Chalupa s rybníčkem

    No.: 206238

    Auction price: 1.000 CZK (36 €)

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:07

    olej, plátno, 49 x 65 cm, rám, plátno místy poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (36 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Náměstí s morovým sloupem

    No.: 206876

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:08

    dřevoryt, 1943, 35,5 x 28,4 cm, sign. PD Vik, při okrajích roztržený, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar …

    Current price: 350 CZK (13 €)

    Estimate: k CZK

  • Jareš

    Středočeská krajina

    No.: 207005

    Auction price: 2.500 CZK (90 €)

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:09

    watercolour, paper, 59,5 x 85 cm, signed LD Jareš, rám, little abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (90 €)

  • Herbert Kisza

    Sen o hlavě

    No.: 207547

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:10

    lept, 1982, 27,4 x 19,5 cm, sign. PD H. Kisza 82, pasparta, č. 48/64, vzadu štítek s popisem, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Zemina and Fisarek

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Zdeňka Skořepová

    No.: 207615

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:11

    akvarel, papír, 1996, 22 x 26 cm, sign. PD Z. Skořepová 1996, rám, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Miro Pařízek

    Spící dívka

    No.: 207919

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:12

    lept, 10,6 x 17,3 cm, sign. PD Miro Pařízek, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Markéta Králová

    Zatmění měsíce

    No.: 207954

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:13

    mezzotinta, 8 x 6 cm, sign. PD M. Králová, pasparta, č. 40/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Sklenar, J. Mikula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Rudolf Václavík

    (1898)

    Krajina s cestou

    No.: 207966

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:14

    akvarel, papír, 45 x 62 cm, sign. PD Václavík, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Vladimír Jarcovják

    Karta s hradem

    No.: 207993

    Auction price: 320 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:15

    lept, 1982, 12,5 x 10 cm, sign. DU Vl. Jarcovják 82, rám, č. 21/90, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 320 CZK (12 €)

  • Josef Štefan Maleček

    (1890-1983)

    Pražský hrad

    No.: 208440

    Auction price: 700 CZK (25 €)

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:16

    litografie, 25,5 x 35 cm, sign. PD Josef Š. Maleček, pasparta, č. 60/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, F. Kysela and J. Schikanedr at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. M. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 700 CZK (25 €)

  • Petra Oriešková

    Sen

    No.: 210207

    Auction price: 1.700 CZK (61 €)

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:17

    pencil, aquarelle, paper, 1992, 28 x 20,5 cm, monogr. P, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Eckert at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.700 CZK (61 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Květina

    No.: 210351

    Auction price: 650 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:18

    pencil, aquarelle, paper, 1989, 42,8 x 29,3 cm, sign. RD Jan 1989, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Architecture at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 650 CZK (24 €)

    Estimate: k CZK

  • James Janíček

    Očistec

    No.: 210398

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:19

    etching, 1993, 47 x 33 cm, sign. DM Janíček 93, rám, No. 25/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, The USA and at the atelier of prof. Sychra, Pukl and Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Dana Zámečníková

    Dvě dámy s třemi gepardy

    No.: 210580

    Auction price: 750 CZK (27 €)

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:20

    litografie, pastel, 1988, 33 x 40 cm, sign. PD Zámečníková 88, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Svoboda

    Current price: 750 CZK (27 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Práce na poli

    No.: 211274

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:21

    tužka, papír, 1940, 17 x 13,2 cm, sign. PD B.S. Urban 40, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles Univ…

    Current price: 250 CZK (9 €)

    Estimate: k CZK

  • Alena Matějčková

    (1898-1970)

    No.: 211306

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:22

    dřevoryt, 10,2 x 15,8 cm, sign. PD A. Matějčková, rám, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Laně

    No.: 211307

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:23

    akvatinta, 18 x 14 cm, sign. PD JA. Alex, rám, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Nový

    Horská krajina

    No.: 211311

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:24

    olej, sololit, 1982, 36 x 50 cm, sign. LD Nový 82, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Pták

    No.: 211793

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:25

    litografie, 1977, 10,3 x 10,3 cm, sign. PD K. Laštovka, PF 1978, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Strnadel

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Estimate: k CZK

  • Werner Haselhuhn?

    (1925-2007)

    No.: 212333

    Auction price: 1.500 CZK (54 €)

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:26

    olej, sololit, 44,5 x 59 cm, sign. PD Haselhuhn?, malba místy poškozena, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (54 €)

  • Karel Štika

    (1906-1940)

    Strom

    No.: 212489

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:27

    uhel, papír, 64 x 44 cm, rám, zvlněný papír, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Vilma Kotrbová - Vrbová

    (1905-1993)

    Sedící chlapec z profilu

    No.: 212505

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:28

    tuš, papír, 1990, 48,5 x 32,5 cm, PD sign. a připsáno věnování: Panu A. Weisovi Vilma Vrbová 90, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Jan Konůpek

    Milotická krajina

    No.: 212978

    Auction price: 2.800 CZK (100 €)

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:29

    watercolour/ black ink on paper, 1932, 28 x 41,5 cm, signed in the lower left corner KPK 32, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 2.800 CZK (100 €)

  • Dana Puchnarová

    Hmota touží po výsostech

    No.: 213141

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:30

    litografie, 1965, 19 x 13 cm, sign. PD Puchnarová 65, rám, č. 43/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K. Soucek, L. Cepelak, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 213148

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:31

    lept, 12,8 x 17,5 cm, sign. PD Maran, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Strom

    No.: 213149

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:32

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • J. Duben

    No.: 213152

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:33

    lept, 1967, 26,5 x 36,5 cm, sign. PD J. Duben 67, pasparta, č. 1/10, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • J. Zeman

    Kašparova chalupa ve Zděchově (Valašsko)

    No.: 213632

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:34

    oil, cardboard, 50 x 64 cm, rám, described on back, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    No.: 213664

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:35

    lept, 12,5 x 9 cm, sign. PD B. J. Urban, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, constituent memb…

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Estimate: k CZK

  • Arcybušev

    Kopule Chrámu Vasila Blaženého

    No.: 213676

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 30. 06. 2020 15:36

    dřevoryt, 42 x 30 cm, sign. PD Arcybušev, rám, č. 1/20, na rámu drobná poškození, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (15 €)