• B. Holt

    Frau Page

    No.: 31

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 28. 04. 2024 18:30

    mědirytina, 13,7 x 10,1 cm, značeno PD v desce B. Holt, Public a Paris par Delloye, místy zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Šimůnek

    (1872-1939)

    Udolí z městečka

    No.: 1

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:00

    olej, lepenka, 1929, 50 x 70 cm, sign. PD Jar. Šimůnek 1929, lehce odřené okraje

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Náměstí v Rakovníku

    No.: 2

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:01

    rytina z kovu, 24 x 33,5 cm, značeno PD , rám

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Krajinka

    No.: 3

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:02

    olej, plátno, 53,5 x 65 cm, sign. PD, rám, místy odpadlá malba

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • R. Kohout

    Žně u Sedlčan

    No.: 4

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:03

    olej, plátno, 40 x 48 cm, sign. PD R. Kohout, rám, malba není upevněna k rámu

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Rodný dům Antala Staška / Stanov

    No.: 5

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:04

    lept, 34 x 44 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 19, rám, prasklé sklo, the disciple of M. Pirner, M. Svabinsky

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • A. Stašek

    Senoseč

    No.: 6

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:05

    tisk, plátno, 43 x 50 cm, sign, PD A. Stašek , rám

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Krajina v zimě

    No.: 7

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:06

    olej, papír, 33 x 43 cm, sign. PD , rám

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Pavlík

    (1901-1966)

    Karafiáty

    No.: 8

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:07

    olej, překližka, 57 x 34,5 cm, sign. PD LN V. Pavlík, rám, the disciple of prof. J. Drahonovsky, J. Maratka, J. Benda, O. Spaniel and V. H. Brunner

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Hospodářský vývoj

    No.: 9

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:08

    olej, překližka překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD K. Kupka, rám, popraskáno, the member of SCVU

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Antušek

    (1900-1968)

    Můstek na vsi

    No.: 10

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:09

    olej, lepenka, 53 x 68 cm, sign. PD Vlad. Antušek, rám

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Stein

    (1888-?)

    Žně

    No.: 11

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:10

    olej, plátno, 1931, 80 x 97 cm, sign. PD V. Stein, rám, mlaba místy sedřená

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Zlaté kapky

    No.: 12

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:11

    lept, 69 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 2/10

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Hospodářský vývoj

    No.: 13

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:12

    olej, překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka, rám, the member of SCVU

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Hospodářský vývoj

    No.: 14

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:13

    olej, dřevo, 1936, 54 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka 1936, rám, the member of SCVU

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Žena s děckem

    No.: 15

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:14

    olej, plátno, 42 x 52 cm, rám, zkrakelováno

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • F. Simichen

    Krajina s vrchem

    No.: 16

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:15

    olej, papír, 1934, 24 x 29,5 cm, sign. PD F. Simichen 1934, rám

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vítězslav (Viktor) Hohaus

    (1889-1981)

    Moravská chalupa

    No.: 17

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:16

    olej, plátno, 59 x 68 cm, sign. LD V. Hohaus 20, rám

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ferdinand Tásler

    (1919-1996)

    Zimni krajina

    No.: 18

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:17

    olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD F. Tásler, rám

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Háj

    No.: 19

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:18

    pastel, papír, 38 x 50 cm, sign. PD , rám

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Vavřina

    (1879-1935)

    Tůň

    No.: 20

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:19

    olej, lepenka, 48,5 x 34 cm, sign. PD Vavřina, rám

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Šmíd

    Řeka

    No.: 21

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:20

    olej, lepenka, 30,5 x 48 cm, sign. PD Šmíd, rám

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Gareis

    (1837-1922)

    Turnov

    No.: 22

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:21

    olej, plátno, lepenka, 17,5 x 27 cm, rám

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Krajinka

    No.: 23

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:22

    olej, lepenka, 21 x 31 cm, sign. PD , rám

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Stein

    (1888-?)

    Hradčany

    No.: 24

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:23

    olej, plátno, 69,5 x 49,5 cm, sign. PD V. Stein, rám, místy drobné dirky v plátně

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Horské chaty

    No.: 25

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:24

    litografie, 17 x 22 cm, sign. PD, rám, č. 31/100

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • J. Zatloukal

    Hodslavice

    No.: 26

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:25

    olej, plátno, 73 x 90 cm, sign. PD J. Zatloukal, rám

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Pavlík

    (1905-1991)

    Krajina

    No.: 27

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:26

    olej, plátno, 1938, 68 x 98 cm, sign. PD B. Pavlík 38, rám, protrženo

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Hála

    (1890-1959)

    Žně

    No.: 28

    Auction price: 50.000 CZK (2.084 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:27

    olej, rám, 110 x 150,5 cm, sign. LD Jan Hála 1938, rám, rám není upěvněn k obrazu

    Current price: 50.000 CZK (2.084 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • MH

    Jaro

    No.: 29

    Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:28

    tapiserie, 156 x 127,5 cm, DU značeno MH, rám

    Current price: 30.000 CZK (1.250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.