• Jiří Načeradský

    V zajetí kudlanky

    No.: 16

    Auction price: 3.800 CZK (141 €)

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:15

    litografie, 2010, 32,5 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 3.800 CZK (141 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě kudlanky

    No.: 17

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:16

    akvarel, tuš, papír, 2006, 33,5 x 48 cm, sign. DU Načeradský 2006, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Trojice

    No.: 18

    Auction price: 3.500 CZK (130 €)

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:17

    litografie, 2010, 28 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 3.500 CZK (130 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvojice

    No.: 19

    Auction price: 3.200 CZK (119 €)

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:18

    litografie, 2010, 32,5 x 38 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 3.200 CZK (119 €)

  • Jiří Načeradský

    V běhu

    No.: 20

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:19

    litografie, 2010, 31,5 x 42 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Muž

    No.: 21

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:20

    litografie, 2010, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Rozhovor

    No.: 22

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:21

    litografie, 2010, 38 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Dvě ženy

    No.: 23

    Auction price: 3.000 CZK (112 €)

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:22

    litografie, 2010, 32,5 x 50 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 3.000 CZK (112 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    No.: 24

    Auction price: 2.800 CZK (104 €)

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:23

    litografie, 2009, 38 x 48 cm, sign. DU Načeradský 2009, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.800 CZK (104 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž s drinkem a cigaretou

    No.: 25

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:24

    akvarel, tuš, papír, 2005, 42 x 29,5 cm, sign. PN Načeradský 2005, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Návštěva

    No.: 26

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:25

    akvarel, tuš, papír, 1998, 42 x 30 cm, sign. PD Načeradský 98, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Dirigent

    No.: 27

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:26

    akvarel, pastel, tuš, 2004, 32 x 50 cm, sign. PD Načeradský 2004, oboustranná kresba, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Devět Venuší

    No.: 28

    Auction price: 2.200 CZK (82 €)

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:27

    akvarel, tužka, papír, 1993, 29,7 x 42 cm, sign. PD Načeradský 93, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.500 CZK (93 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    No.: 29

    Auction price: 1.900 CZK (71 €)

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:28

    litografie, 2009, 34,2 x 44 cm, sign. LD Načeradský 2009, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 1.900 CZK (71 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka II.

    No.: 30

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:29

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Deset Venuší

    No.: 31

    Auction price: 1.800 CZK (67 €)

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:30

    akvarel, tužka, papír, 1995, 23,4 x 31,7 cm, sign. PD Načeradský 95, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.000 CZK (75 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž s drinkem

    No.: 32

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:31

    akvarel, tužka, papír, 2005, 23,9 x 31,8 cm, sign. PD Načeradský 2005, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Jiří Načeradský

    No.: 33

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:32

    tuš, papír, 1992, 29,5 x 42,1 cm, sign. PD Načeradský 92, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.600 CZK (97 €)

  • Jiří Načeradský

    Čtyři akty

    No.: 34

    Auction price: 1.400 CZK (52 €)

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:33

    lept, 1961, 24 x 31, 5 cm, sign. PD Načeradský 61, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Zvířátka

    No.: 35

    Auction price: 15.000 CZK (556 €)

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:34

    akvarel, papír, 1979, 58 x 40,5 cm, sign. LD Načeradský 79, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 15.000 CZK (556 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě tanečnice

    No.: 36

    Auction price: 17.000 CZK (630 €)

    Planned termination: 08. 07. 2020 18:35

    akvarel, papír, 1977, 59 x 41 cm, sign. PD Načeradský 77, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 17.000 CZK (630 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Salvádor Dalí, Paris 1969 (s hůlkou)

    No.: 58

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 20:00

    autorizovaný C-print , 1969, 21 x 29,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci dě…

    Current price: 350 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Salvádor Dalí, Paris 1969 (s vlastní fotografií)

    No.: 59

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 20:01

    Current price: 550 CZK (21 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Salvádor Dalí, Paris 1969 (podpis)

    No.: 60

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 20:02

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID9**4 History of bids

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Salvádor Dalí, Paris 1969 (s vajíčkem)

    No.: 61

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 20:03

    Current price: 600 CZK (23 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Salvádor Dalí, Paris 1969 (s kostlivcem)

    No.: 62

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 20:04

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Louis Armstrong, Praha 1965

    No.: 63

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 20:05

    autorizovaný C-print , 1965, 17,2 x 23,8 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci …

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Jana Brejchová, 1967

    No.: 64

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 20:06

    autorizovaný C-print , 1967, 17,4 x 24 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci dě…

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Bohumil Hrabal, Libeň 1962

    No.: 65

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 20:07

    autorizovaný C-print , 1962, 17,7 x 24,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci …

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Bohumil Hrabal v Kersku, 1972 (s kopretinami)

    No.: 66

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 20:08

    autorizovaný C-print , 1972, 24,1 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci …

    Current price: 150 CZK (6 €)