• Jaroslav Valečka

    (1972)

    Balvany

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 17:05

    litografie, 2009, 46 x 63 cm, sign. PD J. Valečka, rám, č. 25/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Půlměsíc

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 17:06

    litografie, 2008, 26 x 32 cm, sign. PD J. Valečka, rám, č. 10/120, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Smuteční pochod

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 17:07

    litografie, 2007, 15,5 x 34 cm, sign. PD J. Valečka, rám, č. 13/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nad městem

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 17:08

    litografie, 2011, 31 x 54 cm, sign. PD J. Valečka 90/150, č. 90/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Záře

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 17:09

    olej, plátno, 2017, 40 x 90 cm, sign. vzadu J. Vale 2017, lišta, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Měsíc nad městem

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 17:10

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Červený kouř

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 17:11

    litografie, 2011, 28 x 52 cm, sign. PD J. Valečka, č. 64/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nad městem

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 17:12

    litografie, 2011, 31 x 54 cm, sign. PD J. Valečka, č. 148/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Závrať

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 17:13

    litografie, 2007, 32,9 x 44,3 cm, sign. PD J. Valečka, rám, č. 15/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Trojice

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 17:14

    litografie, 2009, 38 x 26 cm, sign. PD J. Valečka , rám, č. 114/120, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Kometa

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 17:15

    litografie, 2010, 18 x 28,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 28/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Silvestr

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 17:16

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Jezero

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 15. 12. 2020 17:17

    litografie, 2009, 42 x 57 cm, sign. PD J. Valečka AT, rám, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Betlém

    Položka č.: 384

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2021 17:00

    papírový betlém, 33,5 x 45 cm, vyd. Charita Praha, čtyři archy, papír, nevystříháno, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v pozdně romantickém stylu, přičemž vycházel z odkazu Josefa Mánesa, po…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Černý

    Český Betlém z Benátek nad Jizerou

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2021 17:01

    betlém, 30 x 22 cm, papírový betlém, rozstříhaný, nesestavený, vydal Lesní ateliér Kuba, Sadská, laminované desky, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Hála

    (1890-1959)

    Važecký bethelem

    Položka č.: 373

    Plánované ukončení: 05. 01. 2021 17:02

    papírový betlém, vyd. Mladá Léta, Bratislava, r. 1990, jeden z málo slovenských vystřihovacích betllémů, v pozadí Tatry a postavy v lidových krojích, druhé vydání od roku 1931, polystyrenový podklad, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

  • Jaroslav Herain

    Betlém z Neratova

    Položka č.: 376

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2021 17:03

    papírový betlém, postavičky na polystyrenovém pokladu, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Helena Horálková

    Východočeský betlém

    Položka č.: 379

    Plánované ukončení: 05. 01. 2021 17:04

    papírový betlém, vyd. M. Baše, Praha, 1997, lidové kroje kraje Vysočiny, polystyrenový podklad, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Kotyšan

    Kolorovaný venkovský Betlém

    Položka č.: 382

    Plánované ukončení: 05. 01. 2021 17:05

    papírový betlém, rok 2009, nová kolorovaná verze původní čenobílé vydané Vilímkem, velmi pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Velký orientání betlém

    Položka č.: 369

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2021 17:06

    rozkládací betlém, reprint původního vydání z roku 1974, natrčený výjev tří králů, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Betlém - Karlův most - malý formát

    Položka č.: 368

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2021 17:07

    rozkládací betlém, vyd. Vyšehrad, Praha, 1983, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Betlém - Karlův most

    Položka č.: 367

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2021 17:08

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Lidové jesličky

    Položka č.: 366

    Plánované ukončení: 05. 01. 2021 17:09

    rozkládací betlém, 60 x 26 cm, vyd. 1990 ?, chybí postavičky Tří králů, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Betlém Gloria in exelsis deo

    Položka č.: 365

    Plánované ukončení: 05. 01. 2021 17:10

    rozkládací betlém, vyd. Ars foreign, uvolněn obrázek průvodu s flétnistou, komenta na volno, jinak pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Lidové jesličky

    Položka č.: 306

    Plánované ukončení: 05. 01. 2021 17:11

    rozkládací betlém, 60 x 26 cm, vyd. Orbis, Praha, 1968, chybí volné postavičky tří králů, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Orientální Betlém

    Položka č.: 275

    Plánované ukončení: 05. 01. 2021 17:12

    rozkádací betlém, 15 x 42 cm, značeno LD v tisku VKubašta, r. 1968, chybí volné postavičky andílků a vánočního stromku, dobrý stav, natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Český Betlém

    Položka č.: 372

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2021 17:13

    rozkládací betlém, vyd. Panorama, Praha, 1992, 2. vydání, reprint vydání z roku 1952, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Lidový Betlém

    Položka č.: 371

    Plánované ukončení: 05. 01. 2021 17:14

    rozkádací betlém, vyd. Panorama, Praha, 1992, vystříháno ke složení, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Betlém Josefa Lady

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2021 17:15

    betlém, 19 x 48 cm, vysekaný, jednoduše sestavitelný, laminovaný karton, bez výrazného poškození, nedostatek podstavců pro postavičky , Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Betlém

    Položka č.: 370

    Plánované ukončení: 05. 01. 2021 17:16

    rozkládací betlém, bez nakladatelských údajů, velmi pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)