-
Jan Dědina
(1870-1955)
Kresby a pohlednice
No.: 779Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
tužka, papír, tisk, 34 x 24 cm, 2x sign. kresba J. Dědina, 3x pohlednice, 2x portrétní fotografie autora, vše kromě měnší kresby nalepeno na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Zenisek, J. V. Myslbek and M. Pirner, member of The Union of Fine Artists
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Wenig
(1874-1940)
Korespondence
No.: 796Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
4x dopis, 18 x 19 cm, 3x ručně psaný dopis s podpisem a vizitka A. Wenig, 1x ručně psaný a podepsaný pohled Josef Wenig (malíř, ilustrátor, jevištní a kostýmní výtvarník), dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Adolf Šubert
(1849-1915)
Dopis s podpisem
No.: 797Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
dopis, 17 x 11 cm, ručně psaný a podepsaný dopis F. A. Šubert, 10. srpen 1915, dobrý stav, portrétní kabinetní fotografie F. A. Šubert z ateliéru Josef Fiedler, perforováno ve spodní části , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Fučík
(1890-1955)
Dopis a kresby
No.: 798Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
2x kresba, rukopis, 22 x 17 cm, 2x sign. kresba J. Fučík (Paris 1925, V. K. Blahník režíruje v Litoměřicích Plukovníka Švece), 1x ručně psaný a podepsaný dopis, pův. obálka, adresát V. K. Blahník, volné listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Rukopis s podpisem
No.: 799Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
rukopis, linoryt, 21 x 15 cm, rukopis s podpisem, sign. linoryt na výstavním programu, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of Fine Artists…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
více autorů
Památník zdravotní sestry československých legií Marie Dostálové
No.: 800Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
památník, 24 x 19 cm, cca. 500 podpisů, památník obsahuje podpisy čs. legionářů, armádních důstojníků, politiků, veřejně známých osobností, osobností ruské emigrace, členů sjezdů zdravotnických organizací., podepsaní: Tomáš G. Masaryk, Alice Masaryková, gen. Stanislav Čeček, Radola Gajda, Hugo Vojta…
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Nebeský
(1880-1944)
Rukopis s podpisem
No.: 773Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
rukopis, papír, 7 x 12 cm, rukopis s podpisem na papírové kartě, karta i přiložená fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Říha
(1907-1987)
Podpis
No.: 774Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
podpis, papír, 34 x 24 cm, podpis na papíře, přiložená fotografie nalepena, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Marysko
(1915-1988)
Rukopis s podpisem
No.: 775Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
podpis, papír, 33 x 24 cm, rukopis s podpisem na papíře, přiložená fotografie nalepena jen v horní části, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adina Mandlová
(1910-1991)
Konvolut materiálů
No.: 781Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
., konvolut obsahuje: zkorigovanou strojopisnou verzi dopisu dětem pravděpodobně z Domova spisovatelů v Dobříši, kde pobývala ve stáří v letech 1990-91, s vlastnoručními vpisky a podpisem Adina, obálka přiložena; vánoční přání Janu Domabylovi a jeho manželce Shildě z roku 1983, signováno Ben + Adina…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Hanuš Bohman
(1903-1980)
Svatopluk Šebek
No.: 782Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
uhel, akvarel, papír, 34 x 24 cm, sign. kresba H. Bohman, r. 1976, portrétován S. Šebek, nymburský botanik a muzejní pracovník (1926 - 1996), dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 817Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
dopis, 1955, Rukopisný dopis s podpisem z 30.V.1955, v původní obálce, reprodukce autorovy kresby na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Preisler and J. Stursa at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Associat…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
C.F. Merckel
Václav Kliment Klicpera
No.: 802Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
rytina, 9 x 8 cm, rám, podpis V.K. Klicpery pod portrétem, poškozený papír,na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Boudník
(1924-1968)
Dopis Prokopu Tomanovi ml. s přiloženou grafikou
No.: 803Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
dopis, 1958, Rukopisný dopis s podpisem z 5.11.1958 o exposionalismu a aktuálním stavu výtvarného umění v zemi, v původní obálce, strojopisný signovaný text Humánní abstraktní obraz a způsob nazírání na tento druh tvorby; přiložena aktivní grafika V prostoru bez zemské tíže ve formátu 7,7 x 10,5 cm,…
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
-
Paul Claudel
(1868-1955)
Dopis Zdeňce Braunerové z r. 1909 z Paříže
No.: 804Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
dopis, 1909, Rukopisný dopis ve francouzštině s podpisem z roku 1909, obálka s popisem pochází z knihovny Prokopa Tomana, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
-
Vítězslav Novák
(1870-1949)
Fotografie s podpisem
No.: 791Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
