 243741

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 20:04

    lept, 1957, 8 x 5,5 cm, sign. PD J Schmidt, antiqari.at Radhošťská, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Jindřich Schmidt

    (1897-1984)

    Portrét muže

    Položka č.: 243740

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 20:02

    ocelorytina, 6,1 x 4,8 cm, sign. DU Jindra Schmidt, antiqari.at Radhošťská, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Skály

    Položka č.: 243737

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 19:56

    lept, 1941, 17,6 x 23,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka , při okraji mírně zažloutlý papír, na okraji mimo tisk místy zašpiněno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Toyen

    (1902-1980)

    Oko

    Položka č.: 243728

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (82 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 19:38

    zinkografie, 23,5 x 16,5 cm, značeno na kameni LD Toyen, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (82 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Vyzařování

    Položka č.: 243724

    Vyvolávací cena: 580 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 19:30

    slepotisk, 19 x 14,5 cm, sign. PD Válek, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 580 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Kůň

    Položka č.: 243719

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 19:20

    suchá jehla, 17,1 x 18,8 cm, značeno PD tisk D. Reynek, rám, 16/35, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Žebřík

    Položka č.: 243718

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (97 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 19:18

    suchá jehla, 29 x 18,3 cm, značeno PD tisk D. Reynek, rám, 12/20, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

    Aktuální cena: 3.600 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Poisat

    Položka č.: 243717

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 19:16

    suchá jehla, 19,1 x 15,5 cm, značeno PD tisk D. Reynek, papír na několika místech mimo tisk drobně poškozen, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

  • Adamír Macháček

    Kůň s pluhem

    Položka č.: 243716

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 19:14

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

    Dobrý vitr

    Položka č.: 243714

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 19:10

    Aktuální cena: 101 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Pražský hrad a podhradí v zimě

    Položka č.: 244522

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 18:42

    litografie, 1948, 49,5 x 37.5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, rám drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Kostel sv. Salvátora

    Položka č.: 244524

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 18:38

    litografie, 1948, 36,5 x 48,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Dítě a hračky

    Položka č.: 244525

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 18:36

    lept, 14 x 9,5 cm, sign. PD Emilie Tomanová, rám, autorský tisk, rám drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Senoseč

    Položka č.: 244538

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 18:10

    dřevoryt, 1926, 24,5 x 34 cm, sign. PD A. Majer, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Iveta Bělinová

    (1964)

    Slunce

    Položka č.: 241103

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2020 20:46

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)