• Tomáš Bím

    Tuba a rty na náplavce

    No.: 1

    Auction price: 8.000 CZK (297 €)

    Planned termination: 15. 07. 2020 18:00

    akryl, karton, 2001, 24,5 x 17,5 cm, sign. PD Bím 01, rám, the private study

    Current price: 11.000 CZK (408 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Oldřich Kulhánek

    Prohibita

    No.: 1

    Auction price: 130.000 CZK (4.815 €)

    Planned termination: 06. 07. 2020 18:00

    Current price: 130.000 CZK (4.815 €)

  • Oldřich Kulhánek

    The Fall

    No.: 2

    Auction price: 35.000 CZK (1.297 €)

    Planned termination: 06. 07. 2020 18:01

    bibliofilie s 5 původními lepty, 2011, 33 x 24, 2 cm, vše sign. DU Oldřich Kulhánek 2011, rám, 46/80, vydala Daruma Praha 2011, autorem básní je Christos Giannakos (text v řečtině a v angličtině). Cyklus Metamorfózy (česky), ilustrace k řeckým básním The Fall. Příběh pojednává o nekonečných proměnác…

    Current price: 35.000 CZK (1.297 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Hommage to Giuseppe Arcimboldo

    No.: 3

    Auction price: 30.000 CZK (1.112 €)

    Planned termination: 06. 07. 2020 18:02

    lept, 1989, 82 x 52 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1989, rám, č. 71/100, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 30.000 CZK (1.112 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Astronomie

    No.: 4

    Planned termination: 06. 07. 2020 18:03

    lept, 1989, 82 x 52 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1989, rám, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Oldřich Kulhánek

    Parabola no. 1

    No.: 5

    Auction price: 27.000 CZK (1.000 €)

    Planned termination: 06. 07. 2020 18:04

    litografie, 2000, 76 x 54 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 2000, rám, č. 18/100, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 27.000 CZK (1.000 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Parabola no. 2

    No.: 6

    Planned termination: 06. 07. 2020 18:05

  • Oldřich Kulhánek

    Parabola no. 4

    No.: 7

    Planned termination: 06. 07. 2020 18:06

  • Oldřich Kulhánek

    Bude stále těžší vyváznout

    No.: 8

    Auction price: 18.000 CZK (667 €)

    Planned termination: 06. 07. 2020 18:07

    lept, 1969, 25,5 x 49,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, rám, 5/40, list z významného grafického souboru Prohibita. Soubor leptů vznikal na přelomu šedesátých a sedmdesátých let a byl poprvé zveřejněn na Světové výstavě v japonské Ósace. Hned poté je státní bezpečnost zabavila. Nebyly od té doby …

    Current price: 18.000 CZK (667 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Make Up

    No.: 9

    Planned termination: 06. 07. 2020 18:08

    lept, 1968, 41 x 32 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1968, rám, 7/25, list z významného souboru leptů Prohibita (více viz popis k leptu Bude stále těžší vyváznout), Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of …

  • Oldřich Kulhánek

    Super

    No.: 12

    Auction price: 16.000 CZK (593 €)

    Planned termination: 06. 07. 2020 18:11

    lept, 1968, 40 x 20 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1968, rám, č. II 11/30, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 16.000 CZK (593 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Záda

    No.: 13

    Planned termination: 06. 07. 2020 18:12

    lept, 1968, 38 x 20,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1968, rám, č. II 11/30, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Oldřich Kulhánek

    Pocta Markýzi de Sade

    No.: 14

    Auction price: 15.000 CZK (556 €)

    Planned termination: 06. 07. 2020 18:13

    lept, 1970, 36 x 24,7 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1970, rám, č. 28/70, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 15.000 CZK (556 €)

  • L. Kuklík, O. Kulhánek, P. Roučka

    Triptych

    No.: 15

    Auction price: 12.000 CZK (445 €)

    Planned termination: 06. 07. 2020 18:14

    Current price: 12.000 CZK (445 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Apotheosa Karlovy Prahy

    No.: 16

    Planned termination: 06. 07. 2020 18:15

    litografie, 2004, 36,5 x 21,2 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 2004, rám, 5/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Oldřich Kulhánek

    Eroticon

    No.: 17

    Auction price: 10.800 CZK (400 €)

    Planned termination: 06. 07. 2020 18:16

    litografie, 2009, 33 x 22 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2009, rám, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 10.800 CZK (400 €)

    Last auctioneer: ID3**4 History of bids

  • Oldřich Kulhánek

    Eroticon III.

    No.: 18

    Planned termination: 06. 07. 2020 18:17

    Current price: 11.800 CZK (438 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Eroticon V.

    No.: 19

    Planned termination: 06. 07. 2020 18:18

  • Oldřich Kulhánek

    Muž

    No.: 20

    Planned termination: 06. 07. 2020 18:19

    litografie, 2008, 31 x 23 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2008, rám, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Oldřich Kulhánek

    No.: 21

    Planned termination: 06. 07. 2020 18:20

    litografie, 2008, 30 x 22 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2008, rám, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Oldřich Kulhánek

    Hommage à N. Copernicus

    No.: 22

    Planned termination: 06. 07. 2020 18:21

    lept, 1971, 37 x 24,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1971, rám, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Oldřich Kulhánek

    Clown

    No.: 23

    Auction price: 9.800 CZK (363 €)

    Planned termination: 06. 07. 2020 18:22

    litografie, 1996, 27 x 21,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 96, rám, autorský tisk, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 9.800 CZK (363 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Zrození

    No.: 24

    Planned termination: 06. 07. 2020 18:23

    litografie, 2003, 33,5 x 24 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 2003, rám, autorský tisk, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Oldřich Kulhánek

    Oko

    No.: 25

    Auction price: 6.000 CZK (223 €)

    Planned termination: 06. 07. 2020 18:24

    lept, mezzotinta, 1974, 24,5 x 18?8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 74, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 6.000 CZK (223 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Oldřich Kulhánek

    Vltava (Ex libris Agaath van Waterschoot)

    No.: 26

    Auction price: 4.000 CZK (149 €)

    Planned termination: 06. 07. 2020 18:25

    lept, 1997, 13,6 x 8,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1997, pasparta, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 4.000 CZK (149 €)

  • Oldřich Kulhánek

    PF1971

    No.: 27

    Auction price: 2.900 CZK (108 €)

    Planned termination: 06. 07. 2020 18:26

    lept, 1970, 16 x 11 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 70, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.900 CZK (108 €)

  • Oldřich Kulhánek

    PF 1973

    No.: 28

    Auction price: 2.400 CZK (89 €)

    Planned termination: 06. 07. 2020 18:27

    lept, 1972, 11 x 7,5 cm, sign. PD O. Kulhánek, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.400 CZK (89 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Milenci (PF 2002)

    No.: 29

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 06. 07. 2020 18:28

    litografie, 2001, 16,5 x 7,2 cm, sign. DU OKulhánek 2001, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Dvojice ve sklence (PF 2003)

    No.: 30

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 06. 07. 2020 18:29

    litografie, 2002, 11 x 6,3 cm, sign. DU OKulhánek 2002, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Dívka s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    No.: 31

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 06. 07. 2020 18:30

    litografie, 2005, 9,7 x 4,5 cm, DU značeno na kameni O. Kulhánek 2006, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (19 €)