podpis, fotografie, 13,5 x 8,5 cm, 1x fotografie s podpisem a štítek s podpisem, nalepeno na papíře, 1x volná podepsaná fotografie, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
-
Ema Destinová
(1878-1930)
Fotografie s podpisem
No.: 790Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
podpis, fotografie, 13,5 x 8 cm, podpis na fotografii E. Destinnová, r. 1925, foto Ionka, Zagreb, zadní strana nese zbytky nalepeného papíru, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Kubelík
(1880-1940)
Fotografie s podpisem
No.: 786Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
2x podpis, 23,5 x 17 cm, fotografie umělce s věnováním a podpisem, podpis na pap. kartičce nalepené na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Bohuslav Foerster
(1859-1951)
2x rukopis s podpisem
No.: 785Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
tuš, papír, 34 x 24 cm, rukopis s podpisem a přiloženou pohlednicí nalepen na papíře, volná pohlednice s rukopisem a podpisem, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
-
Jindřich Jindřich
(1876-1967)
Konvolut podpisů
No.: 784Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
tuš, papír, 34 x 24 cm, soubor podpisů hudebního skladatele Jindřicha Jindřicha, 3x rukopis s podpisem na pap. kartičce, 1x podepsaná kabinetní fotografie, 2x přiložená fotografie, vše nalepeno na papíře, 1x přiložená volná pohlednice s rukopisem a podpisem, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážd…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Černý
(1929-2001)
Rukopis s podpisem
No.: 783Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
rukopis, papír, 33 x 24 cm, rukopis s podpisem na velném listu, fotografie a pozvánka k výstavě nalepeny, r. 1971, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Souborná výstava (Dílo z let 1905-1940)
No.: 279Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
katalog, podpis J. Zrzavého na ob., vyd. Výstavní síň Svazu českého díla, Praha, 1940, texty J. Pečírka a A. Friedl, pův. sešit, 32s. (z toho 13s. soupisu díla), lehce vyšisované okraje, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the g…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Milan Bauer
(1963)
Anatomia Gramatika
No.: 441Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, lept, 22 x 14 cm, sign. DU Milan Bauer 2008, Edice Duo, v červnu 2006 vydal G. Slanicay a Z. Šíma, v počtu 100 ks, tento má číslo 71. Grafická úprava obálky J. Salajka.
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Demel
(1942)
Charles Baudelaire: Květy zla
No.: 448Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 1998, vše signováno, soubor 6 grafických listů K. Demela, vydal Kniha, grafika, bibliofilie v Praze 1998 v počtu 150ks, v tomto případě se jedná o autorský tisk. Vydavatelé J. Runštuk a Karel Žižkovský. Sobor o rozměrech 37 x 23,5 je uložen v měkkých deskách, the disciple of prof. Z. Sk…
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ján Poničan
(1902-1978)
Póly
No.: 762Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 1. vydání básnické sbírky, obálka Št. Bednár, 61. sv. edice EMSA (Edície mladých slovenských autorov), vydalo L. Mazáč, Praha - Bratislava 1937, pův. brož, 76s.,nerožřezáno, hřbet poškozený a odřený, desky zašlé, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Jaroslav Durych: Sedmikráska
No.: 757Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, podpis autora, titul. list a obálka K. Svolinský, vydal Lad. Kuncíř, Praha 1927, Ex. 56/100, z knihovny Ant. Grimma, vevázaná obálka, 173 s., karton vazba v papírovém přebalu, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Jan Křtitel
No.: 440Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 1988, vše sign. PD J. Pileček 88, rozměr souboru 42,5 x 30,5, Edice Biblos, velká řada sv. 6, soubor obsahuje 8 originálních leptů Jindřicha Pilečka. Pro své přátele připravil J. Runštuk a K. Žižkovský v roce 1988. Tento svazek má číslo 49/100, the disciple of prof. K. Svolinsky, member…
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Manojlín
(1972)
Živly
No.: 439Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, soubor 4 linorytů - Oheň, Vítr, Voda, Vzduch. Vše signováno PD Martin Manojlín 2023, vše autorský tisk. Uloženo v papírovém obalu., the disciple of prof. M. Michalek and A. Kracmar
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Malý
(1874-1935)
Krásy republiky Československé
No.: 558Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 1919-1923, 52 x 36,5 x 4,5 cm, V tvrdých kartonových deskách je uloženo 110 reprodukcí dle originálu Václava Malého zachující městské a krajinné výjevy z Prahy, Čech, Moravy a Slovenska. Slovem doprovází Dr. K. Herain a Dr. F.X. Harlas (tato textová část chybí, reprodukce jsou v komplet…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Krejčí
(1942)
E. A. Poe: Havran Krkavec
No.: 557Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 31 x 21 cm, 4x bar. litografie J. Krejčí, typo. úprava Vlad. Viener, překlad V. Nezval a M. Macek, vydala Nadace Lyry Pragensis, 74. sv. edice Polyhymnia, Praha 1993, ex:. aut. list., na papíře van Galeder simili japon, 44 s., brož., výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED