• Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Hrad

    No.: 243372

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:00

    lept, 1923, 30,4 x 22 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek, mírně zažloutlý papír, , the disciple of M. Pirner, M. Svabinsky

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Karel Svolinský

    Prorok

    No.: 243373

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:01

    dřevoryt, 39,5 x 24 cm, sign. PD KSvolinský, při horním okraji papíru mimo tisk zbytky lepenky, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member …

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Mlácení obilí

    No.: 243374

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:02

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Kovář

    (1905-1987)

    Máky

    No.: 243375

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:03

    litografie, 1962, 32,5 x 50 cm, sign. PD Jaroslav Kovář, č. 157/190, mírně zažloutlý papír, při horním okraji skvrna od vody, , studied at the Faculty of Architecture, Brno University of Technology

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Na loďce před Národním divadlem

    No.: 243376

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:04

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Václav Hraba

    Zámek

    No.: 243377

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:05

    serigrafie, 14,8 x 22,5 cm, sign. PD V. Hraba, č. 31/200, při levém okraji mimo tisk hnědá skvrna,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • František Sylva Toman

    (1886-1942)

    Portrét

    No.: 243378

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:06

    akvarel, karton, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD Fr. Sylva. Toman, při okrajích odřený karton,

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908)

    Pražské věže (PF 1972)

    No.: 243380

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:08

    litografie, 28,5 x 8 cm, sign. DU Cyril Chramosta, č. 30/50,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Harmonikář

    No.: 243381

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:09

    litografie, 9,3 x 6,3 cm, sign. DU Čepelák, , the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-1994)

    Most

    No.: 243382

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:10

    litografie, 24,5 x 28 cm, sign. PD JKaiser, č. 42/60, poškozeno - skvrny od vody,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    U řeky

    No.: 243383

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:11

    tuš, akvarel, papír, 20,5 x 28,7 cm, sign. LD F. Emler, LD přípis autora: F. Nekvasilové k dobrému vzpomínání, nalepeno na kartonu, při pravém okraji papíru patrné vytržení z bloku, papír mírně zažloutlý, podkladový karton odřený, , the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine…

    Current price: 600 CZK (23 €)

    Voraři

    No.: 243388

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:12

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Domorodci

    No.: 243389

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:13

    litografie, 1964, 58 x 35 cm, sign. PD Holler 64, č. 6/60, při okrajích papír na několika místech natržen, , the external disciple of prof. Z. Kratochvil, disciple of prof. F. Desnoyer at École des Arts Décoratifs and prof. E. Cami at École des Beaux Arts v Paris, prof. V. Silovsky at The Academy of…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Emanuel Famíra

    (1900)

    Z periferie

    No.: 243390

    Auction price: 1.700 CZK (63 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:14

    tisk, 20,5 x 61,5 cm, sign. PD Famíra, rám, rám poškozen,

    Current price: 1.700 CZK (63 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925)

    Matka

    No.: 243391

    Auction price: 1.100 CZK (41 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:15

    litografie, 1969, 40 x 25,8 cm, sign. PD At. Fuchs 69, rám, č. 58/75, na papíře mimo tisk skvrny od vody, na rámu oděrky,

    Current price: 1.100 CZK (41 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Matka

    No.: 243392

    Auction price: 1.800 CZK (67 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:16

    litografie, 30,5 x 19 cm, , rám, na rámu oděrky, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.800 CZK (67 €)

  • J. Severa

    Kytice růží

    No.: 243393

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:17

    rytina, pigment,překližka, 1942, 51 x 38,8 cm, sign. LD J. Severa 1942, rám, dřevo na několikamístech popraskáno, pravý spodní roh odřený,

  • Stanislav Odvárko

    (1911)

    Jadranské pobřeží

    No.: 243394

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:18

    akvarel, papír, 30,3 x 61 cm, sign. PD S. Odvárko, rám, vzadu nalepen štítek Dílo a razítko ČFVU, na rámu oděrky,

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

    Bodlák

    No.: 243395

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:19

    litografie, 1988, 39 x 14 cm, sign DU,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Polní květina

    No.: 243396

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:20

    litografie, 1988, 38 x 14 cm, sign DU,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Slunečnice

    No.: 243397

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:21

    litografie, 1987, 40 x 28 cm, sign DU,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Ronek

    (1892-?)

    Stromy na břehu

    No.: 243400

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:22

    olej, pastel, papír, 24,8 x 36 cm, sign. PD Ronek, rám, , the private disciple of prof. Reisner and Preisler

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Kampa

    No.: 243402

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:23

    litografie, 24 x 41 cm, sign. PD Karel Müller, rám, č. 27/200, , the disciple of prof. M. Svabinsky, V. Bukovac and J. Obrovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 900 CZK (34 €)

    Kytice pivoněk

    No.: 243406

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:24

    olej, plátno, 48,5 x 58,3 cm, LD. monogr Fr. N., rám, na rámu drobné oděrky,

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    No.: 243408

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:25

    slepotisk, 16,5 x 10,5 cm, značeno razítko PD razítkem autora,

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    No.: 243411

    Auction price: 450 CZK (17 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:26

    slepotisk, 16 x 10,5 cm, sign. PD Válek, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 450 CZK (17 €)

  • Hiroshige Utagawa

    (1797-1858)

    Výprask

    No.: 243646

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:27

    dřevoryt, 33,6 x 22 cm, značeno LD razítko, rám, restaurováno, rám poškozen,

  • Hiroaki Takamashi

    (1871-1944)

    Gejši

    No.: 243647

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:28

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Kabuki bojovník _Meiji

    No.: 243648

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:29

    japonský dřevoryt, 35 x 24 cm, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír,

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Bojovník

    No.: 243649

    Planned termination: 21. 07. 2020 11:30

    japonský dřevoryt, 35 x 21,8 cm, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír,