-
Ondřej Coufal
(1979)
Domluva
No.: 153Auction price: 6.900 CZK (288 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:32
olej, sololit, 58,5 x 38 cm, sign. PD O. Coufal, rám,
Current price: 6.900 CZK (288 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Filip Švehla
(1991)
Interruption
No.: 154Auction price: 18.000 CZK (750 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:33
akryl, sololit, 2023, 36 x 28 cm, sign. vzadu Švehla 23, Filip Švehla absolvoval Akademii výtvarných studií v ateliérech malířství I u Jiřího Sopka a malířství III u Michaela Rittsteina. Jeho tvorba se však od figurálního ladění díla jeho učitelů obrátila směrem k abstrakci, a tou se zabývá dodnes. …
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Heres
(1992)
Póza II
No.: 155Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:34
akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jan Heres 2023, Jan Heres studoval na Akademii výtvarných umění v Praze nejdříve v ateliéru malířství I u Jiřího Sopka (2015–16) a posléze v ateliéru malířství III u Michaela Rittsteina. Svou tvorbu nadále posouval skrze stáže a rezidence v zahraničí. V…
Current price: 45.000 CZK (1.875 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Lukáš Karbus
(1982)
Rajská zahrada
No.: 156Auction price: 20.000 CZK (834 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:35
akryl, plátno, 2005, 95,5 x 110,5 cm, sign. vzadu Karbus 2005
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Pražan
(1979)
Bez názvu
No.: 157Auction price: 13.900 CZK (580 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:36
olej, plátno, 2009, 111 x 190 cm, sign. vzadu Pražan 09
Current price: 13.900 CZK (580 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Toul
(1983)
Cyklista (z cyklu Obzory)
No.: 158Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:37
tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Toul
(1983)
Rozmazanost oválového běžce
No.: 159Auction price: 6.500 CZK (271 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:38
tempera, tuš, tužka, 2023, 59,4 x 42 cm, sign. PD mallo, rám
Current price: 6.500 CZK (271 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Rudolf Kudrnáček
(1949)
Zelený obelisk
No.: 160Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:39
akryl, plátno, 2015, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2015, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Rudolf Kudrnáček
(1949)
Hory
No.: 161Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:40
akryl, plátno, 2016, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2016, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Rudolf Kudrnáček
(1949)
Bodyguard
No.: 162Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:41
akryl, plátno, 2020, 70 x 70 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Janouškovec
(1961)
Podzim v zahradě
No.: 163Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:42
akryl, plátno, 2021, 43 x 60 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek,
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Janouškovec
(1961)
Za svitu úplňku
No.: 164Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:43
akryl, plátno, 2022, 66 x 71 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek,
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Janouškovec
(1961)
Krajina za ostnatým drátem
No.: 165Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:44
akryl, plátno, 2020, 90 x 85 cm, sign. DU Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek,
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Blažíček Studenecký
(1956)
Svět prázdninový
No.: 166Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:45
akryl, tuš, běloba, papír, 2003, 41 x 58 cm, sign. LD Blažíček Fr., rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivana Fašianoková Rakoušová
Hrátky v pralese
No.: 167Auction price: 40.000 CZK (1.667 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:46
akryl, akvarelový papír, 42 x 50 cm, rám, antireflexní sklo, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 40.000 CZK (1.667 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petra Hřivnáčová
Kudu
No.: 168Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:47
akryl, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. PD P. Hříva 2018, napínací rám, na zadní straně popsáno autorkou, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alice Koch-Gierlichs
(1914-2009)
Vitales Rot
No.: 169Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:48
olej, dřevotříska, 1997, 46 x 60,5 cm, sign. na zadní straně Alice Koch, Alice Koch-Gierlichs (narozena 27. června 1914 jako Alice Gierlichs v Kolíně nad Rýnem; † 21. října 2009) byla německá umělkyně, která dosáhla významu malbou, vitrážemi a mozaikami, ale především tapisériemi. Kromě velkého množ…
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Mrkva
(1989)
Z cyklu Ženy
No.: 170Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:49
olej na papíru adjustovaném na sololitu, 98 x 67 cm, sign. PD MMrkva, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miroslav Štolfa
(1930-2018)
Příboj
No.: 171Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:50
olejový pastel, papír, 2008, 11,5 x 10 cm, sign. DU Miroslav Štolfa 08, rám
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Prášek
(1950)
Pankrác
No.: 172Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:51
akryl, plátno, 1976-X, 100 x 100,5 cm, monogr. LN KP 76, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem, nalepen štítek s popisem, , disciple of Prof. G. Singier at École Nationale Supérieure des Beaux-Arts in Paris, later studied at École des Beaux-Arts St. Ouen
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Hubatka
(1960)
Lesní příhoda
No.: 173Auction price: 5.800 CZK (242 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:52
olej, plátno, 1991, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka 91, klínový rám,
Current price: 5.800 CZK (242 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Libor Jaroš
(1960)
Cologvinten
No.: 174Auction price: 6.500 CZK (271 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:53
olej, plátno, 50 x 50 cm, sign. DU L. Jaroš, studied at The Secondary School in Brno, member of TT club
Current price: 6.500 CZK (271 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Motýl v kostce ledu
No.: 175Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:54
tempera, plátno, 1996, 70,5 x 41 cm, sign. PD Kaiser 96, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vojtěch Kolařík
(1938)
Žena s papouškem
No.: 176Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:55
pastel, akvarel, papír, 2014, 46 x 30 cm, sign. LD Kolařík 2014, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Bedřich Soukup
(1926-2004)
Ležící akt
No.: 177Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:56
olej, karton, 2000, 50 x 70 cm, sign. LD VSoukup 00, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID5**7 History of bids
-
Zdeněk Adamec
(1934-2017)
Zamilovanost
No.: 178Auction price: 23.500 CZK (980 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:57
olej, plátno, 63,5 x 48,5 cm, sign. LD Adamec, rám,
Current price: 23.500 CZK (980 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Barbora Pejšková
(1979)
Cesta
No.: 179Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:58
akryl, plátno, 2020, 100 x 120 cm, sign. PD Pejšk 20, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez ohl…
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Barbora Pejšková
(1979)
Bez názvu
No.: 180Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:59
akryl, plátno, 2020, 120 x 100 cm, sign. PD Pejšk 2020, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez o…
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marek Rozehnal
(1982)
Autoportrét
No.: 181Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:00
akryl, šelak, lepenka, 161,5 x 75 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of Josef Pajas, later of Jitka Svobodová at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiřina Hartingerová
(1941)
Letní volání
No.: 182Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:01
olej, karton, 33 x 48 cm, sign. PD Hartingerová, rám, vzadu štítek Certifikace: Autor ručí za pravost tohoto díla. Dílo bylo vytvořeno pouze v jediném originále
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED