• Václav Hakl

    Karlovarský motiv

    Položka č.: 242482

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 20:46

    serigrafie, 1978, 24,5 x 14,3 cm, sign. PD Hakl 78, č. 95/100, papír na levém okraji (mimo tisk) natržen 1cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 243410

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 20:36

    slepotisk, 19,5 x 10 cm, značeno razítko PD razítkem autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 243409

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 20:34

    slepotisk, 15 x 10 cm, značeno razítko PD razítkem autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 243407

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 20:30

    slepotisk, 15,5 x 10,5 cm, značeno razítko PD razítkem autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    S matkou

    Položka č.: 243405

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (82 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 20:26

    litografie, 1972, 46 x 33,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1972, rám, č. 8/30, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (86 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Sv. František

    Položka č.: 243401

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 20:18

    suchá jehla, 19,2 x 14,3 cm, pozdější otisk z původní desky, papír na několika místech mimo tisk zašpiněn, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

    Aktuální cena: 2.600 CZK (97 €)

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    Chrt

    Položka č.: 243399

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 20:14

    tisk, 55,5 x 38,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie

    Aktuální cena: 2.200 CZK (82 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

    U věže

    Položka č.: 243387

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 19:50

    pastel, papír, 49 x 32 cm, v rozích mírně pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Adof Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kůň v podhradí

    Položka č.: 243385

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 19:46

    kolorovaná litografie, 24,5 x 18 cm, značeno na kameni AJ Alex, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Marta Řeřábková

    (1937)

    "U nás v Praze"

    Položka č.: 243384

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 19:44

    litografie, 1980, 23,8 x 49,5 cm, sign. PD Marta Řeřábková 1980, č. 30/100, okolo tisku mírně zažloutlý rámeček, při horním okraji papíru mimo tisk drobné hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Výhled na Prahu (Ex libris R. M. Lewiová)

    Položka č.: 232925

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 23:58

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • J. Horn

    Pražská Loreta

    Položka č.: 232921

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 23:56

    dřevoryt, 7 x 4,5 cm, PD značeno ve štočku JH, z cyklu Praga Caput, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • J. Horn

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 232920

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 23:54

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Princezna se lvem (Exl Dr. Ivo Štěpanovský)

    Položka č.: 232738

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 23:40

    lept, 8,5 x 6,6 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 23/50, antiqari.at Radhošťská, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Rastislav Michal

    Sloup

    Položka č.: 232721

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 23:38

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kormorán

    Položka č.: 232713

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 23:34

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Růže ve váze (Ex libris Jiřiny Černé) II.

    Položka č.: 232691

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 23:32

    ocelorytina, 1944, 1 x 3 cm, sign. DU J.A. Švengsbír, vzadu razítko Jiří A. Švengsbír 1944, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Vedral

    Položka č.: 228152

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 22:54

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Pohled na město (Ex libris Břetislav Peterka)

    Položka č.: 225424

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 22:36

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Věž ( Z mých knih Jára Štrec)

    Položka č.: 225423

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 22:34

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Moravec

    Na dvoře sl. Ullrychové

    Položka č.: 222141

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 22:22

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Kozoroh

    Položka č.: 242466

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 22:02

    ocelorytina, 8,1 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Mnich

    Položka č.: 242454

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 21:38

    litografie, 11,7 xc 8,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Petr Tučný

    Horník (Z Bezručovské knihovny Ing. B. Pračky)

    Položka č.: 242452

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 21:34

    dřevoryt, 1940, 11 x 7,9 cm, sign. PD P. Tučný 40, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Csiby Mihály

    (1922)

    Ježíš (Allelujas Husvetot; Palásthyek)

    Položka č.: 242443

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 21:20

    dřevoryt, 1984, 13 x 6,5 cm, sign. PD Csiby 84, papír na pravém okraji (mimo tisk) otřepen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Na lodích

    Položka č.: 242433

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 21:10

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Vladimír Oppl

    Pamětní medaile k 670. výročí položení základnímo kamene ke Katedrále Sv. Víta

    Položka č.: 242304

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 20:52

    měď, plátováno zlatem, průměr 45 mm, váha 35 g cm, uloženo v plastovém pouzdře, země emitenta: Česká republika, Avers: Umělecké vyibrazení oken a fiál Katedrály sv. Víta, Revers: Výjevy z historie českých zemí, leštěné razidlo, autor návrhu: Vladimír Oppl, vydala Národní pokladnice, přiložen certif…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Národní pokladnice

    Pamětní medaile k příležitosti výročí korunovace Karla IV. císařem Svaté říše římské

    Položka č.: 242303

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 20:50

    měď, zušlechtěno ryzím zlatem 999/1000, průměr 45 mm, váha 34 g cm, uloženo v plastovém pouzdře, země emitenta: Česká republika, vydala Národní pokladnice, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Eugéne Ciceri

    (1813-1890)

    Village prés de Canton

    Položka č.: 241003

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 20:32

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Eugéne Ciceri

    (1813-1890)

    Temple et Canal de Honan

    Položka č.: 241002

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 20:30

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)