• Karel Demel

    Muž s kyticí

    Položka č.: 250150

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2020 18:32

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Karel Demel

    Hudba

    Položka č.: 250149

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2020 18:31

  • Karel Demel

    Šachová partie

    Položka č.: 250147

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2020 18:29

    lept, 1987, 48,5 x 62 cm, PD K. Demel 87, rám, 88/120, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Jiří Brázda

    Položka č.: 250129

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2020 18:11

    kombinovaná technika, lept, 11,7 x 9,8 cm, sign. DU Jiří Brázda, č. 34/100, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Tulipány

    Položka č.: 250124

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2020 18:06

    litografie, 24,5 x17 cm, LD C. Bouda, rám, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Milan Bauer

    Jonášova velryba

    Položka č.: 250097

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2020 17:39

    lept, 17,2 x 24 cm, sign. DU Milan Bauer, a.t., antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Ostrov

    Položka č.: 250095

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2020 17:37

    olej, vosk, bambusový papír, 2019, 100 x 70 cm, sign. PD TADE 2019, Originální malba na bambusovém papíru. Autor zde testuje možnosti improvizace. Námět obrazu vzniká v průběhu tvorby. Je to hra, kde výsledný obraz je neočekávaný, pocházející z podvědomí., Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Holla…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Kamila Ženatá

    Kapky

    Položka č.: 250065

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2020 17:06

    suchá jehla, 1990, 65 x 50 cm, sign. PD Kamila Ženatá 90, č. 13/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Zdeněk Mézl

    Boj o katedrálu

    Položka č.: 250058

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2020 16:59

    dřevoryt, 47,5 x 35,5 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Položka č.: 250024

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2020 16:25

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Prst

    Položka č.: 249994

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 19:15

    litografie, 1985, 50 x 40 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1985, plátěná pasparta, bez skla, č. 41/80, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Tomáš Bím

    Studna

    Položka č.: 249986

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 19:07

    litografie, 27,2 x 16,5 cm, sign. PD Bím, č. 77/120, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Kostky

    Položka č.: 249985

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 19:06

    litografie, 1979, 22 x 15,7 cm, sign. PD Tomáš Bím 79, č. 6/75, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Tomáš Bím

    Míč

    Položka č.: 249984

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 19:05

    litografie, 2000, 20,5 x 13,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 00, rám, autorský tisk, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Pouť (Z cyklu Plácky)

    Položka č.: 249977

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:58

    litografie, 1980, 27 x 16 cm, sign. PD Tomáš Bím, č. 12/30, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 249973

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:57

    linoryt, 1969, 49 x 41 cm, sign. PD Liesler 69, archivní tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Karel Demel

    Pocta Gustavu Mahlerovi III.

    Položka č.: 249972

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:53

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Karel Demel

    Přenos

    Položka č.: 249971

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:52

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Karel Demel

    Pražské Jaro

    Položka č.: 249970

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:51

  • Karel Demel

    Nevím

    Položka č.: 249969

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:50

  • František Burant

    (1924-2001)

    Nemocná zem II.

    Položka č.: 249966

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    suchá jehla, 1992, 59,5 x 89 cm, sign. PD F. Burant 1992, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Martin Šimeček

    Evidentně lidé

    Položka č.: 249937

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:18

    akryl, plátno, 2019, 40 x 50 cm, sign. LD Martin Šimeček 2019, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Kamila Ženatá

    Krokodýlí tanec

    Položka č.: 249930

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:11

    olej, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. zezadu Kamila Ženatá, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Postava muže

    Položka č.: 249927

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:08

    lavírovaná kresba tuší, papír, 28 x 22 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Klaun a holčička

    Položka č.: 249920

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:01

    olej, plátno, 34,1 x 27,8 cm, sign. PD B. Ullrych, horní a levý okraj plátna lehce otřepen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Ivo Rublič

    (1918-?)

    Dívky na pláži

    Položka č.: 249916

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 18:00

    olej, plátno, 99 x 130,5 cm, sign. PN, rám

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Zátiší s melounem

    Položka č.: 249913

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 17:57

    olej, lepenka, 46,5 x 68,5 cm, rám, vzadu nalepen štítk aukční síně Meissner a Neumann, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

  • Gustav Reiter

    (1895-?)

    Zátiší s vázou růží a ovocem

    Položka č.: 249910

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 17:51

    olej, plátno, 1930, 77,5 x 100 cm, sign. PD G. Reiter 1930, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Arkadij Solovjev

    (1902-1948)

    Krajina u rybníka

    Položka č.: 249904

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 17:48

    olej, plátno, 65 x 105 cm, sign. PD Solovjev, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Alois Moravec

    Selka

    Položka č.: 249902

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 17:46

    olej, překližka, 50 x 39 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu