• Národní pokladnice

    Medaile k výročí založení Univerzity Istropolitany v Bratislavě

    No.: 242306

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:30

    měď, zušlechtěno zlatem, průměr 45 mm cm, uloženo v plastovém pouzdře,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Národní pokladnice

    Franc II.

    No.: 242307

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:32

    měď, zušlechtěno ryzím stříbrem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře a schránce na míru, země emitenta: Česká republika, vydala Národní pokladnice,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Obálka Litograph II

    No.: 242359

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:34

    litografie, 32,5 x 53 cm, původní litografie, původní obálka, při okrajích zažloutlý, na horním okraji otřepený papír, hřbet lehce zažloutlý,

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Les Musiciens Vagabonds

    No.: 242360

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:36

    litografie, 31,5 x 24 cm,

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Gaston de Latenay

    (1859-1943)

    Přístav

    No.: 242362

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:38

    barevný dřevoryt, 1898, 25,5 x 22 cm, PD monogr. ve dřevě GL 98, papírová pasparta, Ilustrace: Homér, Nausikaa, 1898, levý okraj a část horního okraje lehce ušpiněná,

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Fritz Silberbauer

    (1883-1974)

    Garten im Sonnenschein - Zahrada v Sonnenschein

    No.: 242374

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:40

    lept, 13 x 16,5 cm,

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Eduard Klika

    Spěv organů

    No.: 242388

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:42

    dřevoryt, 1972, 31 x 20,7 cm, sign. PD Ed. Klika 72, lehce zažloutlý papír, spodní okraj papíru lehce ušpiněn,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • A. Václav Mašek

    U stolu

    No.: 242398

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:44

    tužka, pero, papír, 16 x 10 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Děti s kuřátky

    No.: 242399

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:46

    tužka, papír, 22,5 x 32 cm, lehce ztažloutlý, zašlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Plačící děvče

    No.: 242400

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:48

    pero, papír, 16,9 x 33,5 cm, lehce zašlý papír, horní levý roh papíru pokrčen,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Přepadení (návrh ilustrace)

    No.: 242401

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:50

    tuš, papír, 21 x 14,9 cm, kresba z obou stran papíru, lehce zašlý papír ,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Opava (návrh ilustrace)

    No.: 242402

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:52

    tuš, papír, 20,5 x 15 cm, na spodním okraji papíru rúžové skvrnky od barvy,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Pozor nebezpečí (návrh ilustrace)

    No.: 242403

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:54

    tuš, papír, 14,5 x 12,5 cm, lehce zašlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Raněný (návrh ilustrace)

    No.: 242404

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:56

    tuš, papír, 20,7 x 15 cm, lehce zašlý papír, modrá skvrnka od barvy,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Kytice (PF 1976 Kutálek)

    No.: 242682

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 20:58

    glazovaná hlína, reliéf, 1975, 11,5 x 7 cm, , the private disciple of prof. K. Pokorny

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

    Múza (P. F)

    No.: 242683

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 21:00

    dřevoryt, 1977, 17,3 x 13,9 cm, sign. PD 77, pasparta,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Ondřej Michálek

    Kaderála (PF 1970)

    No.: 242686

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 21:02

    litografie, 1969, 20,5 x 29,5 cm, přáni k novému roku 1970, na pravé straně báseň od Františka Kožíka, papír dvakrát přeložen, , the disciple of prof. V. Zykmunda and E. Ovcacek, member of UVU and The Association of Olomouc Fine Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Ondřej Michálek

    Gotické okno (PF 1968)

    No.: 242687

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 21:04

    litografie, 1967, 10 x 20,8 cm, přáni k novému roku 1968, na pravé straně báseň od Františka Kožíka, papír uprostřed přeložen (mimo tisk), , the disciple of prof. V. Zykmunda and E. Ovcacek, member of UVU and The Association of Olomouc Fine Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Ondřej Michálek

    Pošta (PF 1967)

    No.: 242688

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 21:06

    dřevoryt, 1966, 21 x 8,9 cm, přání k novému roku 1967, na pravé straně papíru báseň od Františka Kožíka, papír uprostřed přeložen (mimo tisk), , the disciple of prof. V. Zykmunda and E. Ovcacek, member of UVU and The Association of Olomouc Fine Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Ondřej Michálek

    Svět za oknem (PF 1963)

    No.: 242689

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 21:08

    litografie, 1962, 20,3 x 8,5 cm, přání k novému roku 1963, na levé straně papíru báseň od Františka Kožíka, , the disciple of prof. V. Zykmunda and E. Ovcacek, member of UVU and The Association of Olomouc Fine Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Ondřej Michálek

    Hodiny na věži (PF 1966)

    No.: 242690

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 21:10

    dřevoryt, 1965, 10,3 x 21 cm, přání k novému roku 1966, na pravé straně báseň od Františka Kožíka, papír mimo tisk uprostřed přeložen, , the disciple of prof. V. Zykmunda and E. Ovcacek, member of UVU and The Association of Olomouc Fine Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Busta dívka (P.F. 1993)

    No.: 242848

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 21:12

    litografie, 1992, 15,5 x 20 cm, sign. PD B. S. Urban, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, constituent member and chairman of …

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Můstek (PF 1963)

    No.: 242849

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 21:14

    suchá jehla, 1962, 10,5 x 8,3 cm, sign. PD Hlinovský, pod horním okrajem nalomený papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Zasněžené chalupy (PF 1966)

    No.: 242850

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 21:16

    litografie, 1965, 6,5 x 9,7 cm, sign. PD Hlinovský 65,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Hlava v turbanu (P.F. 1967)

    No.: 242852

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 21:18

    litografie, 1966, 18 x 12,5 cm, sign. PD B. S. Urban, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, constituent member and chairman of …

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Upřený pohled (P.F. 1981)

    No.: 242853

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 21:20

    litografie, 1980, 20,5 x 12 cm, sign. PD B. S. Urban, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, constituent member and chairman of …

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Peca

    Pražské věže (PF 84)

    No.: 242858

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 21:22

    lept, 1983, 6,4 x 8,4 cm, sign. PD Jiří Peca 83, vepředu perem mimo tisk "PF 84 Hovorka", papír má zezadu malý flíček, , the disciple of prof. F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Zelené listy ( PF 2012)

    No.: 242859

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 21:24

    serigrafie, 2011, 10,3 x 13,5 cm, č. 65/305, vzadu popsáno: PF 2012 Jaroslav, Kateřina, František Dostálovi,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Karel Dlabola

    (1902)

    Pobřeží u Makarsky (P. F. 1967)

    No.: 242864

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 21:26

    litografie, 1969, 11 x 15,5 cm, sign. PD Karel Dlabota , č. 22/55,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1943)

    Zátiší s jablky a hruškami (P. F. 1961)

    No.: 242865

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 06. 2020 21:28

    litografie, 1960, 19 x 13,5 cm, sign. PD L. Stejskal,

    Current price: 100 CZK (4 €)