• Vladimír Komárek

    Vladimír Komárek: Ilustrační grafika

    No.: 254260

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:14

    Current price: 170 CZK (8 €)

    Estimate: k CZK

    Off Program… příští vlna

    No.: 254272

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:16

    tisk, plakát, 1994, 84 x 59 cm, plakát k Pražskému divadelnímu festivalu Mozart Open, 1994,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Experiment Damokles

    No.: 254273

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:18

    tisk, plakát, 82 x 57 cm, režije Josef Budínský, Činohra slovenského národního divadla, přo okrajích otřepený papír, na několika místech natrženo,

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Aleš Synek

    Pozvánka

    No.: 254280

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:20

    tisk, plakát, 29,4 x 42 cm, sign. PD Aleš Synek, pozvánka na oslavu znovuotevření zdevastované zahrady v Kapucínské ulici na Hradčanech v Praze 9.8. 1979, lehce zažloutlý, několikrát přeložený, při okrajích lehce poškozený papír,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Národní galerie v Praze

    No.: 254288

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:22

    tisk, plakát, 57 x 82 cm,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Art Brut v Českých zemích

    No.: 254291

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:24

    tisk, plakát, 2008, 84 x 58 cm, plakát k výstavě v Muzeu umění Olomouc,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    IN MEMORIAM

    No.: 254293

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:26

    tisk, plakát, 1991, 95 x 62 cm, plakát ke spkupinové výstavě v Mánesu autorů zemřelých v posledních 20. letech, jako např. Jiří Balcar, Eva Kmentová, Vladimír Boudník, Libor Fára, Mikuláš Medek, Robert Piesen a další ,

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Jan Studený

    Zima

    No.: 254653

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:28

    akryl, sololit, 2006, 13 x 28 cm, sign. LD Stu 06, rám, na zadní straně autorský štítek,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Jana Reinerová

    Minaret

    No.: 254968

    Auction price: 3.200 CZK (134 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:30

    lithography, 32 x 37 cm, signed lower/middle Jana Reinerová, no. 19/68, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.200 CZK (134 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Mnichov

    No.: 255058

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:32

    olej, karton, 15 x 14,5 cm, sign. PD J Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • František Xaver Harlas

    (1865-1947)

    Strom

    No.: 255092

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:34

    akvarel, tužka, papír, 19,5 x 27,7 cm, PD F. X. Harlas, rám,

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • František Xaver Harlas

    (1865-1947)

    Les

    No.: 255093

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:36

    tuš, akvarel, papír, 26 x 34 cm, LD F. X. Harlas, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

  • Switbert Lobisser

    (1878-1943)

    Cesta Marie přes hory

    No.: 255182

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:38

    dřevoryt, 15 x 32 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky,

  • Jana Reinerová

    Ještěd

    No.: 255416

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:40

    litografie, 14,5 x 38,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/28, nepatrně ohnutý růžek papíru PH (nezasahuje do tisku), , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Hannah Höch

    (1889-1978)

    Ex libris

    No.: 255423

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:42

    tisk, 9,5 x 7 cm, značeno PD H. H.,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jana Reinerová

    Getsemantská zahrada (Jeruzalém)

    No.: 255960

    Auction price: 4.400 CZK (184 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:44

    litografie, 37,5 x 32,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 21/100, papír na dolním a pravém okraji lehce pokrčen, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 4.400 CZK (184 €)

  • Jana Reinerová

    Let

    No.: 255961

    Auction price: 4.200 CZK (175 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:46

    litografie, 26,5 x 34,9 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 2/18, nepatrně zašlý papír, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 4.200 CZK (175 €)

  • Karel Benetka

    Pražská povodeň 2002

    No.: 256064

    Auction price: 1.750 CZK (73 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:48

    sítotisk, 2002, 23,5 x 37 cm, sign. PD Benetka, č. 6/10,

    Current price: 1.750 CZK (73 €)

  • Stanislav Diviš

    Houby

    No.: 256080

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:50

    serigrafie, 2003, 45 x 30,7 cm, sign. PD Diviš 2003, č. 58/100, , studied Restoring subject at The Academy of Fine Arts in Prague, the member of the group Tvrdohlavi

  • Karel Benetka

    Návštěva v atelieru

    No.: 256125

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:52

    sítotisk, 80. léta, 21,2 x 32,2 cm, sign. LD Benetka, č. 2/6,

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Vzdej se!

    No.: 256128

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:54

    litografie, 1991, 35 x 45,2 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 26/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír,

  • Dalibor Chatrný

    (1925-2012)

    No.: 256161

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:56

    mědirytina, 32 x 20 cm, sign. PD D. Chatrný 56, rám, , the disciple of prof. Salcman and Bouda at The Czech Technical University in Prague, prof. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Club of Specifists, TT club, The Umelecka beseda

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Petr Minka

    (1961)

    Hippokrates

    No.: 256169

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 18:58

    lept, 1996, 21 x 14,7 cm, sign. DU Petr Minka 96, autorský tisk,

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Der Engel

    No.: 256172

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:00

    reliéfní grafika, 21,5 x 16 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Karel Benetka

    Grilovaná kuřátka budou za chvilku.. Kuchař už sedí na vejcích

    No.: 256186

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:02

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 16 cm, sig. PS Benetka, zezadu autorská razítka, na levém okraji papíru nepatrná šmouha,

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Karel Benetka

    No.: 256187

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:04

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 18 cm, sign. PH Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Karel Benetka

    Ne, pane, já jsem poctivý státní úředník. Tak malý úplatek od vás skutečně nemohu příjmout

    No.: 256188

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:06

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 19 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 550 CZK (23 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Karel Benetka

    Vy jste si pravdu myslel, že jeleni odlétají na zimu do teplých krajin?

    No.: 256190

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:08

    tuš, akvarel, papír, 15 x 22 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 450 CZK (19 €)

  • Karel Benetka

    No.: 256191

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:10

    tuš, papír, 13,5 x 18 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 450 CZK (19 €)

  • Karel Benetka

    Potřebuju oboje. S jedněmi hraju ve filharmonii a s těmi druhými chodím po žebrotě

    No.: 256192

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 10. 02. 2022 19:12

    tuš, akvarel, papír, 13,5 18 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka,

    Current price: 450 CZK (19 €)