Konvolut Rudého práva z roku 1949

    No.: 261015

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:50

    20x dobový tisk, 1949, 65 x 43 cm, dobový tisk s tématy: Se Stalinem za mír,socialismus a štěstí našeho lidu!, Generální linie IX. sjezdu KSČ - budování a výstavba socialismu v naší vlasti, Zlepšovatelské hnutí v našich závodech roste, K dalším úspěchům v plnění závazků k IX. sjezdu, aj. stav: mírn…

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Konvolut dobového tisku z roku 1945

    No.: 261016

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:51

    25x dobový tisk, 1945, 47 x 33 cm, dobový tisk: Večerní Rudé právo nebo Svobodné slovo, Svobodné slovo, Práce, Mladá fronta, Česká pravda, Právo lidu, Lidová demokracie, stav: mírně opotřebeno, místy potrháno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Konvolut dobového tisku z roku 1946

    No.: 261017

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:52

    12x dobový tisk, 1946, 47 x 33 cm, dobový tisk: Rudé právo, Svobodné slovo, Právo lidu, stav: mírně opotřebeno, místy potrháno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Konvolut kulturního tisku z roku 1945

    No.: 261018

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:53

    14x dobový tisk, 1945, 47 x 33 cm, dobový tisk: Lidová kultura, Týden rozhlasu, Kulturní politika, Filmová práce, MY 45, Česká pravda, Mladá fronta, stav: mírně opotřebeno, místy potháno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Konvolut z protektorátního tisku z roku 1945

    No.: 261019

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:54

    8x dobový tisk, 1945, 47 x 32 cm, dobový tisk: Polední list, Národní politika, Nedělní České slovo,Lidové listy, stav: mírně opotřebeno, místy potrháno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Konvolut z protektorátního tisku z roku 1944

    No.: 261020

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:55

    59x dobový tisk, 1944, 47 x 33 cm, dobový tisk: Polední list, Der neue tag, České slovo, A-zet, Pondělní list, Večer, Národní politika, Lidové listy, Pestrý týden, Národní práce, Svět, stav: mírně opotřebeno, místy potrháno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Konvolut z protektorátního tisku z roku 1942

    No.: 261021

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:56

    45x dobový tisk, 1942, 47 x 33 cm, dobový tisk: Polední list, A-Zet, Národní práce, Svět, Lidové listy, Lidové noviny, Národní politika, Pražský večer, stav: mírně opotřebené, místy potrhané, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Konvolut z protektorátního tisku z roku 1943

    No.: 261022

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:57

    12x dobový tisk, 1943, 47 x 33 cm, dobový tisk: Polední list, České slovo, Lidové noviny, Venkov, Národní politika, Pražský večer, stav: mírně opotřebeno, místy potrhané, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Konvolut z dobového tisku z února 1948

    No.: 261023

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:58

    8x dobový tisk, 1948, 47 x 33 cm, dobový tisk: Práce, Mladá fronta, Svobodné slovo, stav: mírně poškozené, místy protrhané, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Eduard Hnilička

    (1887-1967)

    Malá strana v zimě

    No.: 261024

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 16:59

    dřevoryt, 1952, 17,8 x 11,8 cm, monogr. PD v desce EH 52, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Schulz, Koula and Balsanek at The University of Technology in Prague

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Karlův most v zimě

    No.: 261025

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 17:00

    lept, akvatinta, 28,2 x 20,7 cm, sign. PD V. Röhling, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of F. Zenisek

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Josef Hanka

    (1910)

    Pražské pohledy (kalendář)

    No.: 261026

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 17:01

    12x reprodukce fotografií, 1. polovina 20. století, 23 x 27 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Konvolut map

    No.: 261027

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 17:02

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Kolektiv autorů

    Schul - Atlas über alle Theile der Erde

    No.: 261028

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 17:03

    mapa, 1858, 23 x 16,5 cm, 39 barevných mědirytových map, vazba původní, polokožená, vazba opotřebená, uvolněný hřbet, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Peter Fehr

    (1681-1740)

    Frankfurt

    No.: 261029

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 17:04

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • James Baker Pyne

    (1800-1870)

    Windsorský zámek

    No.: 261030

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 17:05

    litografie, 1858, 28,5 x 44,5 cm, značeno PD na kamení J. B. Pyne, mírně zažloutlý papír s hněndými skvrnkami v rozích papíru pozůstatky skvrn od vody,

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • James Baker Pyne

    (1800-1870)

    Ruiny ve Virginia Water

    No.: 261031

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 17:06

    litografie, 1858, 27,5 x 40 cm, značeno PD na kamení J. B. Pyne, mírně zažloutlý papír, při okrajích zahnědlé skvrnky, LD v rohu pozůstatek skvrny od vody,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • James Baker Pyne

    (1800-1870)

    Nový most ve Windsoru

    No.: 261032

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 17:07

    litografie, 1858, 30 x 41 cm, značeno PD na kamení J. B. Pyne, mírně zažloutlý papír s několika zahnědlými skvrnkami, LD mimo tiks skvrna od vody,

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Stibral

    (1852-1939)

    Belvedere královny Anny v Praze

    No.: 261033

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 17:08

    pastel, dřevoryt, papír, 24,5 x 17,2 cm, papírová pasparta, DU značeno kreslil J. StIbral, ryl J. Patočka, papír mírně zažloutlý, na papíře mimo tisk několik zahnědlých skvrnek, na zadní straně papíru text,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • F.B. Kořenský

    Pražské Benátky

    No.: 261034

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 17:09

    pastel, dřevoryt, papír, 26 x 14,3 cm, PD značeno v tisku Kořenský, papírová pasparta, ilustrace časopisu Zlatá Praha, DU značeno: Původní rytina dle akvarelu F. B. Kořenského, ukázka z umělecké výstavy v Pražském Rudolfinu, papír mírně zažloutlý, na zadní straně papíru text,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Pohled na Malou stranu a mostní věže Malostranské4

    No.: 261035

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 17:10

    pastel, dřevoryt, papír, 18 x 24,7 cm, papírová pasparta, papír mírně zažloutlý, na papíře mimo tisk několik zahnědlých skvrnek,

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Různí autoři

    Výjevy z Rakouska - konvolut 15 ks

    No.: 261036

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 17:11

    15 x ocelorytina, kolem roku 1850, cca 10 x 15 cm, velmi dobrý stav rytin, některé papíry mírně zažloutlé, výjimečně zahnědlé skvrnky na papíře,

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Různí autoři

    Výjevy z Velké Británie a Skotska - konvolut 20 ks

    No.: 261037

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 17:12

    20 x ocelorytina, kolem roku 1850, cca 10 x 15 cm, velmi dobrý stav rytin, některé papíry mírně zažloutlé, výjimečně zahnědlé skvrnky na papíře,

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Různí autoři

    Výjevy z USA - konvolut 15 ks

    No.: 261038

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 17:13

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Různí autoři

    Výjevy z Itálie a Rakouska- konvolut 15 ks

    No.: 261039

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 17:14

    15 x ocelorytina, kolem roku 1850, 7,2 x 9,2 až 12 x 19 cm, velmi dobrý stav rytin, některé papíry mírně zažloutlé, výjimečně zahnědlé skvrnky na papíře,

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Hrad Škvárovník u Teplic

    No.: 261040

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 17:15

    ocelorytina, okolo 1850, 9,3 x 14 cm, papírová pasparta,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Teplice

    No.: 261041

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 17:16

    ocelorytina, okolo 1850, 9,5 x 14,8 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen,

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Znojmo

    No.: 261042

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 17:17

    ocelorytina, okolo 1850, 10,5 x 15,7 cm, značeno PD Stahlst v F. Höfer, LD Gez.v. C Würbs, papírová pasparta,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Roudnice nad Labem

    No.: 261043

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 17:18

    ocelorytina, okolo 1850, 11,7 x 15,8 cm, papírová pasparta,

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Kostel Sv. Martina v Olomouci

    No.: 261044

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 17:19

    ocelorytina, okolo 1850, 11 x 14 cm, značeno PD Stahlst v Joh. polppel, LD Gez.v. C Würbs, papírová pasparta, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (13 €)